Pleksi UV Baskı

Pleksi üzerine UV baskı en önemli dekorasyon malzemelerindendir. Pleksinin kaliteli olması ve şeffaflığı sebebiyle ışık geçirgenliğini tam olarak sağlamasından dolayı ışıklı ortamlarda en fazla kullanılan reklam malzemesi olma özelliğini de taşımaktadır.

Buz beyazı pleksi üzeri baskı özel ışıklı UV baskı.

Tabelalarda da sıklıkla kullanılan pleksi malzemesi; tabela ustalarımızın ellerinde şekillenerek, en son sanatsal biçimde işlenmiş halde sizlere sunulmaktadır. Dijital baskıda pleksi genellikle malzemenin üzerine kaplandığı için malzemenin ışık geçirgenliği -folyonun kalitesine göre değişmekle birlikte- dijital baskı kalitelerinde  istenilen sonuç alınamamaktadır.

Yüksek kaliteli UV makinesinde basılan baskılar 1440 dpi baskı kalitesine ulaşarak neredeyse fotoğraf baskı kalitesine erişmiştir. 2 punto yazılara kadar baskı imkanı tanıyan baskı makinemiz kalitede sektörün bir numaralı UV baskı makinesidir.

TEKLİF AL

HIZLI FİYAT TEKLİFİ

Hızlı fiyat teklifi için yandaki butondan fiyat teklif formumuza ulaşabilirsiniz.

Sorularınız için 0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 09:00-19:00 saatleri arası bizi arayabilirsiniz.

TEKLİF AL
Pleksi baskı | Şeffaf pleksi ters UV Baskı | Şeffaf Pleksi UV Baskı
Beyaz pleksi baskı | Pleksi UV Baskı | Pleksi üzerine baskı çeşitleri

Beyaz Pleksi Baskı

Üst resimdeki pleksi örneği mutfak arası paneller için hazırlanmış olup dekorasyon anlamında gerçekten iyi işler çıkarmaktadır. Özel tasarlanmış led aydınlatmalı bir mutfak için yapılmış olup ışıklı baskı teknikleri uygulanmıştır. Mutfak panelleri ve mutfak dolapları kaplama konusunda da deneyimli olan firmamız, baskı kalitesi ve güvenilir hizmetiyle beyaz pleksi baskı kategorisinde de kendini kanıtlamıştır.

Vakumlanabilir Pleksi Baskı

Düz bir halde basılan pleksi baskılar, baskı sonrasında vakum kalıplarına girerek özel şekil verilebilmektedir. Piyasadaki klasik baskılarda kullanılan mürekkeplerin esneme katsayısı yüksek olmadığından dolayı bu işlem gerçekleştirilememektedir. Ancak kullanmış olduğumuz mürekkep ve baskı sistemi sayesinde 400 kat esneme gerçekleştirilebilmektedir. Boran Reklam olarak vakumlama işlemi yapmamakla birlikte, sadece vakumlamaya uygun pleksi baskı üretmekteyiz.

Pleksi UV Baksı sonrası vakumlanmaya uygun esnek mürekkepler.
Vakumlanabilir Pleksi Baskı
Piyasada bulunan mürekkeplere göre daha esnek vakumlanabilir pleksi baskı.

Pleksi Üzeri Işıklı UV Baskı

Şeffaf pleksi, beyaz pleksi, buz beyazı pleksi üzeri özel baskı modları ile aydınlatmaya uygun mükemmel pleksiler elde edebilirsiniz. Özel baskı modlarımız sayesinde led aydınlatmalar devriye girdiğinde dahi renklerde herhangi bir açılma olmadan mükemmel renklere sahip olabilirsiniz. Pleksi UV baskı piyasa da en çok kullanılan reklam materyali olmasıyla birlikte ışıklı tabelalarda mükemmel logolara veya görsellere sahip olabilirsiniz.

Venediğin mükemmel renklerine UV Baskı ile pleksi üzerinde yakalayın. Aydınlatma sistemleri sayesinde en parlak renkleri elde edin.
Layer sistemi ile defalarca basılarak oluşturulan pleksi üzerine katmanlı UV Baskı örneği.

Kabartma Pleksi Baskı

Defalarca aynı noktaya uygulanan baskı sayesinde mürekkepler kalınlık oluşturarak kabartma pleksi baskı yapma imkanı tanımaktadır. Kabartma baskı ile braille alfabesi, sanatsal çalışmalar veya tipografik yazı sistemleri oluşturulabilir. Özel geliştirilmiş yapay zeka ile OCE Arizona tarafından kabartma baskı tekniği uygulanarak Vermeer’in başyapıtı İnci Küpeli Kız birebir olarak üretilmiştir. 1000’lerce katman baskı ile fırça darbeleri birebire yakın baskı ile sağlanmıştır.

Yükseltme Pleksi Baskı

Şık başlı vidalar ile yükseltilerek montajı gerçekleştirilen pleksi baskılarda iki farklı kalınlıkta pleksi kullanılmıştır. Arka yüzeyde kullanılan pleksi beyaz olup tamamen arka plan amaçlı kullanılmıştır. Ön yüzeyde ise 15 mm kalınlığında (derinlik etkisini arttırmak için daha kalın pleksi tercih edilebilir.) şeffaf pleksi kullanılmıştır. Ters UV Baskı sistemi ile önce renkler daha sonra renk doygunluğunu sağlayabilmek için beyaz baskı basılmıştır. 1440 dpi vario dot teknolojisi ile pleksi üzeri baskıda alınabilecek en yüksek çözünürlüklü baskı alınmıştır.

Çift kat pleksi yükseltme baskı
Dekoratif şık pleksi baskı

Mutfak panelleri ve üç boyutlu zemin kaplama konusunda da farklı projeleri  olan Boran Reklam her zaman sektöre yeni ürünler tanıtma amacında olup her zaman yeniliklerin öncüsü olmayı kendine misyon olarak belirlemiştir.

Pleksi UV Baskı ve  UV baskı ile üretilmiş diğer örneklerimizi görmek için uv blogumuzu ziyaret edebilir yada resmi youtube sayfamızdan bizi takip edebilirsiniz.

ışıklı ince kasa uv baskı
ışıklı ince kasa baskı
İLETİŞİM

HEMEN ARAYIN

0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 09:00-19:00 saatleri arası bize ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve farklı materyaller üzerine baskı örnekleri görmek için uv baskı merkezimize bekleriz.

Faaliyetine 1994 yılında başlayan Boran Reklam, 20 yılı aşan süreçte reklam sektörünün öncü firmalarından biri haline geldi. Firmamız modern makine parkuruyla yurt içi ve yurt dışı kurumsal müşterilere açık hava reklamcılığı, dijital baskı, uv baskı, tabela, hareketli reklam sistemleri, araç giydirme dahil birçok hizmet veriyor.

BORAN REKLAM HİZMETLERİ

Adres : Şeyhli Mh. Kuruçeşme Sk. No.3 Pendik / İSTANBUL

Tel : 0216 383 44 02

Faks : 0216 383 44 03

İLETİŞİM