Açık Hava2019-01-25T23:07:32+03:00
Açık hava reklamlarının vazgeçilmezi olan araç giydirme ve araç kaplama işlemi, en çok ilgi çeken reklamlardandır.

Açık Hava Reklamcılığı

Dikkat Çeken Dış Mekan Uygulamaları

Açık Hava Reklamcılığı sektörünün önde gelen firmalarından olan Boran Reklam dijital baskı, araç giydirme, dış cephe giydirme, ışıklı – ışıksız tabela, billboard ve diğer açık hava uygulamalarında 360 derece çözüm sunarak 20 yılı aşan tecrübesini değerli müşterileriyle paylaşmaktadır.

DİJİTAL BASKI

Boran Reklam modern makine parkuru ve kaliteli üretim anlayışıyla dijital baskı sektörünün önde gelen üreticilerinden biri olmuştur. Yüksek baskı hızı ve kapasitesiyle büyük boyutlardaki açık hava dijital baskı talepleriniz kısa sürede sonuçlandırılmaktadır.

Dijital Baskı Magic Akademi Pizza - 2010
Araç Giydirme Kaplama

ARAÇ GİYDİRME

En etkili reklam çeşitlerinden biri olan araç kaplama ve araç giydirme reklamlarınızın 7/24 görünür olmasını sağlamaktadır. Yapılan araştırmalara göre birim maliyetle en çok kişiye ulaşan reklam mecrası araç reklamlarıdır.

DIŞ CEPHE UYGULAMALARI

Totem tabela, duvar çatı panoları, folyo cephe kaplama, ışıklı ışıksız tabelalar ile dış cephe uygulamalarında sınırsız çeşitlilik ve mükemmellik.

Yaratıcı dış mekan tabelalar ile müşterilerimize sıra dışı deneyimler sunuyoruz.
Display Sistemler

FUAR ve TANITIM STANDLARI

Etkili pazarlama ürünleri içerisinde yer alan örümcek standlar, Roll-Up’lar sıklıkla fuar alanlarında kullanılmakta ve en dikkat çeken ürünler olarak ön planda yer almaktadır.

Açık Hava Reklamları

Dijital Baskı, Araç Giydirme, Tabela, Cephe Giydirmeleri Hakkında Yazılarımız

Bilboard Nedir?

Bilboard Nedir? Hareketli reklam afişleri olarak bilinen Bilboard, pano ve kampanya mesajlarını en iyi şekilde aktarma gücüne sahip ürünlerdir. Bu sebeple de Boran Reklam firması

Işıklı Harfli Pano

Işıklı Harfli Pano Boran Reklam olarak kuruluşumuzdan bu yana hizmette sınır tanımayarak reklam ve baskı kalitesini en iyi şekilde ortaya koymaktayız. Bu sebeple de tercih kriterlerine uygun

Kutu Harf Tabela Nedir?

KUTU HARF TABELA Cephelerinizi renklendirin! Kutu Harf Tabela Kutu Harf Tabela Nedir? Kutu harf tabela, iki veya üç boyuttan oluşabilen ve

RAKET VE BİLLBOARD BASKI

RAKET VE BİLLBOARD BASKI Raket Baskı Raket baskılar günümüzde kullanılan en yaygın ve etkili bir reklam türüdür. Bu baskılar ile her türlü

Dezenfektan Standı

Dezenfektan Standı Boran Reklam markası olan Health Life tarafından üretilen dezenfektan standları bir çok modeli ile oteller, restoranlar, okullar ve kreşlerde kullanılmaktadır.

Go to Top