DİJİTAL BASKI MAKİNESİ

Dijital Baskı alanında hergeçen gün gelişen teknoloji ile birlikte baskı hızlarının yanı sıra  kalite de oldukça yüksek noktalara ulaşmıştır. Boran Reklam olarak gelişen teknolojide günün şartlarına uygun olarak daima son model baskı makinelerini bünyesine katmaya devam etmekte ve müşterilerine iç mekan ve dış mekan dijital baskılar da kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Son olarak Türkiye pazarında oldukça ilgi çeken Maxima İnno yüksek baskı hızı ve kalitesi ile herkesi şaşırtmayı başarmıştır. İç mekan kalitesinde baskı çıkarabilen makine kalite anlamında tüm sektöre hitap etmektedir.

Makine özelliklerine gelecek olursak Koniko Minolto baskı kafalarına sahip olan makinemiz 8 kafa olup saatte maksimum 150 metre kareye baskı yapabilmektedir.  14 pikolitre boya kafları ile iç mekan kalitesinde görseller basabilmektedir. Eni 320 cm olup 3 metreye kadar baskı yapabilmektedir.

PVC Branda, Vinyl, Backlit Film, Fotoğraf Kağıdı, Bilboard Kağıdı, Flex,, Mesh ve One way vision gibi malzemelere rulo sistemi ile sınırsız baskı yapabilir. 1440 dpi gibi dış mekanda inanılması zor gerçek çıkışlar alınabilmektedir. Bu çözünürlük kalitesi iç mekan baskı çözünürlüğü ile yarışır konumdadır.

Renk konusunda da oldukça başarılı olan dijital baskı makinesinde açık havada da yoğun güneş ışınlarına maruz kalabilmesine rağmen 2 yıl garanti verilebilmektedir. Baskı sonrası gelişmiş kurutma sistemi ile de 24 saat beklemesine gerek kalmadan baskılar kullanıma hazır bir hale gelmektedir.

Dijital baskının kullanım alanları olarak araç giydirme, dış cephe, tabela, reklam panoları,display sistemleri ilk olarak göze çarpmaktadır. Bu uygulamalarda en çok göze çarpan kalite olduğundan dolayı en yüksek kalitede baskılar yapılmalıdır. Ancak piyasada bulunan bir çok kalitesiz dijital baskı sayesinde Türkiye reklam çöplüğüne dönmektedir.

Neredeyse her sene makine parkurunu yenileyen Boran Reklam müşterilerine kaliteli hizmet vermek için bunları yaparken baskı kaliteside her geçen gün artmaktadır. Baskı örneklerimizi incelemek için lütfen ofisimizi ziyaret ediniz.

 

Dijital baskı makinesinde hız kadar artık kalitede ön planda. Boran Reklam dış mekan baskı parkurunu genişleterek yeni bir makine daha bünyesine kattı.

Dijital baskı makinesinde hız kadar artık kalitede ön planda. Boran Reklam dış mekan baskı parkurunu genişleterek yeni bir makine daha bünyesine kattı.