3D Lenticular Baskı2024-01-11T23:28:46+03:00
3D Vestel Poster Baskı

3D Lenticular

Reklamda 3. Boyut :  3D Lenticular Baskı

Lenticular Nedir : Lenticular özel bir lens ve özel baskı tekniğiyle oluşturulan; farklı açılardan bakıldığında resme derinlik ve hareket efekti veren bir reklamcılık ürünüdür. Lenticular poster normal postere göre çok daha dikkat çekici ve akılda kalıcıdır. Birden fazla görsel tek bir posterde sergilenebildiği için dar alanların iyi değerlendirilmesi açısından da idealdir.

3d Adworks markasıyla uygulamakta olduğumuz 3D Lenticular  / 3D Baskı ile, müşterilerinizi etkileyecek reklamlara sahip olabilirsiniz. 3D Lenticular  / 3D baskının fark yaratan etkisini siz de deneyin!

Yapılan araştırmalar 3D Lenticular ürünlerin diğer baskı türlerine göre 5 kat daha etkili olduğunu göstermektedir.

TEKLİF AL

HIZLI FİYAT TEKLİFİ

Hızlı fiyat teklifi için yandaki butondan fiyat teklif formumuza ulaşabilirsiniz.

Sorularınız için 0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 09:00-19:00 saatleri arası bizi arayabilirsiniz.

TEKLİF AL

Boran Reklam markası olan 3D Adworks, 3D Lenticular baskı ve tasarım konusunda profesyonel ekibi ile hizmet vermektedir. 3D Lenticular Baskı hakkında detaylı bilgi için 3D adworks sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

3D Adworks - 3D Lenticular

3D Depth ( Derinlik) Efekti

Herhangi bir gözlüğe ihtiyaç durmadan posterleri 3 boyutlu görme imkanı

3D Lenticular Super Mario Nintendo Poster
3D Lenticular Flip Efekt

3D Flip Efekt

Kısıtlı alanlarda iki farklı hikayeyi anlatabilmek için kullanılmaktadır

3D Morph Efekt

Morph efekt bir objeden bir objeye yavaş yavaş geçişin anime edilmiş halidir.

3D Lenticular Morph
Animasyon efekti ile ekstra dikkat çekici vitrinler yaratabilirsiniz.

3D Animasyon Efekti

Devam eden karelerin bir araya getirilerek baskıya uygun halde üretilmesidir.

Daha fazla uygulama videosu için 3D Adworks Youtube sayfamızı ziyaret ediniz.

3D Lenticular teknolojisinin iç mekan – dış mekan, promosyon ve dekorasyon kategorilerindeki uygulama alanları ve örnekleri 3D Kullanım Alanları sayfamızda.

ETKİ , PRESTİJ , FARKLILIK , KALICILIK olarak özetlediğimiz 3D Lenticular / 3D Baskıları ile ürünlerinizi 3.boyuta taşıyın.

ETKİ

5 Kat Daha Etkili

PRESTİJ

Marka değerinizi yükseltin

FARKLILIK

Diğer Markalardan Kolayca Ayrışın

KALICILIK

Yüksek Marka Bilinirliği

3D Lenticular Projelerimiz

3D Lenticular Tabela

3D Lenticular üç boyutlu tabela çalışması. 4 parça lenticular kullanılarak oluşturulan mural çalışmada geçiş senkronizasyonları hatasız gerçekleştirilmiştir.

3D Animasyon Mağaza Dekorasyonu

Yenilikçi yapısını reklam alanlarında da gösteren Collezione mağaza vitrinlerini 3D Lenticular Animasyon efekti ile süsleyerek mağaza vitrin süslemelerine yeni bir bakış açısı kazandırmıştır.

3D Lenticular Jeep

3 boyutlu modelleme ile Jeep araç herhangi bir gözlüğe gerek duymadan 3D Lenticular teknolojisi ile gözlemlenebilen bir poster haline getirilmiştir.

3D Nike Değişen Görseller

Saha değişir, yetenek değişmez. Nike son dönem reklam kampanyasında, 3D Lenticular ürünlerini kullanarak kampanya temasını belirlemiş ve büyük bir farklılık yaratmıştır.

PROJELER

Yapmış olduğumuz birbirinden başarılı projeler Lenticular Projelerimizi sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

PROJELER
3D Adworks markası altında dilediğiniz görselleri 3 boyutlu olarak bastırabilir, film kahramanlarınızı üç boyutlu baskı sayesinde odalarınıza getirebilirsiniz.

3D Lenticular Baskı

3D Baskı Hakkında Herşey

Boran Reklam Arch Dsgn Summit Fuarındayız

Boran Reklam Arch Design Summit Fuarında Mimari Etkinlik Merkezi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen mimari ve tasarım zirvesi “Arch+Dsgn Summit 2018”, 6-7 Nisan tarihlerinde “Mimari

3d Lenticular | 3 Boyutlu Baskı

3D Lenticular Baskı'nın Avantajları Günümüzde firma reklamlarının sunum şekilleri artık çok önemli bir konudur. Bu yüzden farklı reklam materyalleri arayışlarının en önemlisi 3 boyutlu baskı veya görüntüleme

3d Lenticular / Film – Sinema Sektörü

3D Lenticular Teknolojisi 3D Lenticular teknolojisi birçok sektör için kendi adından çokça bahsettirmeye başladı bile. Bu sektörlerden biride Film – Sinema sektörüdür. Bu sektör için yapılacak 3d Baskı

3D Lenticular Efektler

3D Lenticular Çeşitleri 3D Lenticular teknolojisi Türkiye'de yeni olması ile birlikte büyük ölçülerde ilk defa üretimine profesyonel anlamda Boran Reklam başlamıştır. Boran Reklam olarak 1 seneye yakın

3D Mutfak Tezgahı

3D Mutfak Tezgah Arası Son zamanlar birçok firma tarafından yapılan 3D Mutfak kaplama işine farklı bir boyutla katılıyoruz.Genellikle 2D görseller üzerinden yapılan bu işler büyük boyutta 3D

Üç boyutlu Zemin Kaplama

3 Boyutlu Zemin Kaplama 3D Lenticular ürünlerinin her geçen gün gelişmesi ile birlikte her sektörde yerini almaya başlamıştır. Sektörde büyük boyutlu lenticular ürün üretiminin öncüsü olan 3D

Go to Top