Deri Üzerine Dijital UV Baskı

Renkli UV Baskı ile sınırsız görsele sahip baskılı deri ürünleri.

Deri üzerine baskı sistemleri teknolojik gelişmelere paralel olarak oldukça pratik hale geldi. Artık gelişmiş uv baskı makineleri ile deri üzerine direk renkli baskı yapılabiliyor. Hem de fotoğraf kalitesinde!

Renkli veya beyaz deri, ya da suni deri üzerine direk baskı yapabiliyoruz. Baskı tekniği değişmekle beraber tüm deri türlerinde aynı dayanıklılık ve görüntü kalitesini sağlayabiliyoruz. UV Baskı sayesinde siyah deri, kırmızı deri gibi renkli derilere de kolaylıkla baskı yapılabilmektedir.

Dijital UV Deri baskı hazırlık açısından ofset ve serigrafi tekniklerinden daha pratiktir. Bu yüzden daha düşük adetler ve farklı görsellerle baskı yaptırabilir; baskı maliyetlerini minimum seviyede tutarak niş üretim yapabilirsiniz. Ürünlerinizi belirledikten sonra daha yüksek adetlerde, düzenli sipariş vererek çok daha uygun fiyat alabilirsiniz.

Deri ürünleri sektöründe yeni, farklı, ilgi çekici tasarımlarla yurtiçi ve yurtdışında yeni  pazarlar yaratmak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek!

Deri Çanta UV Baskı
TEKLİF AL

HIZLI FİYAT TEKLİFİ

Hızlı fiyat teklifi için yandaki butondan fiyat teklif formumuza ulaşabilirsiniz.

Sorularınız için 0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 09:00-19:00 saatleri arası bizi arayabilirsiniz.

TEKLİF AL
  • Gerçek ve suni deri üzerine direk baskı

  • Mükemmel Baskı Kalitesi

  • Suya ve Güneş Işığına Dayanıklı

  • Yıllarca Solma Yapmaz

  • 500 m2 Üzeri İşlerde Ekstra Özel İndirim

Deri Mont Baskı
Deri çanta üzeri UV Baskı

Deri UV Baskının Dayanıklılığı

Deri UV Baskının en büyük avantajı basit ve hızlı bir işlem olmasıdır. Düşük baskı maliyetleri sayesinde ortaya çıkan uygun fiyatlar derinin değerini arttırmakla birlikte satış oranları da arttırmaktadır.

UV mürekkeplerinin yapısı gereği suya dayanıklı olup, UV ışınlarına karşı da yüksek dayanıklılığı bulunmaktadır. Dijital UV Baskı ile gerçekleştirilmiş deri baskıları diğer baskı tekniklerine göre çok daha kalitelidir. Beyaz mürekkep sayesinde de her renkteki deriye baskı yapmak mümkün olmaktadır.

Baskı teknolojisindeki en büyük gelişmelerden biri olan deri üzerine baskı, baskı sektörüne kazandırdığı avantaj kadar tekstil sektörüne de sınırsız yenilikler getirmektedir.

Suya Dayanıklı: Deri baskıda kullanılan UV mürekkepleri suya dayanıklı olup, yağmurda solma yapmaz. Derinin kendi özelliğinden dolayı suyla uzun süre temas ettirilmemesi ve ıslak bırakılmaması tavsiye edilir. Kullanılan mürekkep sudan etkilenmez, yıllarca kullanabilirsiniz.

Solmaya Dayanıklı: Deri üzerine yapılan UV (Ultraviyole) baskılar güneş ışınlarına dayanıklıdır, yıllarca solma yapmaz.

Mükemmel Renkler: Renkler konusunda en etkili çözümlerden biri olan UV Baskı ile sınırsız renk seçenekleri sunuyoruz. Resimlerdeki ince detayları ve görüntünün kalitesini net bir şekilde gözleyebilirsiniz.

