RAKET VE BİLLBOARD BASKI

Raket baskı pano

Raket Baskı

Raket baskılar günümüzde kullanılan en yaygın ve etkili bir reklam türüdür. Bu baskılar ile her türlü reklam,haber ve ilanlar sunulur.

Böylece potansiyel müşterilere daha kolay ulaşma imkanı verir.Raket baskılar daha çok araç ve insan trafiğinin yoğun olduğu alanlarda kullanıldığı için ürün tanıtımı konusunda büyük başarı sağlar. Böylece daha çok hedef kitleye ulaşılır.

Baskılar dikkat çekici boyutlarda olduğu için reklamda başarı oranı yüksektir. Raket baskıların dikkat çekmesi için gereken bir önemli husus da verilmek istenen mesaj, görsel ve renklerin uyumlu olması yani göze hitap etmesidir.

Bunun yanı sıra çift taraflı ve hareketli olarak da üretilen raket baskıların bu özellikleri ile reklam alanı artırılarak daha fazla etkileşim sağlanır. Posterlerin duruş ve kalkış esnasındaki süre hızı ayarlanabilir. Baskılar müşterinin ve sizlerin istediği sürede raket baskılarda  kalabildiği için sürekli sunum şansı olur. İçinde ki  aydınlatma sayesinde gece gündüz yüksek görüş imkânı sağlar.

Raket baskı pano çalışması
TEKLİF AL

HIZLI FİYAT TEKLİFİ

Hızlı fiyat teklifi için yandaki butondan fiyat teklif formumuza ulaşabilirsiniz.

Sorularınız için 0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 08:00-18:00 saatleri arası bizi arayabilirsiniz.

TEKLİF AL
Billboard baskı çalışması

Billboard Baskı

Bir diğer etkili reklam yöntemi olan billboard baskı da bir çeşit açık hava reklamıdır ve yaygın olarak kullanılan panolardandır. Reklamı ilgi çekici hale getiren ışıklar kullanılabilir. Ayaklarda kullanılan metaller galvanizle kaplandığı için paslanmayı ve eskimeyi önler.Paslanmaz sistemiyle panonun kötü hava koşullarından korunması sağlanır.

Baskılarımızda hangi mürekkep türünü kullanıyoruz?

Baskılarımızda  kullandığımız UV mürekkep çok verimli,uygun maliyetli ve temiz bir boyama yöntemidir. Mürekkep baskı malzemesine nüfuz etmeyip yüzeyde kaldığı için çok daha çeşitli baskı malzemesine baskı yapılmasına olanak sağlar. Mürekkeple yapılan baskılar suya, ışığa tamamen dayanıklıdır ve çevre kirliliği oluşturmaz. Yapılan baskı da boyanın anında kuruması artı bir avantajdır. Bu işlem baskının istenilen özelliklerde sabitlenmesine olanak sağlar.

İstediğiniz ölçülerde hareketli reklam panolarıda yapabiliyoruz. Birden fazla hareketli raket ve billboard reklam panosu senkron olarak aynı anda hareket eder. Bu sayede daha fazla reklam verme şansını elde edersiniz.

Baskılarımızda ne tür kağıt Kullanıyoruz?

Raket baskıda kullandığımız CLP kağıtlar normal kağıtlara göre daha dayanıklıdır. Pürüzsüz ve stabil bir yapıya sahiptir. Böylece reklamın kalitesi artar ve net bir baskı kalitesine ulaşılır.

Billboard baskı da  kullandığımız Blueback kağıtlar çevreye zararlı olan kirlilik,radyasyon ve aşırı sıcak gibi etkenlere karşı geliştirilmiştir. Baskı renklerinde yüksek esneklik özelliği vardır, üzerine dijital baskı yapılabilmesinden dolayı avantajlıdır.

Sizlerde etkili ve iyi bir reklam sunmak için Raket ve Billboard panoları tercih edebilirsiniz.

  • Mükemmel Baskı Kalitesi

  • Sınırsız Görsel Seçeneği

Billboard baskı çalışması
Doga
geri dönüsüm
  • Ürünlerimizde kullanılan malzemelerimiz geri dönüşümlüdür
  • Doğayı kirletmez
İLETİŞİM

HEMEN ARAYIN

0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 08:00-18:00 saatleri arası bize ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve farklı materyaller üzerine baskı örnekleri görmek için uv baskı merkezimize bekleriz.

Faaliyetine 1994 yılında başlayan Boran Reklam, 20 yılı aşan süreçte reklam sektörünün öncü firmalarından biri haline geldi. Firmamız modern makine parkuruyla yurt içi ve yurt dışı kurumsal müşterilere açık hava reklamcılığı, dijital baskı, uv baskı, tabela, hareketli reklam sistemleri, araç giydirme dahil birçok hizmet veriyor.

BORAN REKLAM HİZMETLERİ

Adres : Şeyhli Mh. Kuruçeşme Sk. No.3 Pendik / İSTANBUL

Tel : 0216 383 44 02

Faks : 0216 383 44 03

İLETİŞİM