CAM BASKI

Cam UV baskı dekorasyon alanında kullanılmaya başlanan mükemmel bir üründür. Cam yüzeyinde hiç bir ekstra materyal kullanmadan direk cam üzerine kısmi veya tamamına UV baskı yapılabilmektedir.

  • Mükemmel Baskı Kalitesi

  • Sınırsız Görsel Seçeneği

  • Laminasyona Uygun, Temperli Cama Baskı

  • 250 x 300 cm Ebat ve 5 cm Yüksekliğe Kadar Baskı İmkanı

  • 1.000 m2 Üzeri Cam UV Baskı İşlerde Ekstra Özel İndirim

Cam üzeri UV baskı
TEKLİF AL

HIZLI FİYAT TEKLİFİ

Hızlı fiyat teklifi için yandaki butondan fiyat teklif formumuza ulaşabilirsiniz.

Sorularınız için 0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 08:00-18:00 saatleri arası bizi arayabilirsiniz.

TEKLİF AL
lamine edilebilir baskı
korumalı cam uv baskı

Cam baskılı örnekler de görebileceğiniz üzere en ince detaylara kadar bölgesel baskı yapılabildiği gibi cam üzerinde beyaz baskı da istenilen bölgelere uygulanabilmektedir. Camda ki en büyük sıkıntı ise camın boyayı emecek gözenekleri olmaması ve yüzeyinin çok parlak olmasıdır. Cam üzerinde tutunamayan UV mürekkepler cam yüzeyinden kolayca çıkabilmektedir. Ancak cam yüzeyinde uygulanan özel solüsyon ve baskı sonrası Boran Reklam tarafından geliştirilen özel çözümler ile bu sorun ortadan kaldırılmaktadır. Bu özellikler ile Cam üzeri UV baskıda profesyonel ve kusursuz hizmet verebilmekteyiz.

UV lambaları ile 200 dereceye varan ısı ile kurutulan boyalar ile kalıcı ve kaliteli görseller elde edilebilmektedir. Kalınlığı 5cm ye kadar olan bütün camlara 250×300 cm. veya 200×320 cm. ölçüsülerine kadar baskı yapılabilmektedir. Dijital baskı ile kıyaslandığında; dijital baskı ile sıvama yapılan camlarda güneş ışınlarına bağlı olarak boya solarken, sıvanan malzeme camdan belli bir süre sonra ayrıldığı için kısa ömürlü kullanıma sahiptir. UV baskıda ise baskının kalitesi 3 sene boyunca ilk günkü canlılığını kaybetmez .Uzun süreli planlanan projelerde kesinlikle tercih edilmesi gereken bir üründür.

Cam üzerine vitray desenleri verilerek uygulanan cam baskı.

NEDEN CAM UV BASKI ?

Lamine cam uygulamalarına uygun mürekkep sistemimizle dekorasyon anlamında da bir çok alana hizmet vermekteyiz. Cam Baskı’nın gelişmesi ile birlikte dekorasyon sektörüde büyük bir atılım yaparak çok daha fazla ürün çeşitliliği yaratmıştır. Dekoratif çalışmalarda yaratıcı ürünler daima diğerlerinden bir adım önde olmayı sağlamaktadır. Bu noktada mimari çalışmalarda, ev dekorasyonunda, restorasyonlarda, mağaza dekorasyonunda cam baskı sıklıkla kullanacağınız bir ürün olarak ön plana çıkmaktadır.

Cam Tezgah Baskı

Fayans görüntüsü verilerek oluşturulabilen cam baskılar da istenilen görsel imaj yüksek çözünürlüklerde basılabilmektedir. Kullanılan boyalar sayesinde silikon uygulaması ile duvar direkt yapıştırılabilen baskılar, silikondan etkilenmemektedir.

Seperatör Cam Baskı

Ofislerde, hastanelerde, plazalarda kullanılan camlarda istenilen görseli cama işleyerek konseptinize veya markanıza uygun görseller kullanabilirsiniz. Tek seferde 250×300 cm. baskı yapabilme imkanı ile büyük ebatlı camlarınıza dahi tek seferde baskı yaptırabilirsiniz. 1440 dpi baskı çözünürlüğü ile en hassas desenleri bile görebilme imkanı. Ayrıca renklerde %90’a yakın oranlarda birebir renklere sahip olabilirsiniz.

Cam üzeri UV Baskı Sistemleri
Mutfak tezgah aralarında kişiye özel dilediğiniz görselleri cam yüzeylerde görebilirsiniz. Cam Tezgah Arası baskılar.

