Işıklı Tekstil (Led box – Light box) İmalat ve Baskı

Işıklı Tabelada Yeni Trend

Işıklı tekstil baskı ile üretilen led box tabelalar (Tekstil panoları, Tekstilbox, Light box olarak da bilinmektedir.) kısa zamanda en popüler tabela uygulamaları arasında yerini aldı. Klasik panolara göre çok daha pratik, uygun maliyetli, görselleri kolayca değişen ışıklı tekstilbox panolar performans olarak da çok başarılı. Berger kumaş ve  led aydınlatma ile harika bir görüntü sağlamaktadır.

Dijital ışıklı kumaş, ışık geçirgenliği özelliği sayesinde arka plan aydınlatmalı tabelalarda geleneksel basılı duratrans ve pleksiye karşı mükemmel bir alternatif haline gelmiştir. Arkadan aydınlatılmış kumaş grafiğinin kenarları silikon ile dikilerek ve çerçevesiz bir ışık kutusuna sıkı bir şekilde gerilir. Aydınlatılmış kumaş görüntüsünü pürüzsüz, çerçevesiz bir görünüm ile elde edebilirsiniz. Gelişmiş ışıklı baskı sistemlerimiz ile yoğun renklerde basılmış görseller, netlik ve renk kontrastında mükemmellik yaratmaktadır.

2.000 m2 üretim alanı, 25 yıllık deneyim, günlük 100 adet tekstil kasa üretimi ve 1.000 m2 ışıklı kumaş uv baskı kapasitemizle kurumsal firmalara hizmet vermekteyiz.

Işıklı tekstil kumaş baskı
tekstil kasa parlak ledler
TEKLİF AL

HIZLI FİYAT TEKLİFİ AL

Hem dilediğiniz ölçülerde led ışıklı lightbox pano imalatı yapıyor; hem de en kaliteli Avrupa UV baskı makineleriyle görsellerinizi basıyoruz.

Sorularınız için 0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 08:00-18:00 saatleri arası bizi arayabilirsiniz.

TEKLİF AL
Tekstilbox ışıklı çerçevesiz baskı sistemleri


Birbirinden mükemmel ışıklı çerçevesiz tekstil baskı ve lightbox örnekleri için kataloğumuzu inceleyebilirsiniz.

tekstil baskı kalite kontrol

Yüksek Kalite

Yüksek baskı kalitesi sayesinde kumaş panolarda daima en iyi sonucu alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Swissqprint Tekstil Baskı

Swissqprint Tekstil Baskı

İsviçre kalitesi ile yüksek çözünürlüklü hızlı ve dayanıklı UV baskı hizmeti.

REFERANSLAR

Light box Fiyatları

Light box fiyatları çeşitli faktörlere göre değişmektedir. Lighx box’un tek veya çift taraflı olmasına, ayaklı veya tavan asmalı olmasına ve zemin aydınlatmalı, kesit aydınlatmalı olmasına göre fiyatları değişmektedir.

Fiyat almak için teklif sayfamızdaki formu doldurun veya 0216 3834402 numaralı telefonumuzdan bize ulaşın.

ALÜMİNYUM PROFİL

Tekstil kasalar için özel olarak hazırlanmış silikon kanallarına sahip  projenize en uygun olan farklı modellerde alüminyum profilleri seçebilirsiniz.

Çerçevesiz ışıklı tekstil baskılar
Işıklı Tekstil Kasa
Çerçevesiz tekstilbox
Işıksız Tekstil Kasa

Küçük ya da büyük, istenilen ölçüde ışıklı kumaş kasaları yapmak mümkündür. Ölçünüz ne olursa olsun size uygun ışıklı kumaş baskı çözümleri sunmaktayız.

nike ışıklı tekstil kumaş baskı
rayban çerçevesiz kumaş baskı
prada ışıklı tekstil kumaş baskı
empori armani ışıklı kumaş baskı

Işıklı Tekstil Baskı Nedir?

Işıklı tekstil kumaşları dijital baskıya uygun, özel tekstil ürünleridir. Işık geçirgenliği yüksektir. Kumaş panolar dayanıklı ve dış mekan kullanımına uygundur. Işıklı tekstil kumaşlarına baskı yapıldıktan sonra panoya kolayca takılması için kenarlarına bir aparat eklenir. Bu şekilde hem baskısı, hem uygulaması klasik tabela uygulamalarına göre çok daha kolaydır. Işıklı tekstil kumaşlarına baskı yaptırdığınız görselleri geçmeli sistemi sayesinde kendiniz, 30 saniye içinde değiştirebilirsiniz.

