AHŞAP BASKI

Ahşap üzerine istediğiniz yüksek çözünürlüklü görsel çıktısı alabilirsiniz. UV Baskı ile baskı ile ahşap bir bütün haline gelmektedir.

Ahşap Üzerine Baskı Sanatı

Aslına bakarsanız ahşap baskı yeni keşfedilmiş bir buluş değildir. Yıllardan beri farklı teknikler ile ahşap üzerine görseller işlenebiliyordu. UV Baskı ile birlikte reklam alanında ve sanatsal alanlarda da kişiye özel tek adetlerde baskı yapılabilmeye başlandı.

Baskı işleminde 250×305 cm. ölçülerine tek seferde baskı yapılabilmektedir. Ayrıca küçük ölçülü adetli işlerinizde fotoğraf kalitesinde baskısı gerçekleştirilebilmektedir.

  • Mükemmel Baskı Kalitesi

  • 1.Kalite Vernikleme Hizmeti

  • Sınırsız Görsel Seçeneği

  • 250 x 300 cm Ebat ve 5 cm Yüksekliğe Kadar Baskı İmkanı

  • 500 m2 Üzeri İşlere Özel Fiyat

Ahşap üzerine direk UV Baskı tekniği ile ahşap ile bütünleşmiş baskılar.
TEKLİF AL

HIZLI FİYAT TEKLİFİ

Hızlı fiyat teklifi için yandaki butondan fiyat teklif formumuza ulaşabilirsiniz.

Sorularınız için 0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 09:00-19:00 saatleri arası bizi arayabilirsiniz.

TEKLİF AL

Mimari Alanlarda Ahşap Baskı

Restorant, kafe, otel, havalimanları ve otel gibi mimari alanlarda ahşap baskı kullanılmaya başlamıştır. Büyük restorant zincirleri ve otellerin sıklıkla tercih ettiği bu çalışmalar, bulunduğu alanı yenilemektedir. Sınırsız görsel seçeneği veya siyah ahşaplardaki beyaz baskı seçeneği ile yaratıcı ürünler yaratılabilmektedir.

Genellikle kullanılan 18 mm. kalınlığındaki MDF’ler ham veya beyaz lam. olarak kullanılmaktadır. Ancak ham olarak kullanılan MDF üzerine baskı da boya emiciliği yüksek olduğu için retro ve eskitme görüntüler elde etmek için kullanılmaktadır. Lam kaplı MDF’lerde ise fotoğraf kalitesinde baskı alınabilmektedir.

Mdf üzeri direkt dijital baskı
Birbirinden farklı ahşap baskı örnekleri ile dilediğiniz ahşap baskılara UV Baskı sistemleri ile kavuşabilirsiniz.

Ahşap Üzerine Fotoğraf Baskısı

Ahşap üzerindeki hatlar kendi başına zaten bir hikayeyi açıklamaya çalışmaktadır. Aynı parmak izi gibi, hiç bir ahşap üzerindeki desenler birebir aynı olmamaktadır. Bu yüzden ahşap yüzeyleri diğer bütün yüzeylere göre daha dikkat çekicidir. Ahşap desenini tasarımınız veya fotoğrafınız ile birleştirdiğinizde  doğal bir sanat ve organik tonlar elde edebileceğinizden emin olabilirsiniz.

Ahşap üzerindeki desenler incelenmek için yeterince değerlidir, fakat çalışmanız ile kombine edilmiş desenler sizin sanatınızı da fark edilebilir bir hale dönüştürecektir. Ahşap üzerindeki desenler birbirinden farklı olduğundan dolayı yüklü siparişlerinizde bile her bir ürün birbirinden farklı olacaktır. Bu da her bir ürününüze eşsiz bir yapı kazandıracaktır.

Ahşap yüzeyler çamaşır suyu, tuz ruhu, cif, bulaşık deterjanı gibi kimyasal maddelere karşı TAM KORUMA’ya sahiptir.

Ahşap Baskı da Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Genel de ham ahşap üzerine baskı gerçekleştirilememektedir. Ham ahşabın baskı sırasında boyayı çok fazla emmesi kaliteli baskılara ulaşmayı zorlaştırmaktadır. Ancak eskitme görüntüsü isteyen ve ahşapla bütünleşen görselleri sevenler için mükemmel bir baskı çeşididir. Genelde görüntü kalitesi yüksek ve net baskı isteyenler, yüzeyi beyaz kaplı ahşaplar tercih etmelidirler. 5 cm.’den kalın ahşaplara baskı yapılamamaktadır. Baskı yapılacak ahşaplarda dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri ahşap kalınlığının her noktada eşit olmasıdır. Doğal ahşaplarda her noktada kalınlıkların eşit olması çok mümkün bir olay olmamakla birlikte kalınlık farkları minimum seviyeye indirilmelidir.

