Pleksi Koruyucu Bariyer

Pleksi koruyucu bariyerlerimizi virüslerden korunmak ve gerekli sosyal mesafeyi koruma amacıyla üretmekteyiz. Pleksi koruyucu bariyerlerimiz çalışanlarınızı ve müşterilerinizi karşılıklı olarak olası sıçrayan damlacıklardan ve temastan korur, sağlıklı koşullarda, güvenilir ortamlarda olmalarını sağlar.

Pleksi Koruyucu bariyerlerimiz bankalar, eczaneler, marketler, danışma bankoları, oteller, restoranlar,bilet satışı yapılan noktalar gibi insanlarla yakın mesafede çalışmak zorunda olan yerler ve insan  yoğunluğunun fazla olduğu yerlerde kullanılır. Pleksi Koruyucu bariyerlerimizi kişiye özel tasarımlarda ve ölçülerde üretmekteyiz. Aynı zaman da iş yerlerinizin logosunu pleksi koruyucu bariyerlerin üzerine bastırabilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay ve pratiktir.

ödeme noktası bölmeleri
pleksi koruyucu bariyer
TEKLİF AL

HIZLI FİYAT TEKLİFİ

Hızlı fiyat teklifi için yandaki butondan fiyat teklif formumuza ulaşabilirsiniz.

Sorularınız için 0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 08:00-18:00 saatleri arası bizi arayabilirsiniz.

TEKLİF AL
koruyucu bariyer

Pleksi Koruyucu Bariyer’in Özellikleri

  • Kişiye özel tasarım ve istenilen ölçülerde üretim imkanı.
  • Hafif yapısı sayesinde istenilen yere taşınabilir.
  • Kolay kullanım sağlar.
  • Şeffaf olması sayesinde net görüş sağlar.
  • Dezenfekte edilebilir.
  • virüse karşı tam koruma sağlar.
  • Uzun ömürlüdür.
  • Separatör şekilde çalışma masalarının üzerinde veya bariyer, panel olarak da kullanılabilir.
  • Pleksi koruyucu bariyerleri İsteğe göre bölmeli olarak tercih edebilirsiniz.
ofis bölmeleri

Pleksi koruyucu bariyerler yer kaplamaz kullanımı ve kurulumu oldukça kolay ve pratiktir. Şeffaf olması sayesinde tüm alanlarda kullanılabilir. İnsanların etkileşim ve görsel temastan ödün vermeden birbirlerinden ayrılmasını sağlar. Pleksi koruyucu bariyerlerimizi tercihe göre separatör şeklinde masalarda kullanabilirsiniz veya bariyer olarak kullanabilirsiniz.


Pleksi Koruyucu Bariyerler sayesinde sosyal mesafenizi koruyarak güvende kalın!

Diğer sosyal mesafe ve hijyen ürünlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayınız.

İLETİŞİM

HEMEN ARAYIN

0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 08:00-18:00 saatleri arası bize ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve farklı materyaller üzerine baskı örnekleri görmek için uv baskı merkezimize bekleriz.

Faaliyetine 1994 yılında başlayan Boran Reklam, 20 yılı aşan süreçte reklam sektörünün öncü firmalarından biri haline geldi. Firmamız modern makine parkuruyla yurt içi ve yurt dışı kurumsal müşterilere açık hava reklamcılığı, dijital baskı, uv baskı, tabela, hareketli reklam sistemleri, araç giydirme dahil birçok hizmet veriyor.

BORAN REKLAM HİZMETLERİ

Adres : Şeyhli Mh. Kuruçeşme Sk. No.3 Pendik / İSTANBUL

Tel : 0216 383 44 02

Faks : 0216 383 44 03

İLETİŞİM