Boran Reklam Arch Design Summit Fuarında

Mimari Etkinlik Merkezi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen mimari ve tasarım zirvesi “Arch+Dsgn Summit 2018”, 6-7 Nisan tarihlerinde “Mimari ve Tasarımda Yeni Yaklaşımlar” temasıyla hayata geçti. Zirvede gerçekleşen panel oturumlarında mimarlık ve tasarım dünyasının önemli isimleri “Kimlik ve Kültür”, “Tasarım”, “Eğitim”, “Mekan” ve “Teknoloji” alt başlıkları üzerinden güncel konuları tartışmaya açtı.

Altın Sponsoru olduğumuz Arch Dsgn Summit fuarında Boran Reklam olarak ürünlerimizi sergiledik ve mimarlar tarafından oldukça ilgi gören bir stand olduk. Boran Reklam firması altında FayansArt ve Boran Textile Frame marka ürünlerinin sergilendiği fuar iç dekorasyon ve mimari alanlardaki hemen her noktaya hitap etmektedir.

archdsgn fuarı
fayansart

Klasik fayans modellerinin ötesinde bir deneyim yaşatan FayansArt ürünleri ile dilediğiniz resmi seramik-fayans yüzeyine dijital olarak aktarabiliyor ve bir çok yaşam alanında kullanılabilir bir ürün haline getiriyor.

Yoğun AR-Ge çalışmaları sonucunda geliştirdiğimiz tekniklerle  fayans üzerine aktarılan görseller fayans temizlik materyallerine karşı dayanıklı hale geliyor.

Bu sayede banyo, mutfak, havuz, hamam ya da dış mekanlardaki seramik alanların yanı sıra, projenizin küçük – büyük tüm yüzeylerinde uygulamak isteyeceğiniz tasarımlarınızı özel baskılı fayans uygulaması ile hayata geçirebiliriz. Fuarda mimarlar tarafından en dikkat çekici ürünler arasına giren Fayans Baskı sonsuz yaratıcılıkla tasarımcıları sınırların dışını çıkarıyor.

Mağazacılık ve dekorasyon sektöründe sıklıkla kullanılan ışıklı lightbox kumaşlar hızlı kurulum, kolay montaj gibi avantajlı fiyatları ile diğer mağazacılık ürünlerinin bir adım önüne geçmektedir.

Farklı kalınlıklardaki kasa kalınlıkları ile her türlü farklı ölçüye uygun üretilebilmektedir. Özel üretim kolon ve küp profilleri ile kullanım alanlarını genişletmektedir.

boran reklam tekstilbox