Lightbox Işıklı Pano

Profesyonel lightbox ışıklı pano üretimi için doğru yerdesiniz. Boran Reklam olarak 20 yılı aşkın deneyimi, 2.000 m² üretim tesisi, günlük 50 adet tesktil kasa üretimi ve 500 m² ışıklı kumaş baskı üretim kapasitesi ile hizmet vermekteyiz. Büyük ve küçük ölçekli fuar, etkinlik, mağaza ve iç mekan projelerinizde yanınızdayız.

Lightbox ışıklı panolarınızı nasıl üretiyoruz:

Lightbox Işıklı Pano
TEKLİF AL

HIZLI FİYAT TEKLİFİ

Hızlı fiyat teklifi için yandaki butondan fiyat teklif formumuza ulaşabilirsiniz.

Sorularınız için 0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 08:00-18:00 saatleri arası bizi arayabilirsiniz.

TEKLİF AL

Greenguard Gold belgeli mürekkeplerimiz ile ışıklı lightbox kumaşlarınız yiyeceklerle dahi temas edebilir. Bu sayede uygulama alanlarını genişleterek; hasta odaları, çocuk kreşleri ve okul gibi alanlarda tereddüt  etmeden kullanabilirsiniz. Greenguard belgesi kimyasal emisyon testlerinde gaz salınımını minimumda tutarak daha sağlık iç mekan çevresel alanlar oluşturmaktadır.

3 Farklı Lightbox Işıklı Pano

duvar montajlı tekstil kasa

Duvara Montaj Lightbox

ayaklı lightbox pano

Sabit Ayaklı Lightbox

askılı lightbox pano

Askılı Lightbox

Markanızda Yüksek Etki

Türkiye ve dünya üzerinde tanınan en büyük markalar için lightbox üretimi gerçekleştiriyoruz. Lightbox üretiminde en önemli bileşenler; tasarım, kaliteli üretim, baskı ve montajdır. İsviçre menşeili UV Baskı makinelerimiz ile gerçek renkleri yansıtıyoruz. Projelerinizde kullanabileceğimiz bütün lightbox profillerini stoklarımızda bulundurarak mümkün olan en kısa sürede üretimleri tamamlıyoruz.

Ne kadar hızlı üretim yapabildiğimizi bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

ALÜMİNYUM PROFİL

Lightbox ışıklı panolar için özel olarak hazırlanmış silikonların girebileceği kanallara sahip,  projenize en uygun olan farklı modellerde alüminyum profilleri seçebilirsiniz.

Yeni Trend Yaratıcı Lightboxlar

Alüminyum kasalı lightboxlar istenilen özelliklerde ve ölçülerde üretilebilmektedir. Geçmiş olduğumuz 3 yıl içerisinde reklam sektörünün trendi olan bu ürün modüler alüminyum çerçevesi, tekstil baskısı ve silikon kenarı ile kendini kanıtlamıştır. Kolay görsel değişimi montaj maliyetlerini sıfıra indirerek, mağazacılık sektörünün işini oldukça kolaylaştırmıştır. Işıklı lightbox panolar tek yön ve çift yön olarak ikiye ayrılmıştır. Ayrıca statik boya avantajı ile alüminyum kasa da renk seçenekleri sonsuzdur.

LED aydınlatma ile maksimum ışık verimi ve minimum enerji tüketimi. Lightbox ışıklı panolar iç mekan dekorasyon uygulamalarında, showroom ve mağazalarda sıklıkla tercih edilmektedir.

Silikon Kenar Kumaş BaskıIşıklı lightbox Pano katalogumuzu inceleyebilirsiniz.

Her türlü kimyasala dayanıklı kalıcı ve dekoratif fayans baskılar üretebilmekteyiz.

Işıklı Lightbox Pano Kullanım Alanları

Montaj maliyetlerini sıfıra indiren lightboxlar alışveriş merkezleri, iç dekorasyon projeleri, kafe-restoran, fuar alanları ve tavan aydınlatmaları gibi bir çok alanda uzun yıllardır kullanılmaktadır.

nike teskstil lightbox

Alışveriş Merkezleri

Kolay kurulumu seyesinde alışveriş merkezlerinde kampanya sunmanın en şık ve en ekonomik yoludur.

iç mekan tekstil kasa

Dekorasyon

İç dekorasyon anlamında büyük ya da küçük dilediğiniz her alanda kullanabilirsiniz.

AVM ışıklı pano

Kafe – Restorant

İstenilen ölçüde lightboxlar menuboard olarak üretilebilmektedir.

light box pano fuar çalışmaları

Fuar Alanları

Kolay modüler yapısı sayesinde birden fazla fuarda kullanabileceğiniz lightbox ürünleri.

hastane tavan aydınlatmaları

Tavan Aydınlatmaları

Kumaşın kolay sökülüp, takılabilmesi sayesinde lightbox içerisinde oluşabilecek tozları düzenli temizleyebilme imkanı.

light box fuar çalışması

Sanat Galerileri

1080×1080 dpi baskı teknoloji ve İsviçre kalitesi ile ışıklı uygulamalarda bile gerçek renkler.

