STOR PERDE BASKI

Stor perde baskıyı eczanelerde kullanabilirsiniz.

Stor perde baskıları günümüzde sıklıkla tercih edilmektedir. Bizler de Stor perde baskıları ile yaşam alanlarınızı renklendirerek farklı bir hava katıyoruz.

Boran Reklam çeşitli görsel ve desenleri ihtiyacınıza ve isteğinize göre stor perdelerinize son model dijital baskı makineleri ile basma imkanı sunuyor.

Dijital baskılı stor perdeler ile otel, eczane, banka, cafe, ofis, mağazalar ve iş yerlerinizin, logosunu veya işletmenize dair herhangi bir görseli dilediğiniz ölçülerde bastırıp her alanda reklamınızı yaparak dikkat çekebilirsiniz.

Stor perdelerinizi getirin üzerine istediğiniz görsel ve desenleri basalım!

TEKLİF AL

HIZLI FİYAT TEKLİFİ

Hızlı fiyat teklifi için yandaki butondan fiyat teklif formumuza ulaşabilirsiniz.

Sorularınız için 0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 09:00-19:00 saatleri arası bizi arayabilirsiniz.

TEKLİF AL

MALZEME SEÇİMİ NASIL OLMALIDIR?

Stor perdeye baskı yaparken beyaz malzemeye direk renk ve desenleri basabilmekteyiz. Fakat renkli malzemelerde verimli bir renk alınamayacağı için ilk aşamada beyaz mürekkep basılır ardından beyaz mürekkep üzerine istediğiniz renk ve desenler uygulanarak istenilen verim alınır.

Malzeme seçiminden sonra sizlerin veya grafiker arkadaşlarımızın hazırladığı görseller bilgisayar ortamına aktarılarak sanal ortamda stor perde üzerine uygulanır. Daha sonra imalat aşamasına gönderilir ve tüm işlemler kısa bir sürede yapılarak müşterilerimize teslim edilir.

-Dijital baskı ile stor perdenin ön ve arka tarafına yani çift yönlü olarak baskı yapabiliyoruz.

-Stor perde  baskılarımız rulodan ruloya veya tabla olarak da basılabilir.

SOLVENT VE UV BASKI ARASINDAKİ FARKLAR

Stor perdelerinizi tercihinize göre solvent veya UV baskı makinesinde basıyoruz. UV baskıyla basılan malzemeler solvent baskıya göre daha uzun ömürlüdür. UV baskıyla basılan malzemelerin ömrü 5 yıla kadarken  solvent baskıda basılan malzemenin ömrü 2 yıla kadar düşmektedir.

Stor perdelerde kullandığımız mürekkepler çevre dostudur. İnsan sağlığı açısından zararlı maddeler içermez. İç ve dış mekan kullanımları için son derece uygundur.

Stor perdeye dijital baskı yaparken her zaman çözünürlüğü yüksek olan görselleri kullanmaktayız. Böylece daha yoğun,mükemmel ve kaliteli görseller elde ediyoruz.

Stor perde baskı konusunda uzman ekibimizden bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

HEMEN ARAYIN

0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 08:00-18:00 saatleri arası bize ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve farklı materyaller üzerine baskı örnekleri görmek için uv baskı merkezimize bekleriz.

Faaliyetine 1994 yılında başlayan Boran Reklam, 20 yılı aşan süreçte reklam sektörünün öncü firmalarından biri haline geldi. Firmamız modern makine parkuruyla yurt içi ve yurt dışı kurumsal müşterilere açık hava reklamcılığı, dijital baskı, uv baskı, tabela, hareketli reklam sistemleri, araç giydirme dahil birçok hizmet veriyor.

BORAN REKLAM HİZMETLERİ

Adres : Şeyhli Mh. Kuruçeşme Sk. No.3 Pendik / İSTANBUL

Tel : 0216 383 44 02

Faks : 0216 383 44 03

İLETİŞİM