Fayans Üzerine Baskı

Kişiye Özel Baskılı Cafe Fayansları

Özel geliştirilmiş koruma sayesinde Fayans Üzerine kalıcı UV Baskı

Fayans üzeri UV baskı Boran Reklam’da! Bir Boran Reklam markası olan FayansArt gerçekleştirilmiş olduğu Ar-Ge çalışmaları sonucunda kimyasal temizlik malzemelerine dayanıklı baskılı fayans sistemini geliştirmiştir. Dijital baskı sisteminin yavaş yavaş yerini UV Baskı sistemlerine bırakması ile birlikte dekorasyon sektörü de baskı sektörü ile bütünleşmeye başladı. Bu sayede istediğiniz herhangi bir görseli, resmin kalitesine bağlı olarak istediğiniz ölçülerde baskısını yapabilmektesiniz.

FayansArt Logo

Fayans üzeri baskı markamız olan FayansArt sitemizden baskılı fayanslar hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

TEKLİF AL

HIZLI FİYAT TEKLİFİ

Hızlı fiyat teklifi için yandaki butondan fiyat teklif formumuza ulaşabilirsiniz.

Sorularınız için 0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 09:00-19:00 saatleri arası bizi arayabilirsiniz.

TEKLİF AL

Mükemmel kalite, dayanıklılık ile birleşti.

Fayans ve seramikler üzerine özel geliştirmiş olduğumuz formül sayesinde yapılan baskı sonrası temizlik malzemelerine karşı tam dayanıklı bir hale getirilmiştir. Hiçbir şekilde silinme ile üzerindeki boyalar çıkarılamamaktadır.

İstenilen ölçü ve adetlerde fayans baskısı gerçekleştirebilmekteyiz. Silme işlemi dışında darbelere karşı ise herhangi bir garanti sağlanamamaktadır. Çünkü darbe direk boyaya değil fayansa zarar vermektedir.

İster resimde gördüğünüz gibi, fayanslar ile bütün bir resmin baskısını yaptırır, isterseniz tek bir adet fayansa dilediğiniz görseli bastırabilirsiniz. Bu noktada yaratıcılık tamamen müşterilerimize kalmıştır. Uzun zamanlar geçirdiğimiz evlerimizi sanatsal bir görüntüye kavuşturarak içinden hiç çıkmak istemeyeceğimiz bir hale sokabiliriz.

Geliştirmiş olduğumuz Fayans Baskı sistemi silinmeye ve temizlik kimyasallarına karşı tam korumaya sahiptir.

İLETİŞİM

HEMEN ARAYIN

0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 09:00-19:00 saatleri arası bize ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve farklı materyaller üzerine baskı örnekleri görmek için uv baskı merkezimize bekleriz.

Faaliyetine 1994 yılında başlayan Boran Reklam, 20 yılı aşan süreçte reklam sektörünün öncü firmalarından biri haline geldi. Firmamız modern makine parkuruyla yurt içi ve yurt dışı kurumsal müşterilere açık hava reklamcılığı, dijital baskı, uv baskı, tabela, hareketli reklam sistemleri, araç giydirme dahil birçok hizmet veriyor.

BORAN REKLAM HİZMETLERİ

Adres : Şeyhli Mh. Kuruçeşme Sk. No.3 Pendik / İSTANBUL

Tel : 0216 383 44 02

Faks : 0216 383 44 03

İLETİŞİM

Türkiye de tek! Çamaşır suyu, alkol, bulaşık deterjanı, cif, tuz ruhu ve camsil ile yapılan laboratuvar deneyleri sonucu kalıcılığı onaylanmıştır.

Fayans baskı ile havuz uygulamalarımız hakkında detaylı bilgiye bu linkten ulaşabilirsiniz.  Fayans Baskı Havuz Kaplama

Fayans Baskı Çalışmalarımızdan Örnekler

Kafelere özel baskılı fayans seçenekleri
Kimyasal etkilere dayanıklı havuz fayansları
Hamam Spa gibi sıcak noktalarda dayanıklı kişiye özel baskılı fayans
İstenilen ölçülerden kişiye özel fayans tasarımları

Okullar da FayansArt ile Renkleniyor!

Kişiye özel baskılı fayanslar okullarda da harika sonuçlar veriyor.  Ar-ge çalışmalarımızın ürünü olan FayansArt, özel koruması ile dayanıklı, sağlam ve tamamen sağlıklı!

