MESH BASKI

MESH BASKI NEDİR ?

  Mesh Baskı, yüzeyinde bulunan binlerce küçük hava deliği sayesinde hava akışını sağlayabilen ve bu sayede oldukça dayanıklı olan bir dış mekan ürünüdür. Yüzeyinde bulunan delikler sayesinde hava akışının sağlanması çok rüzgarlı bölgelerde kullanılabilmesine olanak sağlamaktadır. Normal viniller rüzgara karşı dayanıklı değildir ve yırtılmalar yaşanabilmektedir. Ancak Dijital Mesh Baskı da bu söz konusu değildir.

mesh baskı örnekleri

Dış mekan reklamlarında fazlaca tercih edilen bir üründür. Mesh baskının delikli olmasından dolayı baskının genelde iyi çıkmayacağı düşünülmektedir. Bir bakıma doğru bir yaklaşım olsa da büyük alanlarda kullanıldığı zaman görsel bir bütün halinde gözlemlenebilmektedir.. Zahmetli ve riskli bir iş olan mesh baskı her basamakta dikkatli yapılması gereken bir işlemdir. Boran Reklam olarak 20 yıllık dijital baskı tecrübemiz ile size en iyi hizmeti vermekten gurur duyuyoruz.

TEKLİF AL

HIZLI FİYAT TEKLİFİ

Hızlı fiyat teklifi için yandaki butondan fiyat teklif formumuza ulaşabilirsiniz.

Sorularınız için 0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 09:00-19:00 saatleri arası bizi arayabilirsiniz.

TEKLİF AL
Mesh Dijital Baskı

MESH BASKI ÖZELLİKLERİ

Dayanıklılığı oldukça fazla olan Mesh Baskı, üzerindeki delikler sayesinde ışık geçirgenliği oldukça yüksektir. Bu sayede iç mekanları da karartmadan cephenizi kaplayabilirsiniz. Yüzeyindeki delikler sayesinde rüzgara karşı dayanıklılığı, özellikle bina cephelerinde veya cephe tadilatlarında sıklıkla tercih edilmektedir. Hafifliği, esnekliği, alevlenmeye karşı dayanıklılığı, kolay temizlenmesi, küflenmemesi, suya veya ağır hava koşullarına dayanıklılığı sayesinde, her türlü cephede, iç ve dış mekanda kullanılmaktadır.

MESH BASKININ AVANTALARI

  • Dayanıklılık

Dış mekanlarda, rüzgarlı alanlarda, hava geçirgenliği sayesinde herhangi bir zarar görmez.

  • Hafiflik  

Mesh baskı, vinil baskıya göre daha hafiftir.

  • Temizlik

       Yüzeyi kolay temizlenebilir.

  • Renk çeşitliliği sayesinde beklenilen etki

İstediğiniz şekilde tasarımlar milyonlarca renk ile basılabilmektedir.

  • Uzun Ömürlülük

Diğer vinillere göre dış mekanlarda daha uzun ömürlüdür.

Mesh Baskı, dış mekanda kullanıldığında üzerindeki delikler sayesinde normal vinillere göre daha uzun süre kullanılabilir. Yani daha az yıpranma ve yırtılma yaşanmaktadır. Yıpranma ve yırtılma olmadığından dolayı reklamınızın ömrünün uzamasının yanı sıra, reklamın uzun süre fark edilmesini sağlar. Birkaç hafta boyunca bir caddenin karşısına geniş çaplı bir banner asarken veya daha küçük çaplı bir banner asarken, mesh baskı afişinizin uzun süre açık havada kalmasını ve insanların reklamınızı okuyacağını garanti eder.

Ayrıca Mesh Baskı ile yapılan cephe kaplamalarda dışarıdan reklam görünür iken, iç mekandan dış mekan gözlemlenebilmektedir.. Bunun sebebi ise yine Mesh’in yüzeyindeki deliklerdir.

Mesh Cephe Kaplama

DIJITAL MESH BASKI KULLANIM ALANLARI

Mesh Baskı, genellikle cephe kaplamalarda ve cephe tadilatlarında kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra, stadyum gösterilerinde, tiyatrolarda ve iç mekanlarda da duvar dekorasyonlarında kullanılmaktadır. Ancak solvent bazlı boya ile baskı yapıldığı ve bu sayede olumsuz hava koşullarına dayanıklı olduğundan daha çok cephe kaplamalarında kullanılır. Ayrıca solvent bazlı boya sayesinde boya oldukça dayanıklı olup, herhangi bir korunmaya ihtiyacı yoktur.

Mesh baskı genellikle rüzgarın fazla olduğu alanlarda kullanılmaktadır. Rüzgarın fazla olmadığı alanlarda genellikle Avrupa vinil veya Uzakdoğu vinil kullanılmaktadır.

İLETİŞİM

HEMEN ARAYIN

0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 08:00-18:00 saatleri arası bize ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve farklı materyaller üzerine baskı örnekleri görmek için uv baskı merkezimize bekleriz.

Faaliyetine 1994 yılında başlayan Boran Reklam, 20 yılı aşan süreçte reklam sektörünün öncü firmalarından biri haline geldi. Firmamız modern makine parkuruyla yurt içi ve yurt dışı kurumsal müşterilere açık hava reklamcılığı, dijital baskı, uv baskı, tabela, hareketli reklam sistemleri, araç giydirme dahil birçok hizmet veriyor.

BORAN REKLAM HİZMETLERİ

Adres : Şeyhli Mh. Kuruçeşme Sk. No.3 Pendik / İSTANBUL

Tel : 0216 383 44 02

Faks : 0216 383 44 03

İLETİŞİM