SOSYAL MESAFE VE HİJYEN ÜRÜNLERİ

Dezenfektan standi

Koronavirüs, hasta kişilerin öksürmesi, hapşırması ile oluşan damlacıklar tarafından bulaşmaktadır. Aynı zamanda kirli eller ile ağız,burun ve gözlere temas etmekten ve hasta olan kişilerle temas halinde bulunmaktan  dolayı kaynaklanır.

Boran Reklam tüm bunların önüne geçmek için Korona virüse  karşı ürettiği dezenfektan standı, siperlik ve Sosyal mesafe uyarı stickerlarını sizlere sunuyor.

TEKLİF AL

HIZLI FİYAT TEKLİFİ

Hızlı fiyat teklifi için yandaki butondan fiyat teklif formumuza ulaşabilirsiniz.

Sorularınız için 0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 08:00-18:00 saatleri arası bizi arayabilirsiniz.

TEKLİF AL

Dezenfektan Standı

Dezenfektan standları ile temas etmeden ellerinizi temizlemek artık çok kolay!

Ürettiğimiz dezenfektan standları ile temas etmeden ellerinizi kolayca dezenfekte edebilirsiniz. Dezenfektan standlarımız isteğinize göre pedallı-pedalsız-sensörlü-masaüstü ve duvar tipi olarak yapıyoruz. Hafif yapısı ile istenilen yere taşınabilir ve kolay kullanım sağlar. Tercihinize göre logolu ve kişiye özel tasarım yapılır. Dezenfektan standlarımız ihtıyaca göre özel kesimli olarak da imal edilir.

Dezenfektan standlarımız otel, market, hastane, eczane, mağaza, iş yerleri gibi tüm ortak alanlarda kullanıma uygundur.

Diğer Dezenfektan Standı Modellerimiz

MASAUSTU DEZENFEKTAN STANDI

Masaüstü Dezenfektan

dezenfektan duvar tipi

Duvar Tipi Dezenfektan

pedalli dezenfektan standi

Pedallı Dezenfektan Standı

Pedalsız Dezenfektan Standı

sensorlu dezenfektan

Sensörlü Dezenfektan Standı

Yüz Koruyucu Siperlik

Yüz koruyucu siperlik ile sizleri olası sıçrayan damlacıklardan koruyoruz.

Yüz koruyucu siperlikler dış ortamdan gelen ve yüze sıçrayan damlacıklara karşı ve diğer tüm çevresel faktörlere karşı tam koruma sağlar. Hafif ve sağlamdır, rahat ve net görüş sağlar, kolayca takılıp çıkartılabilir,sürekli kullanım için uygundur. Dezenfekte edilerek tekrar kullanılabilir veya öndeki şeffaf siperliği yedek şeffaf siperlik alarak değişebilirsiniz.

Yüz Koruyucu Siperliklerimizi sağlık çalışanları,eczanede çalışanlar,market çalışanları iş yeri çalışanları yani kalabalık ortamlarda bulunan ve sürekli insanlarla temas halinde bulunmak zorunda olan kişiler gönül rahatlığıyla kullanabilirler.

Sosyal Mesafe Uyarı Stickerları

Sosyal mesefe uyarı stickerları mağazalar, hastaneler, bankalar, otel,metrolar, eczaneler ve iş yerleri gibi kalabalık yerlerde insanlara Sosyal mesafeyi hatırlatma amacıyla üzerinde ‘’sosyal mesafeni koru, en az 1.5 metre mesafe, lütfen bu alanda bekleyin, maskesiz girilmez’’ gibi yazıların olduğu yapışkanlı stickerlardır. Stickerları duvar veya zeminlerde kullanabilirsiniz. Bu sayede hem müşterileriniz hem de kendiniz için güvenli bir ortam oluşur. Dilediğiniz şekil,ebat,tasarım ve adetlerde üretim sağlamaktayız.

Sizler de iş yerlerinizde müşterilerinize sosyal mesafeyi hatırlatmak, kuralları doğru şekilde uygulamalarına yardımcı olmak için bu uyarı stickerlerını kullanabilirsiniz.

Koronavirüs riskine karşı ürettiğimiz bu özel ürünlere sahip olabilmek için bizlerle iletişime geçin!

İLETİŞİM

HEMEN ARAYIN

0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 08:00-18:00 saatleri arası bize ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve farklı materyaller üzerine baskı örnekleri görmek için uv baskı merkezimize bekleriz.

Faaliyetine 1994 yılında başlayan Boran Reklam, 20 yılı aşan süreçte reklam sektörünün öncü firmalarından biri haline geldi. Firmamız modern makine parkuruyla yurt içi ve yurt dışı kurumsal müşterilere açık hava reklamcılığı, dijital baskı, uv baskı, tabela, hareketli reklam sistemleri, araç giydirme dahil birçok hizmet veriyor.

BORAN REKLAM HİZMETLERİ

Adres : Şeyhli Mh. Kuruçeşme Sk. No.3 Pendik / İSTANBUL

Tel : 0216 383 44 02

Faks : 0216 383 44 03

İLETİŞİM