Kanvas Baskı Nedir ?

Kanvas baskı, odanız kullanmak istediğiniz aile fotoğraflarınız, geçmiş yıllarda çekilmiş okul hatıralarınız veya hayatınızda büyük bir anlam taşıyan fotoğrafları sergilemek için mükemmel ve göz alıcı bir yöntemdir. Kanvas üzerine baskı ile dilediğiniz kişiye özel fotoğraflarınızı asmaya hazır bir şekilde ürettirebilirsiz.

Kanvas üzerine dijital baskı tekniği ile uygulanan çalışmalar tual üzerine yapılan boyama çalışmaları ile karıştırılmamalıdır. Kanvas materyaline baskı yapıldıktan sonra ahşap çerçeveye gerilerek uygulanmaktadır. Genellikle çerçevesiz görüntüsü ile tercih edilirken özel çerçeveler de yapılabilmektedir. Germe işlemi yapılmadan da rulo şeklinde üretim yapılabilmektedir.

Canvas Baskı Modelleri

Boran Reklam tarafından kullanılan mürekkep ve baskı sistemleri tamamen su bazlı olup insan sağlığına olumsuz bir etkisi bulunmamaktadır.

TEKLİF AL

HIZLI FİYAT TEKLİFİ

Hızlı fiyat teklifi için yandaki butondan fiyat teklif formumuza ulaşabilirsiniz.

Sorularınız için 0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 08:00-18:00 saatleri arası bizi arayabilirsiniz.

TEKLİF AL
Canvas Baskı Modelleri

Kanvas Baskının Farkları

Genellikle fine art baskı ile kanvas baskılar karıştırılabilmektedir. Fine art baskılarda kağıda baskı yapıldıktan sonra kompozitle birleştirilmektedir. Ancak kanvas baskılarda ahşap çerçeveye gerilerek asmaya hazır şekilde teslim edilmektedir.

Kanvas ürünlerinde genellikle iki farklı materyal kullanılmaktadır. Bunlar polyester kanvas ve pamuklu kanvasdır. Bu ürünler müşterilerimizin tercihlerine göre kullanılmakta ve stoklarımızda iki tip üründe bulunmaktadır.

Özel Kanvas Baskı

Kanvas Yazı Baskıları

Kanvas baskılarınızda favori ünlü sözleri de alabilirsiniz.

ofis kanvas baskıları

Yüksek Baskı Kalitesi

Yüksek baskı kalitesi ile üretilen baskılı kanvas ürünlerinde 1440 dpi baskı çözünürlüğü elde edebilirsiniz.

Kanvas Baskı Germe

Özel Kanvas İmalatı

Kullanılan özel yapışkanlar ve mürekkepler ile iç mekanlarda 10 yıldan fazla sorunsuz kullanabilirsiniz.

Kanvasın Ham Maddesi Nedir ?

Kanvas güçlü ve dayanıklı özel örgü sistemi ile üretilmiştir bir tür kumaştır. Genellikle satın almış olduğunuz kanvaslar pamuk veya plastik yapılı polyesterden üretilmektedir. Bu iki ürün arasındaki ana fark rengi ve dokusudur.

Bu nedenle polyester tabanlı kanvaslarda renkler daha canlı durmakta, ancak pamuklu kanvaslar daha çevre dostu ve uzun ömürlüdür. Peki hangi kanvas daha iyidir ? Bu tamamen kanvas baskıdan beklentinize göre değişmektedir. Daha canlı ve fotoğraf kalitesine daha yakın bir baskı bekliyorsanız polyester kanvas size göredir. Ancak daha soft görüntü ve pamuğun dokusunu fotoğraflarınızda hissetmek istiyorsanız pamuklu kanvas tercihiniz olacaktır.

Kişiye Özel Kanvas Baskı
İLETİŞİM

HEMEN ARAYIN

0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 08:00-18:00 saatleri arası bize ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve farklı materyaller üzerine baskı örnekleri görmek için uv baskı merkezimize bekleriz.

Faaliyetine 1994 yılında başlayan Boran Reklam, 20 yılı aşan süreçte reklam sektörünün öncü firmalarından biri haline geldi. Firmamız modern makine parkuruyla yurt içi ve yurt dışı kurumsal müşterilere açık hava reklamcılığı, dijital baskı, uv baskı, tabela, hareketli reklam sistemleri, araç giydirme dahil birçok hizmet veriyor.

BORAN REKLAM HİZMETLERİ

Adres : Şeyhli Mh. Kuruçeşme Sk. No.3 Pendik / İSTANBUL

Tel : 0216 383 44 02

Faks : 0216 383 44 03

İLETİŞİM