İnce alüminyum kasalar kullanılarak oluşturulan tekstilbox ürünleri.
Çerçevesiz ışıklı tekstil baskı
Tekstik kumaşlarında çerçevesiz ışıklı berger baskı.

Düz Çerçevesiz Görünüm

Silikon kenarlara sahip ışıklı kumaş baskı sayesinde düz çerçevesiz görünüm sağlanabilmektedir. Ufak bir hareket ile gerdirilerek alüminyum profil kanallarına sıkıştırılan silikon kenarlar ile bu görüntüyü elde etmektedir.

Zengin, Canlı Görüntü Kalitesi

Özel baskı modlarımız sayesinde kumaş üzerinde doygun ve gerçek renkler. Yoğun ışık kaynağına rağmen renklerde herhangi bir açılma gözlemlenmeden kumaş panolarda canlı renkler elde edilebilir. Lightbox uygulamalarında canlı renkler.

Dengeli Aydınlatma

Işıklı kumaş baskıda yoğun led ışıkları belli olmadan veya görsel renkler solmadan baskı elde edebilirsiniz. Sadece zengin ve aynı zamanda her noktayı eşit aydınlatan sistemler markanızı mükemmelliği ile yansıtabilir.

Çerçevesiz Modüler Led Aydınlatma
Modüler led aydınlatma berger baskı

Kişiye Özel

Silikon kenarlı tekstil baskıları tabelalarda mükemmel fırsatlar yaratmaktadır. Üretilen bütün modeller duvara montaj yapılabilmesinin yanı sıra, özel ayaklar ile duvardan bağımsız veya iki yüzüne baskı ile çift taraflı kullanılabilmektedir.

Mükemmel Baskı Renkleri

Özel baskı modları ile diğer baskı makinalarında alamayacağınız gerçekçi ve parlak renkler. Baskı sektöründeki 20 yıllık deneyimimiz ile birebir gerçekçi renkler ile lightbox tekstil kasalar.

Hafif ve Kolay Taşınabilir

Işıklı tekstil baskı ürünleri klasik ürünlere göre çok daha hafiftir. Kumaş panolar aynı zamanda pleksi gibi katı materyallere göre çok daha az yer kaplamaktadır. Özel sökülebilir çerçeve sistemleri kolay sökülebilir ve taşınabilir.

Modern Görünümler

Işıklı tekstil kumaşlarının popüler olmasının en büyük nedenlerinden biri de ince kasaları ve çerçevesiz olarak kullanılabilmesidir. Gerilerek montajı yapılan silikon kenarlar alüminyum kanallara girerek tam ekran bir görüntü sağlamaktadır.

silikon kenar sistemi

Silikon Kenar Profilleri

Duratrans ürünleri, ışıklı kumaş baskı ürünlerinden tamamen farklı bir sisteme sahiptir. Kumaş pano ürünlerinin kenarlarına uygulanan özel silikon yapısı sayesinde kolayca profillere uyum sağlamaktadır. Bu silikon yapısı sayesinde çerçeveye ihtiyaç duymadan çerçevesiz görseller üretilebilmektedir.

Lightbox Örnekleri

silikon kenar kumaş baskı
ışıklı tekstil kumaş baskı
Eczane İçi tekstil baskı
Efa omega tekstil baskı
İLETİŞİM

HEMEN ARAYIN

0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 08:00-18:00 saatleri arası bize ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve farklı materyaller üzerine baskı örnekleri görmek için uv baskı merkezimize bekleriz.

Faaliyetine 1994 yılında başlayan Boran Reklam, 20 yılı aşan süreçte reklam sektörünün öncü firmalarından biri haline geldi. Firmamız modern makine parkuruyla yurt içi ve yurt dışı kurumsal müşterilere açık hava reklamcılığı, dijital baskı, uv baskı, tabela, hareketli reklam sistemleri, araç giydirme dahil birçok hizmet veriyor.

BORAN REKLAM HİZMETLERİ

Adres : Şeyhli Mh. Kuruçeşme Sk. No.3 Pendik / İSTANBUL

Tel : 0216 383 44 02

Faks : 0216 383 44 03

İLETİŞİM