MEGALIGHT

Megalight, büyük meydanlar, alışveriş merkezleri ve kalabalık caddelerdeki işlek noktalarda şık görünümü ile kalite algısını destekleyen, 241×324 cm gibi büyük görselleri sergileyebilen ve kampanyaların daha fazla hatırlanmasını sağlayan özel bir outdoor ürünüdür. Hareketli ve sabit olarak yapılabilmektedir.

Not : Reklam alanı kiralamıyor; hareketli reklam sistemlerinin üretim ve satışını yapıyoruz.

7 m2 ve 8 m2 megalight üretimleri ile 3 görsel reklam alanı yaratabilirsiniz.

Megalight Teknik Özellikleri

Sabit ve hareketli Megalight modellerinin yanı sıra dış mekanda doğal şartlara da dayanıklı bu ürünler 2 farklı model olarak üretilmektedir. 220×320 cm. ölçülerindeki megalight modeli 7 m2 olarak adlandırılmaktadır. 245×345 cm. görünen alan modeli ise 9 m2 olarak adlandırılmaktadır. Metal ayak ile yükseltilen ürünler şehir içlerinde 2.5-3 metre yüksekliğe sahiptir. Otoban ve geniş alana hitap eden noktalarda ise 5 metre yüksekliğe kadar ulaşabilir. Ayaklar metal,cam ve paslanmaz malzemeler kullanılarak farklı modellerde isteğe göre üretilebilmektedir. Megalight ön yüzeyinde görselleri korumak için 5+5 lamine edilmiş camlar kullanılmaktadır.

Kullanılan camlar talep doğrultusunda özel güvenlik filmleri ile daha dayanıklı hale getirilebilmektedir. Megalight tek yüz veya çift yüz olarak üretilebilmektedir. Hareketli bir megalight’ın tek yüzünde 3 görsel hareket edebilir. Çift yüzlü bir megalight’da toplamda 6 görsele kadar ulaşılabilmektedir. Hareket halindeki bu üç görsel, açık hava reklamcılığının vazgeçilmez bir ürünü olarak sektördeki yerini almıştır. Hava karardığında aydınlatma sistemleri sayesinde gündüz olduğu gibi verimli bir şekilde kullanılabilmektedir.

Megalight Çalışmalarımızdan Örnekler

Hareketli Megalight
Hareketli Megalight
Hareketli Megalight
Sabit MegalightBoran Hareketli Reklam Sistemleri kataloğumuzu inceleyebilirsiniz.

Hareketli Reklam Sitemleri Katalogu
Megalight Galerisi

Megalight

Diğer Megalight örneklerimiz için Megalight Galerisini ziyaret edebilirsiniz.

Megalight Galerisi
İLETİŞİM

HEMEN ARAYIN

0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 09:00-19:00 saatleri arası bize ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve farklı materyaller üzerine baskı örnekleri görmek için uv baskı merkezimize bekleriz.

Faaliyetine 1994 yılında başlayan Boran Reklam, 20 yılı aşan süreçte reklam sektörünün öncü firmalarından biri haline geldi. Firmamız modern makine parkuruyla yurt içi ve yurt dışı kurumsal müşterilere açık hava reklamcılığı, dijital baskı, uv baskı, tabela, hareketli reklam sistemleri, araç giydirme dahil birçok hizmet veriyor.

BORAN REKLAM HİZMETLERİ

Adres : Şeyhli Mh. Kuruçeşme Sk. No.3 Pendik / İSTANBUL

Tel : 0216 383 44 02

Faks : 0216 383 44 03

İLETİŞİM