Lightbox LED Seçenekleri

LED ve aydınlatma seçimi Lightbox panonun ölçüleri ve nasıl kargo yapılacağına göre belirlenmektedir. Kolay modüler yapısı ile kesit aydınlatma veya yüksek ışık gücü için zemin aydınlatma kullanılabilir. Projenize en uygun olan aydınlatma seçeneklerini size sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

light box zemin aydınlatma

Zemin Lightbox Aydınlatma

Küçük – büyük ölçekli bütün işlerinizde nakliye problemi olmadığı sürece üretilebilir.

light box kesit aydınlatma

Kesit Lightbox Aydınlatma

2 metreye kadar olan işlerde kalın ve çift yönlü kasalarda kullanılabilir.

kırmızı statik boyalı light box profili

Renkli Lightbox Profillerine İhtiyacınız mı Var ?

Lightbox alüminyum profilleri istemiş olduğunuz RAL renginde statik boya işlemi ile boyanabilir. Dekorasyon renklerinize uyan veya kurumsal renklerinize göre renklerinizi belirleyebilirsiniz.

Dimlenebilir Mağaza Lightboxları

Mağaza içerisinde lightbox ışıkları yoğun olarak ortamı aydınlattığında LED teknolojisi ve dim sayesinde uzaktan kumanda ile ışık şiddetini ayarlayabilirsiniz.

dimmerlı lightbox
küp lightbox profili

Özel Alüminyum Lightbox Pano

Küp profil ile stand alanlarınızı renklendirebilir ve güncel kampanyalarınızı en etkili biçimde müşterilerinize sunabilirsiniz. Küp profilin yanı sıra 45 derece açılı özel profiller ile kolon etrafını dönebilir ve 4 farklı tasarıma sahip olabilirsiniz.

Lightbox pano’nun avantajları:

 • Her ölçüde ve her şekilde özel üretim imkanı.
 • Su bazlı mürekkepler ile yüksek kaliteli tekstil kumaş baskı.
 • UV Baskı ile daha doygun renkler.
 • Düşük nakliye ve kurulum kolaylığı.
 • Kolay montaj.
 • Kullanmış olduğumuz alman menşeili kumaş ile 100% geri dönüştürülebilir polyester ve Gold Guard sertifikalı mürekkeplerimiz.

Mükemmel Renk Kalibrasyonu

Renk konusunda deneyimli baskı operatörlerimiz ile parlak, canlı ve doygun renkler elde edebilirsiniz. Özel ışıklı kumaş baskıya uyarlanmış ICC profilleri ile daha önce görmediğiniz kadar canlı lightbox panolar.

Lightbox kumaş baskı da kullanılan ışığın Kelvin değeri ve diğer faktörler göz önünde bulunurularak baskı işlemleri gerçekleştirilmektedir. En iyi renkleri alabileceğiz renk olarak 6500 K ön plana çıkmaktadır.

Lightbox Işıklı Pano Fiyatları

Lightbox ışıklı pano fiyatları kullanılacak profil tipine, çift yön veya tek yön olmasına  göre fiyatlandırılmaktadır. Sabit bir metrekare fiyatı olmadığından dolayı talebiniz doğrultusunda özel fiyat çalışması gerçekleştirebiliriz. Yandaki teklif formu üzerinden bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Rayban Tekstil Kasa

Size geri dönelim!

Projeniz için en uygun baskı çözümünü belirlemek için sizi arayalım :


  Sık Sorulan Sorular

  Hangi baskı sistemi ile baskı yapıyorsunuz?2021-04-14T14:04:00+03:00

  UV Baskı sistemleri ile özel ışıklı baskı profilleri ile baskı yapılmaktadır. Kullanılan mürekkeplerimiz greenguard gold belgelerine sahip olup insan sağlığına olumsuz bir etkisi yoktur.

  Kumaşlarınızda B1 tutuşmazlık özelliği var mı?2020-05-17T23:11:42+03:00

  Kullanmış olduğumuz bütün kumaşlarda B1 belgesi ve DIN 13501-1 belgeleri mevcuttur.

  Kullanmış olduğunuz kumaş özellikleri nedir?2020-10-26T22:43:53+03:00

  %100 polyester kumaş kullanılmaktadır. Dünyada en çok tercih edilen ışık geçirgen kumaşı Samba Berger üretimlerimizde kullanılmaktadır.

  Lightbox Işıklı Panoları dış mekanda kullanabilir miyim?2020-05-17T23:11:52+03:00

  Lightboxlar dış mekan kullanımı için uygun değildir.

  45 mm profil büyük ölçülerde neden daha pahalı?2020-05-17T23:11:55+03:00

  Kasa kalınlığı ince olduğundan dolayı gölgeyi engellemek için LED’ler daha sık montaj edilmektedir. Bu da LED maliyetini ve trafo maliyetini yükseltmektedir.

  80 mm profil ve 120 mm profil arasındaki fark nedir?2020-10-26T22:42:03+03:00

  İki profilde çift taraflı lightbox panolar için kullanılmaktadır. 120 mm profiller daha ağır olduğu için genellikle self stand ve büyük tavan sarkıtma uygulamalarında kullanılmaktadır.

  Kullanılan LED’lerin özelliği nedir ?2020-05-17T23:12:05+03:00

  160 derece geniş açılı ve samsung çipli ledler ile 45 mm kasalarda dahi gölge problemi yaşanmamaktadır. Kullanılan LED’ler görsel renklerini değiştirmemesi için 6500 K kullanılmaktadır.

  Hangi profilden lightbox ışıklı pano yapmayalım ?2020-05-17T23:12:09+03:00

  Tek yön lightbox ışıklı panolarda ölçüleriniz çok büyük değilse 45 mm profil tercih edilebilir. Ancak büyük ölçülerde 75 mm veya 100 mm profiller daha sağlıklı sonuç verecektir.

  Lightbox Pano Çalışmalarımız