Hızlı Üretim Süreleri: Seri üretime uygun hızlı baskı makinelerimiz ile dilediğiniz adette ve hızlarda ürünlere sahip olabilirsiniz. Seri üretim ve yüksek hacimli işler de hızlı geri dönüşlerimizle UV Baskı alanında en iyi sonuçlar sağlıyoruz. Boran Reklam olarak deri üzerine UV baskıda aradığınız kaliteyi, uygun fiyatlar ile sunuyoruz.

Deri UV Baskı
kalıcı deri üzerine UV baskı
promosyon deri baskı

DERİ BASKI FİYATLARI

Deri baskı fiyatları işin hacmi ve türüne (4 renk, beyaz) göre büyük değişiklik göstermektedir. Özellikle sürekli ve hacimli işlerde birim fiyat oldukça düşebilmektedir. Bize ulaşıp proje detaylarını ileterek en uygun fiyatı alabilirsiniz.

Deri Üzerine Beyaz UV Baskı

Beyaz UV Baskı sayesinde renkli derilerde dahi istediğiniz baskıya kavuşabilirsiniz. Renkli derilerde ilk etapta beyaz baskı yapıldıktan sonra renk baskısı yapılmaktadır. Aksi halde renkli zeminde yapılan baskılar gerçek renklerine kavuşamamaktadır. UV Baskı sistemlerinde kullanılan mürekkepler şeffaf olmakla birlikte ışık geçirgenlikleri yüksektir.

Genellikle beyaz kullanılacak işlemlerde iki kez baskı işlemi uygulanacağı için UV Baskı fiyatları normal baskılara göre 2 katına kadar çıkmaktadır.

Deri üzeri beyaz ve renk baskısı

GERÇEK DERİ – SUNİ DERİ ÜZERİNE BASKI

Gerçek Deri Üzerine Baskı :

Gerçek deri kare veya dikdörtgen şekilde kesilmiş halde geldiğinde baskı işlemi çok daha hızlı ve kolay olmaktadır. Bu yüzden baskı fiyatları da daha düşüktür. Şekil verilmeden tabaka halinde gelir, ya da artık parçalar kullanılırsa baskıdan önce işlem görmesi gerekir. İlave işlemler üretim süresini ve baskı maliyetlerini artırır. Proje detayları karşılıklı konuşularak, numune ve demo üretim gerçekleştirilerek her projeye özel hazırlık yapmak gerçek deri üzerine baskı için en uygun yöntemdir.

Suni Deri Üzerine Baskı :

Suni deri standart kalıplarda edinebildiği için baskısı gerçek deriye göre daha kolaydır. İşin hacmi arttıkça birim fiyat da daha uygun olur. İmalat kapasitesi de suni deri için çok daha yüksektir. Rulodan ya da geniş ebatlı üretim seçenekleri üretimi oldukça kolaylaştırır. İmalat kapasitesi ve fiyat avantajı sayesinde suni deri üzerine baskı ile çok daha büyük projeler hedefleyebilirsiniz.

İLETİŞİM

HEMEN ARAYIN

0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 09:00-19:00 saatleri arası bize ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve farklı materyaller üzerine baskı örnekleri görmek için uv baskı merkezimize bekleriz.

Faaliyetine 1994 yılında başlayan Boran Reklam, 20 yılı aşan süreçte reklam sektörünün öncü firmalarından biri haline geldi. Firmamız modern makine parkuruyla yurt içi ve yurt dışı kurumsal müşterilere açık hava reklamcılığı, dijital baskı, uv baskı, tabela, hareketli reklam sistemleri, araç giydirme dahil birçok hizmet veriyor.

BORAN REKLAM HİZMETLERİ

Adres : Şeyhli Mh. Kuruçeşme Sk. No.3 Pendik / İSTANBUL

Tel : 0216 383 44 02

Faks : 0216 383 44 03

İLETİŞİM