Mağaza Duvar Görselleri

Biz mağazalar ve iç mekanlar için olağan üstü duvar kağıtları üretiyoruz.

Özel tasarım tasarımlarınızla mağaza ve şirketlerinizdeki duvarlarınızı süsleyebilir, iç dekorasyonlarınızı hareketlendirebilirsiniz. Kağıt tabanlı ve tekstil tabanlı duvar kağıtları ile farklı dokulara kavuşabilirsiniz. Donuk ve sıkıcı alanları bir anda renkli ve parlak alanlara dönüştürebilirsiniz. Yüksek kaliteli dijital baskı makinelerimiz sayesinde en etkileyici ve canlı renkleri sunuyoruz. Renk ve boyut sınırlaması olmadan mağaza duvar görselleriniz ile müşterilerinizin dikkatini çekmeyi başarabilirsiniz. Mağazanız içindeki her boş alanı satış oranlarınızı arttırmak için dekoratif duvar kaplamaları ile kullanabilirsiniz.

“Boran Reklam olarak tasarlıyor, üretiyor ve montaj uygulamalarınızı tek çatı altında topluyoruz.”

TEKLİF AL

HIZLI FİYAT TEKLİFİ

Hızlı fiyat teklifi için yandaki butondan fiyat teklif formumuza ulaşabilirsiniz.

Sorularınız için 0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 08:00-18:00 saatleri arası bizi arayabilirsiniz.

TEKLİF AL
Airtex duvar kağıdı kaplama
Folyo duvar kaplama

Tasarım

KÜÇÜK VEYA BÜYÜK

Duvar grafikleri; perakende mağazacılık sektörüne, binalara, ofislere ve iç duvarlardaki ev alanları için etkileyici bir özelliktir. Mimarlar, sanat tasarımcıları ve mağaza sahipleri tarafından en çok kullanılan malzemelerden bir tanesidir.

Duvar grafikleri, iç duvarlardaki binalara, evlere ve ofis alanlarında dikkat çekici dekorlardır. Tasarımcılar, mimarlar sürekli olarak iç mekanları özelleştirerek etkileyici mekanlar yaratmanın yollarını aramaktadır. Dijital baskılış duvar grafikleri ve duvar kaplamaları müşterilerimizin istenilen ölçülerde tasarım yapmasına ve daha önce olmadıkları kadar yaratıcı olmalarını sağlamaktadır.

Boran Reklam olarak birbirinden farklı dokulardaki duvar kağıtlarına ve filmlere dijital baskı yapıyoruz. Yüksek teknolojimiz sayesinde yüksek kalitede realistik fotoğrafları ürünlerinize yansıtıyoruz.  Birbirinden mükemmel mağaza görselleri seçenekleri ile mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Teknolojimiz

Baskı teknoloji partnerlerimiz

SİZİN DUVARLARINIZ !

Duvar grafiklerinizi uygulamak için çok kolay bir kaç basamak vardır. Bunu sağlamak için en kaliteli 3M, Oracal ve Avery Dennison duvar filmlerini tercih ediyoruz. Baskılarımızı ise yüksek dayanıklılığa sahip, kimyasal gaz salınımı sıfır olan Oce Arizona ve Swissq Print dijital baskı makinelerimizle yapıyoruz. Kullanmış olduğumuz bütün mürekkepler sıfır uçucu organik salınım (VOC FREE) özelliğine sahiptir.

voc free mürekkepler

Projelerimiz

0
Baskılı Duvar Grafikleri
0
Kişiye Özel Projeler
0
Montajı Tamamlanan Proje

Mağaza Görselleri

İLETİŞİM

HEMEN ARAYIN

0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 08:00-18:00 saatleri arası bize ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve farklı materyaller üzerine baskı örnekleri görmek için uv baskı merkezimize bekleriz.

Faaliyetine 1994 yılında başlayan Boran Reklam, 20 yılı aşan süreçte reklam sektörünün öncü firmalarından biri haline geldi. Firmamız modern makine parkuruyla yurt içi ve yurt dışı kurumsal müşterilere açık hava reklamcılığı, dijital baskı, uv baskı, tabela, hareketli reklam sistemleri, araç giydirme dahil birçok hizmet veriyor.

BORAN REKLAM HİZMETLERİ

Adres : Şeyhli Mh. Kuruçeşme Sk. No.3 Pendik / İSTANBUL

Tel : 0216 383 44 02

Faks : 0216 383 44 03

İLETİŞİM