Kompozit Baskı

UV Baskı teknolojisinin düz zeminlere baskı yapabilme teknolojisi geliştirildikten sonra bir çok alanda kullanılmaya başlanılan bu sistemler, Kompozit üzerinde de uygulanmaktadır. Kompozit UV baskı kullanım alanlarını geliştiren bu yöntem dış mekanlarda dayanıklılık gerektiren alanlarda veya iç mekanlarda dekoratif ürünler istenen bölgelerde kullanılmaktadır. Diğer ürünlere göre dış mekanlar da yüksek dayanıklılığa sahip bu ürünlerin iki yüzeyi ince alüminyum ve iç kısmıda sıkıştırılmış malzemelerden oluşmaktadır.

Kompozit üzerine UV baskı teknolojisi ile birbirinden dekoratif ürünler ve dayanıklı dış mekan ürünleri elde edebilirsiniz.
TEKLİF AL

HIZLI FİYAT TEKLİFİ

Hızlı fiyat teklifi için yandaki butondan fiyat teklif formumuza ulaşabilirsiniz.

Sorularınız için 0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 09:00-19:00 saatleri arası bizi arayabilirsiniz.

TEKLİF AL
Solmaya dayanıklı kompozit baskı
Dış Mekan Kompozit Baskı
Kompozit cephe kaplaması olarak kullanılmasının yanı sıra UV Baskı tekniği sayesinde sanatsal ürünlere de dönüştürülebilir.

Sanatsal Kompozit Baskı

Kompozit, dış mekanlarda cephe kaplama malzemesi olarak kullanılan bir ürün olmak ile birlikte, kompozit üzerine UV baskı teknolojisinin gelişmesi bu ürünü sanatsal bir yapıya da büründürmüştür. İstemiş olduğunuz bölgesel alanlara CMYK renk sistemi ile fotoğraf kalitesinde baskı gerçekleştirilmektedir. Şu an dünyada sert cisimlere baskı teknolojisinde en kaliteli ve dayanıklı yöntem olan UV Baskı yaratıcılık sınırlarını oldukça zorlamaktadırlar.

Dış etkilere, olumsuz hava koşullarına karşı dış mekanlarda en etkili baskılı ürün olarak Kompozit Baskı ön plana çıkmaktadır.

Mimari Alanlarda Kompozit Baskı

Genellikle cephe kaplamalarında kullanılan kompozit materyali restorant, otel, cafe gibi mimari alanların iç mekanlarında da sıklıkla tercih edilmektedir. Özel baskı sistemleri sayesinde yüksek kalıcılık ve istenilen görsel veya desenin kompozit üzerine baskı yapılabilmesi ile birlikte kullanım alanları sınırsız hale gelmiştir.

Dekoratif alanlarda kompozit üzerine UV Baskı teknolojisi ile kaliteli ve etkili çözümler.

Kompozit Baskı Uyarı Levhaları

İnşaatlarda ve iş güvenliği gerektiren alanlarda sıklıkla kullanılan uyarı levhaları genelde foreks türü ürünler ile üretilmektedir. Ancak kısa süre içerisinde dış mekanlarda deforme olan foreks, bir sonraki projede ekstra maliyet yaratmakta ve devamlılığı bulunmamaktadır. Kompozit uyarı levhalarında ise vida ile montajı kolayca yapılabilir ve sonraki projelerde ek bir maliyet yaratmadan defalarca kullanılabilmektedir. Dış mekanlarda 3 yıl boya solmama garantisi bulunan UV Baskı sistemi de bu alanda kullanabileceğiniz en kaliteli çözüm olacaktır.

Uyarı levhaları kompozit UV Baskı ile birden çok projede kullanılarak tasarruf yapmanızı sağlayabilir.
Kompozit ve saç malzeme üzerine görme engelli kişilerin okuyabilmesi için kabartma braille alfabe baskısı yapılabilir.

Kompozit Üzeri Braille Alfabesi

Braille alfabesi görme engelli kişilerin okuyabilmesi için kabartma yöntemi ile oluşturulan özel bir alfabedir. UV Baskı teknolojisinin yeniliklerinden biri de aynı noktaya bir çok kere baskı yaparak kabartma baskılar elde edilebilmesidir. Bu ürünler ile ilgili olarak istenilen harflerde 10 kat baskı yapılarak kabartma elde edilebilmektedir. Bir adet veya binlerce adet üretime uygun olan üretim parkurumuzda kompozit üzeri Braille alfabesi projelerinizi rahatlıkla sağlayabilmekteyiz.

Özel Kesim Kompozit Baskı

Özel kesim baskılar genelde daha fazla dikkat çekmektedir. Ancak özel kesim bir malzemeye genelde UV Baskı yapmak çokta kolay bir işlem değildir. Projeye başlamadan önce kesim şablonunuzun hazırlanması gerekmektedir. Genelde hazırlanan bu kesim şablonu baskı dosyasına göre 1-2 mm. küçük olmaktadır. Bunun sebebi de baskı sırasında 1-2 mm. yanılma payını tolere etmektir.

Baskı şablonu düzgün bir şekilde hazırlanıp CNC de kesimi gerçekleştirildikten sonra, dış şablonu atılmadan baskıya geçilmesi gerekmektedir.

Kompozit üzerine UV baskı teknolojisi ile birbirinden dekoratif ürünler ve dayanıklı dış mekan ürünleri elde edebilirsiniz.
İLETİŞİM

HEMEN ARAYIN

0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 09:00-19:00 saatleri arası bize ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve farklı materyaller üzerine baskı örnekleri görmek için uv baskı merkezimize bekleriz.

Faaliyetine 1994 yılında başlayan Boran Reklam, 20 yılı aşan süreçte reklam sektörünün öncü firmalarından biri haline geldi. Firmamız modern makine parkuruyla yurt içi ve yurt dışı kurumsal müşterilere açık hava reklamcılığı, dijital baskı, uv baskı, tabela, hareketli reklam sistemleri, araç giydirme dahil birçok hizmet veriyor.

BORAN REKLAM HİZMETLERİ

Adres : Şeyhli Mh. Kuruçeşme Sk. No.3 Pendik / İSTANBUL

Tel : 0216 383 44 02

Faks : 0216 383 44 03

İLETİŞİM