Dijital Baskı Merkezi

Boran Reklam, faaliyetlerine başladığı 1994 yılından beri gerek üretim tesisleri gerek kullandığı son teknoloji ve konusunda uzman ekibiyle reklam sektöründe lider konumunda firmalardan biri haline gelmiştir.

3000 m2 kapalı alana sahip iki fabrika, yıllık 80.000 m2 ve üzeri baskı kapasitesi yanında diğer ürün grupları ile birlikte sektörde açık hava reklamcılığı alanında sürekli yenilenen makine parkuru ile üstlendiği binlerce projeyi başarıyla sonuçlandırarak yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilere ekonomik, hızlı ve kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.

vinil dijital baskı merkezi

Boran Reklam, modern makine parkuru ile yurtiçi ve yurtdışı kurumsal işletmelere açık hava reklamcılığında verdiği pek çok faaliyetinin yanında dijital baskı merkezi hizmetlerinde yarattığı fark ile sektörde en çok tercih edilen firmaların başında gelmektedir.

TEKLİF AL

HIZLI FİYAT TEKLİFİ

Hızlı fiyat teklifi için yandaki butondan fiyat teklif formumuza ulaşabilirsiniz.

Sorularınız için 0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 08:00-18:00 saatleri arası bizi arayabilirsiniz.

TEKLİF AL

Dijital Baskı Nedir?

Dijital baskı reklamcılıkta en çok kullanılan baskı yöntemlerinden biridir. Dijital ortamdaki bir görselin veya bir metinin çeşitli şekillerde materyaller üzerine basılması tekniği özellikle açık hava reklamcılığında tercih edilen bir baskı yöntemidir. Dijital baskılar bilgisayar ortamında hazırlanır. Dijital baskı yapılarak reklama dönüştürülür. Dijital baskıda en fazla kullanılan baskı solvent ve su bazlı mükekkep baskı tekniğidir. Ülkemizde ise son yıllarda, Boran Reklam firmasının da öncülerinden olduğu Uv Baskı ön plana çıkarak kullanılmaya başladı.

Dijital Baskı Çeşitleri

Boran Reklam- Dijital Baskı çeşitleri arasında sayılan baskı yöntemleri şunlardır. Vinil baskı, Folyo baskı, One way vision baskı, Mesh baskı, Kanvas baskı, Stor perde baskı tekniğidir.

Vinil baskı

Dış mekânlar için daha fazla kullanılan vinil baskı, zaman zaman iç mekânlarda da kullanılır. Vinil baskı diğer baskılardan daha düşük maliyetli olduğu için genellikle tercih edilir. Büyük cepheli binalar, tabelalar ve reklam alanlarında tercih edilmektedir. 3 ve 5 metre boyutlarda vinil baskı yapılabildiğinden açık hava reklamcılığı için idealdir.

baskı merkezi

Folyo baskı

Folyo materyali kendinden yapışkanlı, farklı renkleri bulunan, altında koruma kâğıdı bulunan sektörde pek çok yerde kullanılan reklam malzemesidir. Dijital görseller, üzerine rahatlıkla aktarılabilir. 105, 127, 137, 152 cm ölçülerindeki malzeme ahşap kompozit, cam cephe uygulamaları için folyo baskı idealdir.

one way vision dijital baskı

One way vision baskı

Tek taraflı görüş sağlayan bir baskı türüdür. Delikli folyo olarak da bilinir. One way vision baskı genellikle dış cephe kaplamalarında tercih edilir.  Dış mekândan uygulanan görsel belirgin haldeyken iç mekândan dışarısı rahatça görülebilir.

Mesh Baskı

Yüzeyindeki binlerce küçük hava deliği sayesinde hava akışı sağlayabilen, bu sayede oldukça dayanıklı olan bir ürünüdür. Rüzgârlı bölgelerde dayanıklılığı sebebiyle mesh baskı tercih edilmektedir. Uygulaması zahmetli olan mesh baskı, özenle yapılması gereken baskı çeşididir. 20 yıllık deneyimi bulunan Boran Reklam firması müşterilerine en iyi hizmeti vererek bundan gurur duyar.

mesh banner baskı
kanvas baskı

Kanvas baskı

Aile fotoğraflarınız, okul hatıralarınız veya anlamlı fotoğrafları sergilemek için göz alıcı bir yöntemdir. Kanvas üzerine istediğiniz görseli bastırabilirsiniz. Rulo şeklinde üretim yapılan kanvas baskı çerçevesiz görüntüsüyle çok tercih edilmektedir.

Stor perde baskı

Günümüzde evlerimiz, konaklama merkezleri, eczane, bankalar, cafeler, ofis ve mağazalar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Boran Reklam firması stor perde baskıları ile yaşam ve çalışma alanlarınıza farklı bir hava katmak için siz müşterilerine sınırsız olanaklar sunuyor.

Boran Reklam firması dijital baskı sektöründe yirmi yıllık deneyimiyle birlikte kaliteli işçilik hizmetiyle iç ve dış mekân dijital baskı işlerinde müşterilerinin her zaman yanındadır. Dijital baskı hizmetlerindeki başarısını müşteri odaklı çalışmalarını kalite ve titizlikle birleştirerek, Ar-Ge çalışmalarına verilen önemle her geçen gün daha da ileriye taşınmaktadır.

Kullandığımız Diğer Makineler

  • Oce Arizona 460 XT UV Baskı
  • swissqprint NYLA 3S UV Baskı
  • hp5500 iç mekan baskı
  • bestlam-1600 laminasyon makinesi
  • maxima inno solvent baskı
  • mutoh kona plotter
İLETİŞİM

HEMEN ARAYIN

0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 08:00-18:00 saatleri arası bize ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve farklı materyaller üzerine baskı örnekleri görmek için uv baskı merkezimize bekleriz.

Faaliyetine 1994 yılında başlayan Boran Reklam, 20 yılı aşan süreçte reklam sektörünün öncü firmalarından biri haline geldi. Firmamız modern makine parkuruyla yurt içi ve yurt dışı kurumsal müşterilere açık hava reklamcılığı, dijital baskı, uv baskı, tabela, hareketli reklam sistemleri, araç giydirme dahil birçok hizmet veriyor.

BORAN REKLAM HİZMETLERİ

Adres : Şeyhli Mh. Kuruçeşme Sk. No.3 Pendik / İSTANBUL

Tel : 0216 383 44 02

Faks : 0216 383 44 03

İLETİŞİM