Hareketli Reklam Sistemleri2023-11-06T09:17:13+03:00

Hareketli Reklam

Raket Pano, Megalight, Trivizyon, Billboard

Hareketli reklam sistemleri sizi diğer firmalardan ayırmak için oldukça etkili bir reklam türüdür. Genellikle megalight, raket pano, billboard ve otobüs durakları, trivizyon (trivision) hareketli reklam sistemleri içerisinde yer almaktadır. Bu ürünler ile aynı fiziksel ortamda üç ayrı reklam sunabilmektesiniz. Bu sayede hem daha etkili reklamlar, hem de daha ucuz maliyetler ile ürünlerinizi, markanızı müşterilerinize sunabilirsiniz.

Not : Reklam alanı kiralamıyor; hareketli reklam sistemlerinin üretim ve satışını yapıyoruz.

Açıkhava reklamcılığında dünyanın en büyüklerinden STRÖER ve CLEAR CHANNEL, havaalanı reklamcılığı uzmanı PORTLINE ve birçok seçkin firmanın hareketli reklam sağlayıcısıyız.

HAREKETLİ REKLAM PANOSU FİYATLARI

Hareketli reklam fiyatları; reklam panosunun türüne (Megalight, raket pano, billboard vs.), adedine, kullanım şekline (iç – dış mekan, duvar tipi, tek – çift yönlü vs) göre değişmektedir. Bu yüzden ancak proje bazlı fiyat verilebilmektedir. Fiyat almak için hemen iletişime geçip proje detaylarını iletin, size en uygun çözümü bulalım.

İLETİŞİM

HEMEN ARAYIN

0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 09:00-19:00 saatleri arası bize ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve farklı materyaller üzerine baskı örnekleri görmek için uv baskı merkezimize bekleriz.

Faaliyetine 1994 yılında başlayan Boran Reklam, 20 yılı aşan süreçte reklam sektörünün öncü firmalarından biri haline geldi. Firmamız modern makine parkuruyla yurt içi ve yurt dışı kurumsal müşterilere açık hava reklamcılığı, dijital baskı, uv baskı, tabela, hareketli reklam sistemleri, araç giydirme dahil birçok hizmet veriyor.

BORAN REKLAM HİZMETLERİ

Adres : Şeyhli Mh. Kuruçeşme Sk. No.3 Pendik / İSTANBUL

Tel : 0216 383 44 02

Faks : 0216 383 44 03

İLETİŞİM

Yüksek Etki Gücü

Hareketli reklam sistemleri insanların %67’sinin dikkatini çekmektedir.

220x340cm ebattan 50x70cm ebada kadar uygulanabilen hareketli reklam sistemleri, montaj aşamasında , gerek afiş değişim aşamasında, gerekse herhangi bir arıza durumunda ve parça değişimi açısından son derece kolay ve pratiktir. İsteğe bağlı olarak kullanılan megalight, raket pano, billboard ve otobüs durakları gibi ürünlerde ışıklandırma sistemleri kullanılarak insanlar üzerindeki etki artırılabilmektedir.
Montaj aşamasında ve satış sonrası hizmet aşamasında, uzman kadromuz kesintisiz destek hizmeti vermektedir. Hareketli reklam sistemlerinde satış sonrası hizmetin en önemli konularından biri olan yedek parça temini de firmamızca garanti altında bulunmaktadır.

Hareketli Reklam Panosu Montajı ve Satış Sonrasında da Müşterilerimize Tam Destek.
Boran Hareketli Reklam Sistemleri kataloğumuzu inceleyebilirsiniz.

Hareketli Reklam Sitemleri Katalogu

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti olan misyonumuz, bu doğrultuda müşterilerimizden gelen olumlu ve olumsuz geri dönüşleri değerlendirerek, ARGE çalışmalarına kesintisiz devam etmektedir.

Hareketli reklam sistemleri için kullanılan motor sistemleri ve hammaddelerimizde CE belgesi bulunmaktadır.

Boran Scrolling

Boran Scrolling

Hareketli Reklam ürünleri markamız olan Boran Scrolling Systems sitemizden ürünler hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Boran Scrolling
Boran Scrolling Systems

HAREKETLİ REKLAM PANOSU MODELLERİ

RAKET PANO

Reklam raket panoları sabit ve hareketli olarak imal edilmektedir. İklim koşullarına dayanıklı olup, kolay açılıp kapanabilmeleri için gazlı piston iticiler kullanılmaktadır.

Raket Pano Uygulaması
Megalight

MEGALIGHT

Megalightlar, büyük meydanlar, alışveriş merkezleri ve kalabalık caddelerdeki işlek noktalarda şık görünümü ile kalite algısını destekleyen, büyük görselleri sergileyebilen ve kampanyaların hatırlanmasını sağlayan özel bir outdoor ürünüdür.

BILLBOARD

Yaygın olarak kullanılan billboardlar en iyi bilinen outdoor reklam aracıdır. Reklamın en yüksek düzeyde görünümünü sağlar. Billboardlar, kampanya mesajını hızlı bir şekilde kitlelere taşıyan bir üründür.

