Dijital Folyo Baskı

Dijital folyo baskı işinde folyo materyali kendinden yapışkanlı alt kısımında koruma kağıdı bulunan reklam sektöründe hemen hemen her noktada kullanılan reklam malzemesidir. Farklı renklerde fabrikasyon üretimi bulunan modellerinin yanı sıra, istenilen dijital görsel de folyo üzerine aktarılabilir. Genelde cam, ahşap kompozit, cephe uygulamalarında sıklıkla kullanılmaktadır.

Malzeme ölçüleri olarak piyasada 105, 127, 137 ve 152 cm’lik ölçüleri tercih edilmektedir.

Folyo baskı ile yüksek kaliteli yapışkanlı görsellere sahip olun.

Dış etkilere, olumsuz hava koşullarına karşı folyo da direnç kazanmak için baskı sonrası laminasyon işlemi ile koruma sağlanmaktadır.

Standart olarak kullanmış olduğumuz folyolar parlak yüzeye sahip ve kalıcı uygulamalar için uygundur. Solvent bazlı dijital baskı ile gerçekleştirilen ürünler 2 yıl boya solmama garantisine sahiptir. 1440 dpi baskı çözünürlüğü ile dış mekan da yüksek kaliteli görsellere sahip olabilirsiniz.

Standart üretimlerde şeffaf ve beyaz folyo olarak farklı çeşitleri de bulunmaktadır. Şeffaf folyo ve beyaz folyo da en kaliteli ürünler kullanılmaktadır.

TEKLİF AL

HIZLI FİYAT TEKLİFİ

Folyo Baskı işinize hızlı fiyat teklifi için yandaki butondan fiyat teklif formumuza ulaşabilirsiniz.

Sorularınız için 0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 09:00-19:00 saatleri arası bizi arayabilirsiniz.

TEKLİF AL

Dijital Baskı Folyo Uygulamaları

Yapışkanlı folyo materyallerinde düzgün bir yapıştırma için temiz ve düz bir alan gerekmektedir. Tırtıklı, pürüzlü veya ham ağaç üzerine uygulamalarda verimli sonuçlar alınamamaktadır.

Uygulamalarda sulu uygulamala ve kuru uygulama gibi teknikler bulunmaktadır. Genelde büyük cam yüzeylerde sulu yapıştırma teknikleri kullanılmaktadır. Islanan cam yüzey üzerinde yapışkanlı folyo su kuruyana kadar rahatça hareket edebilmektedir. Profesyonel yöntemlerde sulu uygulama kullanılmamaktadır.

Dijital Folyo Baskı Uygulama Alanları; mağazalar, kafeler, eczaneler, restoranlar ve alışveriş merkezleri, kısacası folyo kaplamaya uygun her alanda kullanılabilmektedir.

Boran Reklam kalitesini kanıtlamış binlerce tamamlanmış iş ile Folyo Baskı alanında da başarıyla hizmet vermektedir.

Folyo Cephe Kaplama

Folyo Cam Uygulamaları

 

Folyo uygulamasının en yoğun olarak kullanıldığı alanların başında folyo cam giydirme bulunmaktadır. Hemen hemen bütün cam yüzeylerine uygulanabilen folyo, dijital baskılı ürünler ile istenilen reklam mesajını veya beğendiğiniz bir manzarayı camlarınızda konumlandırabilir.

Kompozit Folyo Kaplamaları

Dış cephe malzemesi olarak kullanılan kompozit, modern cephelerin büyük bir bölümünde kullanılmaktadır. Bu cephelerde farklı renklerde kullanılan düz zemin kompozitlerde farklı dijital imajlar kullanılabilmektedir. Yüksek kaliteli görsellerinizi folyo yardımı ile kompozitleriniz üzerinde sahip olabilirsiniz.

Kompozit üzerine folyo sıvama uygulaması.
Fiat Ducato Cast Folyo Araç Giydirme

Cast Folyo Uygulamaları

Cast Folyo normal folyo materyalinden farklı bir malzeme olmak ile birlikte araç giydirme işlemlerinde veya bombeli yüzeylerde kullanılmaktadır. Cast Folyo normal folyoya göre ısı değişimlerinde daha çok esneyebilmektedir. Bu sebeple kıvrımlı yüzeylerde daha dayanıklıdır.

Özel Kesim Folyo

Baskı sonrası folyo malzemesinde özel kesimler gerçekleştirilebilmektedir. Mutoh bas-kes özelliği sayesinde baskı sonrasında istenilen şekillerde folyo kesim yapılabilmektedir. Bu sayede istenilen stikerlara kavuşabilirsiniz. Ayrıca farklı renklerde üretilen folyolarda da harf kesimleri gerçekleştirilebilmektedir.

Güneş ışınlarına karşı çok daha dayanıklı fabrika üretimi renkli folyolar.

FOLYO BASKI FİYATLARI

Folyo baskı fiyatları kullanılacak folyonun türüne, işin ebatı ve metrajına göre değişmektedir. Bize ulaşıp projenizi bildirerek en uygun fiyatı alabilirsiniz.

İLETİŞİM

HEMEN ARAYIN

0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 09:00-19:00 saatleri arası bize ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve farklı materyaller üzerine baskı örnekleri görmek için uv baskı merkezimize bekleriz.

Faaliyetine 1994 yılında başlayan Boran Reklam, 20 yılı aşan süreçte reklam sektörünün öncü firmalarından biri haline geldi. Firmamız modern makine parkuruyla yurt içi ve yurt dışı kurumsal müşterilere açık hava reklamcılığı, dijital baskı, uv baskı, tabela, hareketli reklam sistemleri, araç giydirme dahil birçok hizmet veriyor.

BORAN REKLAM HİZMETLERİ

Adres : Şeyhli Mh. Kuruçeşme Sk. No.3 Pendik / İSTANBUL

Tel : 0216 383 44 02

Faks : 0216 383 44 03

İLETİŞİM

Folyo Laminasyon Uygulaması

Folyo yüzeyine laminasyon kaplayarak daha dayanıklı ve uzun ömürlü folyolara sahip olabilirsiniz.

Laminasyon şeffaf bir malzeme olmak ile birlikte yüksek basınçlı tamburlar yardımı ile istenilen materyal üzerine kaplanmaktadır. Kullanılan laminasyon malzeme üzerinde bir koruyucu ve dijital baskı boyaların solmasını engellemektedir. Folyo yüzeyine laminasyon kaplayarak daha dayanıklı ve uzun ömürlü folyolara sahip olabilirsiniz.