Mağaza Cam ve Vitrin Görselleri

Bir mağaza açmayı düşünüyor ve açtığınız mağazanın her zaman dikkat çekici olmasını istiyorsanız, atmanız gereken ilk adım mağaza camlarınızı ilgi çekici hale getirmek olacaktır. Mağazalar, ne kadar güzel vitrinlere ve dikkat çekici camlara sahip olursa, o derece müşteri potansiyelinde artış meydana gelir. Sizler de bu yolda bir adım atmak istiyor ve müşteri potansiyelinizi giderek arttırmak istiyorsanız, mağaza cam görsellerine bir göz atabilirsiniz. Bu alandaki trendleri yakından takip edebilir ve mağazanız için en uygun olan vitrinlere ve camlara sahip olabilirsiniz. Mağazanızda sunduğunuz ürünlerin daha fazla göze çarpması için, vitrin düzeni, renk uyumu ve tasarım genişliğine özen gösterilmesi gerekir.Ürünlerin sunuş tarzı, satış potansiyelini her zaman doğru orantılı bir şekilde etkiler. Sizler de bu bilgi doğrultusunda mağaza cam ve vitrin çözümleri ile amacınıza daha kısa sürede ve daha kaliteli bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

mağaza görsel cam ve vitrin baskıları

Müşterilerinizi baskı altında hissettirmeden ve mağazaya girdikleri zaman kendilerini rahat hissedecekleri bir ortam sunmanız gerekir. Mağaza cam ve vitrin görselleri tam olarak bu konuda sizlerin imdadına yetişir. Modern ve tamamen mağazanızın konseptine uygun ekranlara ve vitrin düzenlemelerine yer verilir. Hem estetik açıdan etkileyici hem de akustik açıdan çarpıcı vitrinler elde etmek perakende pencere ekran çözümleri sayesinde mümkündür.

TEKLİF AL

HIZLI FİYAT TEKLİFİ

Hızlı fiyat teklifi için yandaki butondan fiyat teklif formumuza ulaşabilirsiniz.

Sorularınız için 0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 08:00-18:00 saatleri arası bizi arayabilirsiniz.

TEKLİF AL

Mağaza Cam ve Vitrin Görselleri İşinizi Kolaylaştırır

Henüz mağazanıza ait vitrinleri düzenlemek için profesyonel bir adım atmadıysanız, daha fazla geç kalmadan perakende pencere ekran düzenlemesine gitmelisiniz. Bu hizmet sayesinde mağazanıza ait tüm ürünlerde satış patlaması dahi yaşayabilirsiniz. Bir ürünü alıcıya beğendirmenin ve cazip kılmanın en etkili ve ilk yolu, vitrinleri gerektiği tarzda ve uyum içerisinde düzenlemektir. Vitrinlerinizde bir donukluk ve sadelik varsa, bir an önce bu donukluktan kurtulmalı ve renkli, samimi, sıcak görüntülere yer vermelisiniz.

Bunu tek başınıza gerçekleştirmeye gücünüz yetmediğinde ya da yaratıcı fikirler konusunda bir sorun yaşadığınızda, cam ve vitrin görselleri her zaman faydalı olacaktır. Her sezon yeni gelen ürünlerinizi, uygun vitrin düzenlemeleri, ışık açıları ve dekor sayesinde daha fazla ön plana çıkarabilmelisiniz. Bunu gerçekleştirmek her zaman pratik bir şekilde perakende pencere vitrin hizmeti ile sağlanır.

cam ve vitrin folyo uygulaması

Mağaza Camlarında ve Vitrinlerde Kullanılan Reklam Ürünleri

Statik Folyo

Oldukça hafif ve cama statiklenme yardımı ile tutunan, profesyonel bir ustaya gerek kalmadan uygulayabileceğiniz folyo çeşididir.

Lightbox Kumaşı

Işıklı alanlar için kolayca görsel değişikliği yapabileceğiniz ekonomik ve etkili bir üründür. 100% geri dönüştürülebilen modelleri ile çevre dostudur. 

Dijital Baskılı Zemin Folyoları

Kısa dönem kampanyalarınızı sunabilmeniz için mükemmel bir üründür. Kaydırmazlık özelliği ve kolay montajı sayesinde yüzlerce lira kar edebilirsiniz.

Cam ve Vitrin Çeşitleri ve Özellikleri

Birçok çeşidi cam ve vitrin modellerinin aynı zamanda çeşitli özellikleri de mevcuttur. Yapılacak olan mağazanın vitrin ve cam ölçüleri alınarak bir çalışma başlatılır. Tasarım ve dekor çalışması ise tamamen ürünleri ön plana çıkarmaya yönelik şekilde yapılır. Kendinden yapışkan özelliği olan grafikler, gerilmiş kumaşlardan elde edilen zeminler, eşsiz özelliğe sahip olan zemin ve armatürler, esnek kumaşlardan elde edilen tavan görselleri, cad kesim ürünler ve montajı oldukça kolay olan dijital baskılı döşemeler için ürünlerinize hayran bırakacaksınız. Tüm bu malzemeler, ölçüm ve biçimler sonucunda vitrinlerinize yerleştirilir.

Dijital Baskılı Cam ve Vitrinleriniz İle Mağazanız Fark Edilsin!

Mağazanızın bulunduğu ortamda daha fazla ön plana çıkması, önünden geçen müşterileri etkilemesi ve sunulan ürünlerin daha güzel görünmesi için vitrin çalışması mutlaka yapılmalıdır. Tamamen profesyonel bir şekilde yapılmakta olan bu çalışmalar adeta birer sahne hazırlığı havasındadır. Ürünleriniz ise burada oyuncu rollerini en iyi şekilde üstlenen aktörlerdir. Sizler de mağaza yönetmeni olarak ürünlerinizin kalitesinden taviz vermemelisiniz.

İLETİŞİM

HEMEN ARAYIN

0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 08:00-18:00 saatleri arası bize ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve farklı materyaller üzerine baskı örnekleri görmek için uv baskı merkezimize bekleriz.

Faaliyetine 1994 yılında başlayan Boran Reklam, 20 yılı aşan süreçte reklam sektörünün öncü firmalarından biri haline geldi. Firmamız modern makine parkuruyla yurt içi ve yurt dışı kurumsal müşterilere açık hava reklamcılığı, dijital baskı, uv baskı, tabela, hareketli reklam sistemleri, araç giydirme dahil birçok hizmet veriyor.

BORAN REKLAM HİZMETLERİ

Adres : Şeyhli Mh. Kuruçeşme Sk. No.3 Pendik / İSTANBUL

Tel : 0216 383 44 02

Faks : 0216 383 44 03

İLETİŞİM