BILLBOARD

Billboard, yaygın olarak kullanılan ve en çok bilinen outdoor reklam aracıdır. Reklamın en yüksek düzeyde görünümünü sağlar. Billboard panolar, kampanya mesajını hızlı bir şekilde kitlelere taşıyan bir üründür. Billboard ile yayalara ve sürücülere aynı anda etkin erişim sağlanır. İstenilen her ölçüde ışıklı ve ışıksız olarak yapılabilmektedir.

Not : Reklam alanı kiralamıyor; hareketli reklam sistemlerinin üretim ve satışını yapıyoruz.

Billboard

NEDEN BILLBOARD ?

Billboard’ların kullanım alanı olarak öne çıkan yerler metro, alışveriş merkezleri, diğer toplu taşıma durakları, okul kampüsleri ve otoyol kavşaklarıdır. Paslanmaz sistemler ve suya dayanıklı kontroplak ahşaptan üretilen billboard’lar teknolojinin gelişmesi ile birlikte farklı bir boyuta taşınmaktadır. 3 boyutlu ve hareketli sistemlerin kullanıldığı billboard’lar daha  etkili ve dikkat çekici hale gelmeyi başarmıştır. En çok tercih edilen ölçü olan 350×200 cm. billboard ölçüsü standart ölçülerdir. Ancak proje çalışmalarında istenilen ölçülerde billboard üretilmektedir.

Poster uygulamalarında klasik billboard’larda kostik veya su bazlı yapıştırıcı kullanılarak yapıştırma sağlanmaktadır. Büyük ebatlı billboard etkili reklam teknikleri ile iyi bir pazarlama silahı olarak öne çıkmaktadır.

Billboard Galerisi

Billboard

Diğer Billboard örneklerimiz için Billboard Galerisini ziyaret edebilirsiniz.

Billboard Galerisi

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

  • 2000×3500 mm. görsel alan ve iki yanda metal ayak
  • CE ve TSE belgeli floresan aydınlatma
  • Metal aksamlı profiller galvaniz kaplama
  • Özel üretim alüminyum kasa
  • Elektrostatik boyalı tamamı alüminyum gövde
  • Tek taraflı 6 mm. suya dayanıklı özel imal su kontrası
  • Kaçak akım ve sigorta  rölesi
Billboard

Billboard Uygulamalarımızdan Örnekler

Pamukkale Belediyesi Billboard Uygulamamız
Billboard Pano KurulumuBoran Hareketli Reklam Sistemleri kataloğumuzu inceleyebilirsiniz.

Hareketli Reklam Sitemleri Katalogu
İLETİŞİM

HEMEN ARAYIN

0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 09:00-19:00 saatleri arası bize ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve farklı materyaller üzerine baskı örnekleri görmek için uv baskı merkezimize bekleriz.

Faaliyetine 1994 yılında başlayan Boran Reklam, 20 yılı aşan süreçte reklam sektörünün öncü firmalarından biri haline geldi. Firmamız modern makine parkuruyla yurt içi ve yurt dışı kurumsal müşterilere açık hava reklamcılığı, dijital baskı, uv baskı, tabela, hareketli reklam sistemleri, araç giydirme dahil birçok hizmet veriyor.

BORAN REKLAM HİZMETLERİ

Adres : Şeyhli Mh. Kuruçeşme Sk. No.3 Pendik / İSTANBUL

Tel : 0216 383 44 02

Faks : 0216 383 44 03

İLETİŞİM