Sosyal mesafe ve hijyen ürünleri

Covid-19 (Korona Virüs) Pandemisinin Hayatımızdaki Rolü

Covid-19 tüm dünyayı etkileyen bir salgın krizine dönüşmüş durumda. Her gün ve her dakika, internette veya televizyonda gördüğümüz haberler insanları hem endişelendiriyor hem umut oluyor. Bu da insanların kafasının karışmasına, bir yandan olaya pozitif bakarken 5 dakika sonra umutsuzluğa kapılmasına sebebiyet verebiliyor.

İnsanlar evden az çıkmaya gayret ediyorlar ancak günlerce evde takılı kalmak da psikolojik üzerinde olumsuz etkiler yaratıyor. İçinde bulunulan hastalık ortamı, pek çok kişiyi endişelendiriyor. Dışarı çıkmak durumunda kalan kişiler ise hastalık kapma korkusuyla karşı karşıya kalıyorlar. En ufak bir belirtide kişilerin aklına “Acaba virüs kaptım mı?” sorusu geliyor. Endişe hali, dünya üzerinde etkisini sürdürüyor. Hastalığa karşı doğru tedbir almak ise insanları hem hastalıktan hem de birbirilerine hastalık bulaştırmaktan koruyan önemli bir unsur.

TEKLİF AL

HIZLI FİYAT TEKLİFİ

Hızlı fiyat teklifi için yandaki butondan fiyat teklif formumuza ulaşabilirsiniz.

Sorularınız için 0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 08:00-18:00 saatleri arası bizi arayabilirsiniz.

TEKLİF AL

Koronavirüsten Korunma Yolları

Korona virüsten korunmak ve yayılmasını durdurmak için herkes bireysel olarak önlemlerini almalıdır. Aynı zamanda işletmelerin de bazı tedbirleri alması gerekir. Havaalanları, otogarlar, mağazalar, restoranlar, ofisler, dükkanlar, kafeler, müzikli mekanlar ve insanın aklına gelebilecek her türlü işletme bazı kurallara uymak zorundadır.

sosyal mesafe zemin sticker

Sosyal Mesafeyi Korumak

Sosyal mesafeyi korumak korona virüsün yayılmasını önlemedeki en önemli tedbirlerden bir tanesi. Koronavirüs damlacık yoluyla bulaştığı için insanlarla belirli bir mesafede kalmak ağızdan, burundan ve gözden çıkan damlacıkların başka birine geçmesine engel olacaktır.

Sosyal mesafenin net olarak korunabilmesi için işletmeler yerlere aralarında en az 1 metre bulunan sosyal mesafe çıkartmalarından yapıştırmak durumundadırlar. Boran Reklam bünyesinde 1, 1.5 veya 2 metrelik sosyal mesafe zemin çıkartmaları bulundurur ve bunları müşterilerinin kullanımına sunar. Böylece kişiler özellikle sıra beklerlerken önündeki ve arkasındaki kişiyle net bir biçimde mesafesini korumuş olur. Ayrıca pandemi dönemi için gerekli uyarı çıkartmaları müşterilerinin istedikleri boyutta ve şekilde dijital baskı ile hızlı bir şekilde hazırlarlar.

Siperlik Takmak

Yüz koruyucu siperlik takmak bir zorunluluk olmasa da özellikle kapalı alanda çok fazla vakit geçirecek kişiler tercih ederek virüsün bulaşma riskini daha da düşürebilirler. Siperlik tüm suratı önden ve yanlardan kapatarak daha iyi bir koruma sağlar.

yuz koruyucu siperlik

Boran Reklam, yüze sıçrama ihtimali olan ve bulaşma riskini arttıran damlacıklardan korunmak isteyen müşterilerine kaliteli ve oldukça hafif olan siperlikler sunmaktadır. Siperlikler dezenfekte edilerek tekrar tekrar kullanılabildiği için oldukça güvenilirdirler.

Hijyene Dikkat Etmek ve Elleri Yüze Sürmemek

Elleri sık sık yıkamak ve dezenfekte etmek yüzeylerden bulaşacak Covid-19 virüsünün bulaşma riskini en aza indirir. Bunlar kadar elleri ağıza, buruna ya da gözlere sürmemek de önemlidir çünkü covid-19 vücudumuza bu yollarla girmektedir.

Süreç film dezenfektan standı

İşletmeler, içeriye giren ve dışarıya çıkan müşterilerinin ellerini dezenfekte edebilmeleri için kapının girişine dezenfektan koymak durumundadırlar. Aynı şekilde restoranlar ve kafeler de masalara el dezenfektanı koyarlar. Boran Reklam da tam bu noktada devreye girer ve ister pedallı ister pedalsız ister sensörlü olarak dezenfektan standı hazırladığı gibi masaüstü ve duvar tipi olarak seçenek de sunar. İşletmeler dezenfektan standını Boran Reklam’dan özel tasarım şeklinde alabilirler. Kurumsal kimliğin en önemli simgesi logolarını bu stantlarda kullanarak hem işletmelerine katkı sağlarlar hem de kurallara uyarak halkın ve kendilerinin sağlığını korurlar.

Sizler de gerekli ekipmanlara sahip olarak koronavirüse savaş açabilirsiniz!

İLETİŞİM

HEMEN ARAYIN

0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 08:00-18:00 saatleri arası bize ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve farklı materyaller üzerine baskı örnekleri görmek için uv baskı merkezimize bekleriz.

Faaliyetine 1994 yılında başlayan Boran Reklam, 20 yılı aşan süreçte reklam sektörünün öncü firmalarından biri haline geldi. Firmamız modern makine parkuruyla yurt içi ve yurt dışı kurumsal müşterilere açık hava reklamcılığı, dijital baskı, uv baskı, tabela, hareketli reklam sistemleri, araç giydirme dahil birçok hizmet veriyor.

BORAN REKLAM HİZMETLERİ

Adres : Şeyhli Mh. Kuruçeşme Sk. No.3 Pendik / İSTANBUL

Tel : 0216 383 44 02

Faks : 0216 383 44 03

İLETİŞİM