Okulunuzda fark yaratmak için tek yapmanız gereken hangi görselleri kullanacağınıza karar vermek. İç ferahlatan bir manzara resmi, eğitici görseller, sosyal mesajlar kullanabilirsiniz. Ya da dilerseniz öğrencilerinizin kendi yaptığı resimleri duvara uygulatabilirsiniz.

Özel Baskılı Fayansı Nerelerde Kullanabilirim?

Her yerde! Özel koruması sayesinde havuz içinde, dış cephe ve bahçe duvarında, iç mekan tuvalet – banyolarda, Atatürk Köşesi gibi oluşturacağınız alanlarda kullanabilirsiniz. Öğrenciler için kalıcı uyarı ve duyuruları da direk fayans üzerine bastırabilirsiniz.

Baskılı Fayanslar
ilkokul baskılı fayanslar
Baskılı Okul Fayansları

Fayans Baskı hakkında merak ettiğiniz sorular.

İstediğim ölçülerde fayans üzerine baskı yaptırabilir miyim?2020-10-05T11:40:20+03:00

İstediğiniz ölçülerde fayans üzerine baskı yapabilmekteyiz.

Yapılan baskılar insan sağlığına zararlı mıdır?2020-10-05T11:36:48+03:00

Ürünlerimizin sağlık açısından hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır.

Fayans üzerine istediğim görseli bastırabilir miyim?2020-10-05T11:32:04+03:00

Yüksek çözünürlüklü her resmi fayans üzerine bastırabilirsiniz.

Fayans baskıyı hangi alanlarda kullanabilirim?2020-10-05T11:27:10+03:00

Fayans Baskıları restoran, kafe, okullar, mimari alanlar, metrolar, havalimanları, havuz, duvarlar, merdivenler, hamam, iş yerleri, banyo, mutfak ve daha birçok yerde kullanabilirsiniz.

Fayans baskılar darbelere karşı dayanıklı mıdır?2020-10-05T11:16:30+03:00

Darbelere karşı herhangi bir garanti sağlanamamaktadır. Darbe direk boyaya değil fayansa zarar vermektedir.

Fayans üzerine yapılan baskılar kimyasallara karşı dayanıklı mı?2020-10-05T11:48:43+03:00

Fayans üzerine yaptığımız baskılar temizlik kimyasallarına karşı dayanıklıdır. Dilediğiniz gibi silebilir ve temizleyebilirsiniz.

dijital baskı banyo fayansı
dijital fayans baskı
kafe fayans baskı

Fayans baskılar sayesinde yaşam alanlarınızı büyüleyici hale getirebilirsiniz!

Fayans Baskı

UV Baskı ve Fayans Baskı Hakkında Yazılar

Boran Reklam Arch Dsgn Summit Fuarındayız

Boran Reklam Arch Design Summit Fuarında Mimari Etkinlik Merkezi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen mimari ve tasarım zirvesi “Arch+Dsgn Summit 2018”, 6-7 Nisan tarihlerinde “Mimari

Fayans Üzeri UV Baskı

Fayans Üzerine Baskı Özel geliştirilmiş koruma sayesinde Fayans Üzerine kalıcı UV Baskı Fayans üzeri UV baskı Boran Reklam'da! Bir Boran Reklam markası olan FayansArt gerçekleştirilmiş

Fayans Baskı Havuz Uygulamaları

Fayans Baskı Havuz Uygulamaları Türkiye'de üretilen özel formül sayesinde artık baskı sonrası fayanslar çok daha dayanıklı. Boran Reklam tarafından üretilen bu formül her

Mutfak Fayans Fikirleri

Mutfak Fayans Fikirleri Mutfak Fayans Fikirleri ile Unutulmaz Etkiler Yaratın Evinize akşam yemeği için bir misafir geldiğinde, mutfağınızı insanları etkileyecek şekilde

Boran Reklam Architect@Work Fuarında

Architect@Work Fuarındaydık Dekorasyon ve mimari alanda kendini kanıtlamış ürünler üreten Boran Reklam son olarak Türkiye de ilk defa düzenlenen Architect@Work fuarında ürünlerini mimari

FESPA 2019 Eurasia

FESPA Eurasia FESPA Eurasia 2019'un Amacı Katılımcı Rekoru Kırmak Olacak ! Avrasya bölgesindeki en büyük baskı teknolojileri olan FESPA Eurasia bu sene en çok ziyaretçi

Fayans Üzerine UV Baskı
2023-12-04T14:49:53+03:00Fayans Baskı, UV Baskı|
Go to Top