Billboard
Gezici Reklam Pano

GEZİCİ REKLAM PANOSU

Mobil billboardlar reklamcılığa farklı bir boyut kazandırmıştır. Diğer tüm reklam mecralarından daha ekonomik olup firmalara ürün tanıtımında özgür reklam alanı sunmaktadır.

OTOBÜS DURAKLARI

Toplu taşımanın giderek yaygınlaşıp büyük önem taşıdığı günümüzde, otobüs durakları milyonlarca tüketiciyi bu noktada buluşturmaktadır.

Otobüs Durağı
trivizyon pano

TRİVİZYON

Aynı reklam alanında üçgen prizmalar sayesinde 3 görsel sergileme imkanı sunan trivizyon ürünleri büyük ölçülerde üretilebilmektedir.

Hareketli Reklam Örnekleri

Megalight – Temmuz 2008
L’Oreal Trivizyon(Trivision) – Eylül 2011
Turkcell Raket Pano – Mart 2015
ŞOK Otobüs Durağı – Temmuz 2013

Hareketli Reklam Sistem Özellikleri

  • İstenilen saat biriminde çalışma ve durma özelliği (gün içinde 3 ayrı program yapılabilir)
    Reklam panosundaki hareketli reklam sisteminin duracağı saat biriminde hangi resimde istenirse durdurma özelliği.
  • Hareketli reklam sisteminin bulunduğu megalight, raket pano ve hareketli billboardların aydınlatmasının istenilen saat biriminde açma ve kapatma ayar özelliği.
  • Hareketli reklam sistemi bulunduğu megalight , raket pano ve hareketli billboardların üzerindeki afişlerin gerginlik ayarını otomatik yapma özelliği.
  • Her bir afişin bekleme sürelerinin ayrı ayrı ayarlanabilme özelliği.
  • Birden fazla megalight , raket pano ve hareketli billboardların aynı anda senkronize bir şekilde çalışabilme özelliği.
  • Megalight , raket pano ve hareketli billboardların afiş dönüş hızının hızlı , orta ve yavaş mod da çalışabilme özelliği.
  • Mevcut megalight , raket pano ve hareketli billboardlara hareketli reklam sisteminin montajının veya parça değişiminin kısa sürede ve kolay bir şekilde yapılabilmesini sağlayan özel tasarım .
  • Pratik ve anlaşılır el kumandası özelliği.

20 Yıllık Deneyim

UV Baskı ihtiyaçlarınız için uzun vadeli ve sorunsuz çalışacağınız bir tedarikçi arıyorsanız doğru yerdesiniz! 20 yıllık deneyimi ve çözüm odaklı yaklaşımıyla edindiği referansları arasında sizi de görmekten mutluluk duyarız.

Hareketli Reklam hakkında merak ettiğiniz sorular.

Bütün konstrüksiyon sistemlerimiz 3 yıl garantiye sahiptir.

Montaj hizmeti vermemekteyiz. Üretim konusundaki bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz.

Hareketli Reklam sistemlerinde asıl profesyonelleştiğimiz alan hareketli motor sistemleridir. Yüksek adetli üretim kapasitemiz ile siparişlerinize kısa sürede dönüş sağlayabiliyoruz.

1 yıl ürün garantisi bulunmaktadır.

Hareketli motor sistemlerimizde 3 yıl yedek parça bulundurma garantisi sunuyoruz.

Dijital Baskı konusunda 20 yıllık deneyime sahip firmamız solvent, UV ve Dijital Baskı bazlı bütün baskı çözümlerini müşterilerimize sunmaktadır.

Statik boya sistemleri ile uzun yıllar boyunca sistemlerinizde boya solmama garantisi veriyoruz.

Özel ışıklı baskı modları ile ışıklı panolarda dahi birebir parlak renkler alabilirsiniz.

Kişiye özel ölçülerde özel üretim gerçekleştirebilmekteyiz.

Hareketli Reklam Yazılarımız

Bilboard Nedir?

Bilboard Nedir? Hareketli reklam afişleri olarak bilinen Bilboard, pano ve kampanya mesajlarını en iyi şekilde aktarma gücüne sahip ürünlerdir. Bu sebeple de Boran Reklam firması

Boran Reklam Arch Dsgn Summit Fuarındayız

Boran Reklam Arch Design Summit Fuarında Mimari Etkinlik Merkezi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen mimari ve tasarım zirvesi “Arch+Dsgn Summit 2018”, 6-7 Nisan tarihlerinde “Mimari

Yol Panoları

Yol Panosu Yapmış olduğumuz billboard raket ve yol panoları çalışmalarından bir örnek resim.  

Bilboard Pano

Dijital Baskılı Billboard Havalı camlı ve camsız 2 adet değişik dijital baskı Bilboard çalışması.Bilboard baskıları dijital baskı merkezimizde 1440 dpi yüksek çözünürlüklü Picasso seiko 512 s 320 dijital