Mutfak Tezgah Arası Cam UV Baskı

Mutfak tezgah arası cam baskıları bir çok mutfakta kullanılmaya başlanmıştır. Çeşitli görsel ve renk seçenekleri ile bir çok alternatifi bulunan cam üzeri baskı tezgah aralarını sizler de mutfaklarınızda kullanabilirsiniz. Temperli cam kullanılarak oluşturulan mutfak tezgah araları kırılmaya karşı dayanıklı hale getirilmektedir. Isıya karşı dayanıklı olan cam kolayca temizlenebilir yüzeyi sayesinde, mutfak temizliğini kolaylaştırmaktadır. İnsan sağlığına karşı hiçbir yan etkisi bulunmayan su bazlı mürekkepler ile oluşturulan camlar güvenle mutfaklarda kullanılabilir.
Mutfak Tezgah Arası Cam Baskı örneklerimize göz atmak için yandaki kataloğu inceleyebilirsiniz.

Mimari Alanlarda Cam Baskı

Mimari alanlarda her geçen gün kullanımı artan cam baskılar da gereksinimleri uzun süreli tecrübelerimiz sonucunda belirlenmiştir. UV Baskı da kullanılan mürekkepler, silikon ile duvara yapıştırılacak cam uygulamalarında zarar görmektedir. Özel bir koruyucu astar ile silikona dayanıklı bir hale getirilen mürekkep yüzeyi sayesinde uygulama alanları arttırılmaktadır.

Bir çok projede baskılar iki cam arasında sıkıştırılarak çizilmelere karşı tam korumaya alınmaktadır. Bu işlem Eva Lamine sayesinde gerçekleştirilebilmektedir. Eva Lamine gibi düşük ısılarda uygulanan Cam Lamine işlemlerinde defalarca uygulanmış baskılarımız ile sorunsuz lamineler gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede iç mekanlarda ve dış mekanlarda uzun süreli kullanılabilir.

Lamine edilebilir cam baskılar.
vitray görünümlü cam üzerine direk uv baskı

Vitray Görünümlü Cam Baskı

Işık geçiren mürekkepler sayesinde vitray görünümü elde edilen baskılarda, renk yoğunluğunu ayarlayan yazılımlar sayesinde mükemmel canlılıkta vitraylara sahip olabilirsiniz. Isıcam ve lamine cam uygulamaları vitray görsellerde de uygulanabilmektedir. Tek cam kullanılmak istenen projelerde ise özel şeffaf koruma sistemi kullanılarak iklim,doğa,temizlik ve güneş ışınlarına karşı dayanıklı bir hale getirilebilmektedir.

Cam Mozaik Baskı

Cam mozaik fayans baskı sonrası özel koruma yöntemleri ile temizlik malzemelerine karşı dayanıklı hale getirilmektedir. Banyo, mutfak, havuz ve daha bir çok yaşam alanında cam mozaik ve fayansları kullanabilirsiniz. Boran Reklam tarafından 5 yıl tam garantiye sahip ürünler 20 yıllık deneyimimiz ile birlikte Avrupa ve Türkiye pazarındaki yerini almıştır.

vitray görünümlü cam üzerine direk uv baskı

CAM BASKI FİYATLARI

Cam baskı fiyatları işin hacmi ve türüne (4 renk, beyaz, vernik) göre büyük değişiklik göstermektedir. Özellikle sürekli ve hacimli işlerde birim fiyat oldukça düşebilmektedir. Bize ulaşıp proje detaylarını ileterek en uygun fiyatı alabilirsiniz.

İLETİŞİM

HEMEN ARAYIN

0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 08:00-18:00 saatleri arası bize ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve farklı materyaller üzerine baskı örnekleri görmek için uv baskı merkezimize bekleriz.

Faaliyetine 1994 yılında başlayan Boran Reklam, 20 yılı aşan süreçte reklam sektörünün öncü firmalarından biri haline geldi. Firmamız modern makine parkuruyla yurt içi ve yurt dışı kurumsal müşterilere açık hava reklamcılığı, dijital baskı, uv baskı, tabela, hareketli reklam sistemleri, araç giydirme dahil birçok hizmet veriyor.

BORAN REKLAM HİZMETLERİ

Adres : Şeyhli Mh. Kuruçeşme Sk. No.3 Pendik / İSTANBUL

Tel : 0216 383 44 02

Faks : 0216 383 44 03

İLETİŞİM

Cam Baskılı Dekoratif Fikirler

Cam Baskı ile dekoratif anlamda neler yapılabileceğini galerimizden ziyaret edebilir ve yenilikçi fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Cam UV Baskı Örnekleri

Işıklı Cam UV Baskı
Ofis Cam Seperatör Baskıları
Ofis Cam Baskıları
Tablo Cam Baskı
Cam masa baskı
Cam üzeri UV Baskı Sistemleri
Cam üzerine direk baskı sistemi ile cam yüzeyine işleyen UV Baskı.
Mağaza Vitrin Cam Dekorasyonları