Display Sistemleri İçin Özel Ahşap Baskılar

SATIŞ NOKTALARI VE ÖDEME NOKTALARINDA

Ahşap üzerine baskı, aslında sıkça karşımıza çıkan bir baskı konseptidir. Satış noktalarında kullanılabilen bu baskı hem insanlar tarafından kolayca fark edilir hem de oldukça dayanıklı ürünlerdir. Genelde ahşap baskı reklam sektöründe duvar tabloları için üretilmektedir. Bu duvar da ürünler kolayca sergilenebilir ve çok fazla insan tarafından dikkat çekmektedir.

Ahşap üzerine yapılan baskılar genelde pastel ton kullanan markalar için oldukça uygun ve doğal görünmektedir. Logoların ahşap üzerindeki doğal güzelliği markaların fikirleri birebir eşleşmekte ve ekolojik ilgiyi de arttırmaktadır.

Özel mdf üzeri UV Baskı sayesinde dilediğiniz mdf lamlara baskı yaptırabilirsiniz. Sadece size özel baskılar ile restoranlarınızı süsleyebilirsiniz.
Mobilya üzerine baskı seçenekleri ile dilediğiniz ahşap üzerine görsel baskı seçeneği Boran Reklam da.

Dekorasyon Sektöründe Ahşap Baskı

Dekorasyon sektörünün gelişmesi ile birlikte baskı ihtiyaçları da bu ürünler üzerinde artmaya başlamıştır. Kişisel mutfak dolaplarında ve banyo dolaplarında sıklıkça karşılaşabileceğimiz ahşap baskı bu alanda da oldukça ilgi çekmeyi başarmıştır. Mobilya baskı da kullanılan UV Baskılar vernik sistemleri ile daha dayanıklı hale gelmektedir. Sağlık açısından hiç bir yan etkisi bulunmayan boyalar ile yapılan UV Baskı mutfak ve banyo dolaplarınıza bambaşka bir kimlik kazandırabilir. Geliştirilmiş özel koruma sayesinde yapılan baskılar kimyasal temizlik malzemelerine karşı tam koruma sahiptir. Çamaşır suyu, tuz ruhu, cif, bulaşık deterjanı gibi maddelere karşı test edilmiştir. Baskı ve ahşapta herhangi bir değişim gözlenmemiştir.

AHŞAP BASKI FİYATLARI

Ahşap baskı fiyatı verebilmek için projenizin detaylarını öğrenmeye ihtiyacımız olacak. Baskı fiyatları ahşap malzemenin türü, ebadı, işin toplam hacmi ve baskı türüne (CMYK – Beyaz – Vernik) göre büyük değişkenlik gösterebilmektedir. Sürekli ve hacimli işlerinizde birim fiyat oldukça düşebilmektedir. Bize ulaşıp proje detaylarını ileterek en uygun fiyatı alabilirsiniz.

ahşap baskı promosyonel

Promosyonel Ahşap Baskı

Ahşap saat baskı, bardak altlıkları, dekoratif ahşap posterler yüksek adetlerde ve yüksek kalitede üretilebilmektedir.

İLETİŞİM

HEMEN ARAYIN

0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 09:00-19:00 saatleri arası bize ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve farklı materyaller üzerine baskı örnekleri görmek için uv baskı merkezimize bekleriz.

Faaliyetine 1994 yılında başlayan Boran Reklam, 20 yılı aşan süreçte reklam sektörünün öncü firmalarından biri haline geldi. Firmamız modern makine parkuruyla yurt içi ve yurt dışı kurumsal müşterilere açık hava reklamcılığı, dijital baskı, uv baskı, tabela, hareketli reklam sistemleri, araç giydirme dahil birçok hizmet veriyor.

BORAN REKLAM HİZMETLERİ

Adres : Şeyhli Mh. Kuruçeşme Sk. No.3 Pendik / İSTANBUL

Tel : 0216 383 44 02

Faks : 0216 383 44 03

İLETİŞİM

 

Ahşap Baskı Örnekleri

Retro model ahşap baskılar ile ahşabın üzerindeki eskitme desenleri görselleriniz ile birleştirin.
Ham ahşap üzerine çocukların dikkatini çekebilecek eğitici ve öğretici görseller. Su bazlı mürekkepleri sayesinde insan sağlığına hiçbir olumsuz etkisi bulunmamaktadır.
250x305 cm. büyüklüğündeki ahşap panellere tek seferde baskı yapabilme imkanı sunan Boran Reklam, farklı dekorasyon çözümleri ile sektörde yerini almıştır.
Ahşap bardak altlığı UV Baskı
Su Kontrası üzerine Baskı