Öne Çıkan 5 Reklam Ürünü

2023’te Mağazalardaki Görsel Teşhirler

Bize ulaşın!

0216 383 44 02

Mağaza lightbox ürünleri

Öne Çıkan 5 Reklam Ürünü

2023’te Mağazalardaki Görsel Teşhirler

Mağazaların ilk göze çarpan yeri olan vitrinin ilk bakışta etkileyici bir görünüme sahip olması önemlidir. Müşteriyi mağazaya çekmek için doğru bir teşhirin sergilenmesi gerekir. Bu sadece başlangıçtır. Mağaza içerisinde de stratejik planlamalar yapılmalı ve müşteriyi etkileyebilecek potansiyel satış için öne çıkarmalar yapılmalıdır.

2023 yılında mağazaların özellikle görsel tarafta tamamlayıcı ve satışlara pozitif etkisi olabilecek reklam ürün yerleştirmelerinden bahsedeceğiz. Boran Reklam, mağaza görselleri üretiminde yıllardır harika işler ortaya koymaktadır. Tecrübeli ve kaliteli hizmet anlayışıyla birinci sınıf çözümler sunmaktadır. Satışlarınızı arttıracak ve marka bilinirliği arttıracak hamleler için doğru planlamaları hayata geçirmek gereklidir.

2023 yılında kampanyalarınızı ve mağaza tasarım planlarınızı yaparken mutlaka göz önünde bulundurmanız gereken özellikle görsel teşhirlerde kullanabileceğiniz 5 reklam ürününden bahsedeceğiz.

TEKLİF AL

HIZLI FİYAT TEKLİFİ

Hızlı fiyat teklifi için yandaki butondan fiyat teklif formumuza ulaşabilirsiniz.

Sorularınız için 0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 08:00-18:00 saatleri arası bizi arayabilirsiniz.

TEKLİF AL

Lightbox Kumaş Baskı

Doğru ışık, doğru ürün ve net çekimler… Gerilime odaklanan bu çalışma stilinde bahsedilen şey ışık tonlarının etkileyici şekilde uyarlanmasıdır. Özellikle ürünlerini tanıtmak için çarpıcı renkler ve çekimlerden faydalanan markalar bu çalışma stilini tercih etmektedir. Mağaza vitrininizde etkileyici bir şekilde yer alan bu yerleştirmenin etkisi önünden geçen herkesi etkisi altına alacaktır.

Ek olarak mağaza içi vitrinlerde de kullanılabilir.

Kampanyalarınız ve öne çıkarmak istediğiniz ürünler için bu çalışmayı sağlayabilirsiniz.

Sorularınız ve detaylar için bizimle iletişime geçin. Boran Reklam, en iyi kalitede çalışmalarıyla markanızı ve ürünlerinizi tanıtacak çalışmalara imza atabilir.

Parlak &
Etkileyici

Asılı Afişler

Asılı afişler çok sık rastladığımız bir çalışma biçimidir. Birçok mağaza özellikle girişlerinde asılı afiş modellerini ürünlerini öne çıkarmak için kullanır. Satış kampanyalarında sıkça tercih edilen asılı afişlerinizi Boran Reklam kalitesiyle hazırlayabiliriz.

Afiş çeşitleri, basım tercihleri ve daha birçok detay için vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin. Afiş yerleştirmelerinin detayları değiştikçe planlama değişebilir. Tavana, zemine farklı tipte yerleşim yapılabilir. Bu öne çıkarmaların hepsi müşterilerinizin ilgisini çekecektir. Satış planlamanıza göre uygun tercihlerde çalışmalar yapılabilir.

Kartonet

Kartonet yani dikme kartlar olarak bahsedebileceğimiz bu türde özellikle mağaza içi teşhirlerde öne çıkarmak istediğiniz ürünlerinizin yanında mutlaka bulunması gereken kartlardır. Yapacağınız kampanyalarda bu kartların önemi artmaktadır.

Özel strut kartlar ile mağaza içi fırsatlar yaratabilirsiniz. Standlara, tezgahlara, kasa önüne yerleştirebilirsiniz. Az yer kaplarlar ama satışlarınızı ciddi oranda etkilerler. Boran Reklam olarak istediğiniz boyut ve şekilde hazırlıyoruz. Bu kartları mağazanıza entegre ederek harika teşhirler oluşturabilirsiniz.

Folyo Uygulamaları

Son yıllarda neredeyse her sektörde çıkartmaların sık sık kullanıldığını görüyoruz. Folyo uygulamaları çok yönlü olduğundan, zeminlerde, pencerelerde, aynalarda ve daha birçok yerde kullanılabiliyor. Bu da o nu avantajlı kılıyor.

Müşterileriniz için hazırlayacağınız her planlamaya uygun folyo seçenekleri yapılabiliyor. Boran Reklam, folyo uygulama çalışmalarıyla istediğiniz uygun çözümleri sunabilir. Yaptığımız çalışmalar dayanıklı ve kaymaya karşı korunaklıdır. Daha fazla bilgi ve detay için bizimle iletişime geçin.

Karton Etiketler

Müşteri mağazanıza girdi, ilk adımı geçtiniz peki şimdi ne olacak? Müşteriyi satın almaya yönlendirecek hamlelerden biri olan kişiselleştirilmiş sallanan etiketlerden faydalanın. Özellikle moda sektöründe özel sallanan karton etiketler sık kullanılmaktadır. Ürün yerleşimini yaptınız, müşterinin ilgisi çekildi ama emin olun müşterinin sonraki ilk adımı etikete göz atmak olacaktır. İşte tam da bu noktada sallanan etiket yerleşimi tam nokta atışı olabilir. Boran Reklam kalitesiyle istediğiniz şekil ve boyutlarda kaliteli bir şekilde hazırlayabiliriz.

Kullandığımız Diğer Makineler

  • swissqprint NYLA 3S UV Baskı
  • Flatbed Kesici
  • Oce Arizona 460 XT UV Baskı
  • hp5500 iç mekan baskı
  • Epson SC 80600
  • bestlam-1600 laminasyon makinesi
  • maxima inno solvent baskı
  • mutoh kona plotter
İLETİŞİM

HEMEN ARAYIN

0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 08:00-18:00 saatleri arası bize ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve farklı materyaller üzerine baskı örnekleri görmek için uv baskı merkezimize bekleriz.

Faaliyetine 1994 yılında başlayan Boran Reklam, 20 yılı aşan süreçte reklam sektörünün öncü firmalarından biri haline geldi. Firmamız modern makine parkuruyla yurt içi ve yurt dışı kurumsal müşterilere açık hava reklamcılığı, dijital baskı, uv baskı, tabela, hareketli reklam sistemleri, araç giydirme dahil birçok hizmet veriyor.

BORAN REKLAM HİZMETLERİ

Adres : Şeyhli Mh. Kuruçeşme Sk. No.3 Pendik / İSTANBUL

Tel : 0216 383 44 02

Faks : 0216 383 44 03

İLETİŞİM