SOSYAL MESAFE STICKERLARI

Her Platforma Uygulanabilen Birbirinden Farklı Sosyal Mesafe Stickerları

Tüm dünyayı etkisine altına alan ve ülkemizde de büyük sağlık sorunlarına neden olan COVID-19 yani bilinen adı ile Coronavirüs’e karşı pek çok tedbir alınıyor. Sağlık Bakanlığından yapılan açıklamalara uygun olarak insanların maske takmakla beraber birbirleri ile sosyal mesafelerini de korumaları gerekiyor.

sosyal mesafe folyoları
TEKLİF AL

HIZLI FİYAT TEKLİFİ

Hızlı fiyat teklifi için yandaki butondan fiyat teklif formumuza ulaşabilirsiniz.

Sorularınız için 0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 08:00-18:00 saatleri arası bizi arayabilirsiniz.

TEKLİF AL

Uyarı Stickerları

Tam da bu nedenle yerlere olsun, duvarlara olsun, parke ya da herhangi bir zemine olsun sosyal mesafe uyarısı yapan sosyal mesafe etiketleri uygulanmaya başlandı. Bankalardan kafe ve restoranlara, parklardan devlet kurumlarına kadar her yerde bu sosyal mesafe stickerlarını görmek oldukça mümkün. Boran Reklam olarak deneyimli ekibimizle arzu ettiğiniz sosyal mesafe stickerlarını kaliteli baskı tekniğimiz ile istediğiniz adette çıkartıyoruz. Sosyal mesafe etiketleri iç mekan ve dış mekan kullanım alanına göre farklı üretim teknikleri ile üretilmektedir. Kaliteli ve bu durum için özel olarak üretilen malzeme herhangi bir eskime, yıpranma, sökülme söz konusu olmadan orta kullanım sürelerinde rahatça kullanılabilmektedir. Sosyal mesafe uyarısının yanında ayrıca yön ya da uyarı stickerları olarak da kullanılabilir. İster mağazanız ister işletmeniz isterse apartman ya da bahçeniz için bu sosyal mesafe etiketlerinden dilediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz. Birbirinden farklı tasarım sticker modellerimizden birini seçebileceğiniz gibi aklınızdaki özel tasarım sosyal mesafe etiket çeşitlerini de arzu ettiğiniz takdirde hızlı bir şekilde üretiyoruz.

korona bilgilendirme posterleri

İç Mekan, Dış Mekan Fark Etmez

Coronavirüs’ün bulaşma riskini azaltmak amacı ile insanların birbirlerinden en az 1,5 metre mesafede durmasını hatırlatacak birbirinden ilgi çekici sosyal mesafe  sticker çeşitlerimiz bulunuyor. Tüm il ve ilçelerde sokaklarda, meydanlarda ve mekânlarda görebileceğiniz bu sosyal mesafe etiketlerini en uygun şartlarla sizler için çıkartıyoruz. Stickerların üzerine arzu edilen yazı ya da sembol konulabilmektedir. “Sağlığınız için 1 metre mesafenizi koruyun”, “1 metre mesafe yeterli”, “Lütfen 1,5 metrelik mesafenizi koruyun”, “1 metre sosyal mesafe sağlığınızı korur”, “Lütfen etrafınızdakilerden 1,5 metre uzak durun” gibi aklınıza gelebilecek tüm sosyal mesafe uyarılarını içeren sosyal mesafe sticker çeşitlerimiz bulunmaktadır.

sosyal mesafe stickerları

Neredeyse hemen hemen her yerde görebileceğiniz sosyal mesafe stickerları Boran Reklam bünyesinde kaliteli bir şekilde tasarlanmakta ve üretilmektedir. Ayrıca aynı gün adresinize kargo ile gönderilmektedir. Sizleri günlerce bekletmiyor ve arzu ettiğiniz adette stickerı en hızlı şekilde ulaştırıyoruz.

Dayanıklı Baskı Kalitesi

Kendinden yapışkanlı olan stickerlar yer laminasyonlu dijital baskı ürünleridir. Baskı üzerinde şeffaf 1 kat laminasyon uygulaması bulunmaktadır. Bu uygulamalarınızda 200 micron kalınlığında Avery DOL 5900 yer laminasyonu kullanılmaktadır. Anti-slip özelliği ile kayganlık düzenlemelerinide uygundur. Herhangi bir şekilde çizilme yapmaz. Paspas temizlik için oldukça idealdir. Yapıştırılması ve sökülmesi oldukça kolaydır. 12x90cm olmakla beraber arzu edilen istenilen ebatlarda sticker baskı yapılmaktadır. Folyodan üretildiği için oldukça kullanışlıdır. Kalıcı bir yapışkanlık olması açısından folyo üzerine şeffaf PVC laminasyon kaplama geçirilmiştir. Özel solvent bazlı yapışkan yapısı ile kimyasal temizlik malzemelerinden minimum oranda etkilenmektedir. Temizlemesi çok rahattır. Ayrıca suya da dayanıklıdır. Sosyal mesafe etiketleri hem açık alan hem de kapalı alan için uygulanabilmektedir. Coronavirüs zemin işaretinin sağlam bir şekilde zemine sabitlenmesi için zeminin temiz ve pürüzsüz olmasına özen gösterilmelidir. Sosyal mesafe etiketlerini duvar, yer, MDF, cam gibi sert zeminlere rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Sizler için özel tasarlanan sosyal mesafe stickerlarımızı yakından görebilir ya da arzu ettiğiniz bir tasarımı yine dilediğiniz ebatlarda sipariş verebilirsiniz. Nerede olursanız olun hızlı bir şekilde stickerlar tamamlanıp adresinize gönderilmektedir.

Boran Reklam baskı sektöründe geçirdiği uzun yıllar boyunca her türlü dijital ve uv baskı ihtiyacına yönelik çözümleri barındırmaktadır. Baskı ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için hemen bizimle iletişime geçin! Unutmayın yaşadığımız bu olağan üstü durumlarda sosyal mesafemizi koruyalım!

Diğer sosyal mesafe ve hijyen ürünlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayınız.

İLETİŞİM

HEMEN ARAYIN

0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 08:00-18:00 saatleri arası bize ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve farklı materyaller üzerine baskı örnekleri görmek için uv baskı merkezimize bekleriz.

Faaliyetine 1994 yılında başlayan Boran Reklam, 20 yılı aşan süreçte reklam sektörünün öncü firmalarından biri haline geldi. Firmamız modern makine parkuruyla yurt içi ve yurt dışı kurumsal müşterilere açık hava reklamcılığı, dijital baskı, uv baskı, tabela, hareketli reklam sistemleri, araç giydirme dahil birçok hizmet veriyor.

BORAN REKLAM HİZMETLERİ

Adres : Şeyhli Mh. Kuruçeşme Sk. No.3 Pendik / İSTANBUL

Tel : 0216 383 44 02

Faks : 0216 383 44 03

İLETİŞİM