KUTU HARF TABELA

Cephelerinizi renklendirin!

Kutu Harf Tabela Nedir?

Kutu harf tabela, iki veya üç boyuttan oluşabilen ve farklı malzemelerden üretilen reklam çeşididir. Elegant tasarımlarla göze de hitap eden ışıklı ya da ışıksız tabela tercih edebilirsiniz. Günümüzde birçok şirket bu tarz tabelaları tercih eder. Bu tabelalar sayesinde farklı müşteri potansiyelleri oluşturabilir hedef kitlenizi geliştirebilirsiniz.  Kutu harf tabela kullanım olarak pratik olmasının yanı sıra kolay ve hızlı bir şekilde üretilir. Günlük yaşamın her alanında bu tabelaları görmek mümkündür. Müşterilerin ilgisini çekmez ve hafızlarda yer alması adına ilginç tasarımlar oluşabilir.

kutu harf tabela montajı
kutu harf tabela bakımı
kutu harf tabela tamiri
TEKLİF AL

HIZLI FİYAT TEKLİFİ

Hızlı fiyat teklifi için yandaki butondan fiyat teklif formumuza ulaşabilirsiniz.

Sorularınız için 0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 08:00-18:00 saatleri arası bizi arayabilirsiniz.

TEKLİF AL

Kutu Harf Tabela Seçenekleri

Birçok farklı malzemeden yapılan kutu harf tabelaların çok farklı çeşitleri bulunur. İki ve üç boyutlu olmaları dışında, ışıklı ya da ışıksız ürünlerden oluşabilir. Her ürünün farklı özellikleri bulunur, ihtiyacınıza en uygun olan kutu harf tabelayı seçmeniz önerilir. Kutu harf tabela modelleri;

  • Alüminyum kutu harf tabela

  • Dekota harf tabela

  • Pleksi harf kutu tabela

  • Fileli kutu harf tabela

  • Gold krom kutu harf tabela

  • Pirinç kutu harf tabela

paslanmaz kutu harf
pleksi kutu harf

Belirtilen kutu harf tabelaların birini ya da birden fazla model tasarımını tercih edebilirsiniz. Her tabela modeli farklı üretim yollarından geçer. Paslanmaz kutu harf tabelalar, uzun ömürlü ürünlerdir. Paslanmaz özelliği sayesinde, olumsuz hava koşullarından etkilenmeden gönül rahatlığıyla uzun yıllar kullanabilirsiniz. Bu ürünlerin yapımından krom nikel ya da alüminyum malzeme kullanılır. Paslanmaz krom – nikel malzemesinden oluşan fileli ve düz olmak üzere iki kutu harf tabela seçeneği bulunur. Paslanmaz kutu harf tabelaların, ışıklı seçenekleri de vardır.

Bununla birlikte kutu harf tabelalar suya dayanıklı ve uzun ömürlü ürünlerdir. Dış ve iç alanlarda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Paslanmaz kutu tabelalar, yağmur ve kar sularına, rüzgâra karşı oldukça dayanıklıdır. Alüminyum kutu harf tabelalar ise en sağlam tabelalar arasında yer alır.  Tabelaların tamamı su geçirmez özelliğe sahiptir. Ayrıca kutu tabela içinde bulunan aydınlatmaları istediğiniz renkte kullanabilirsiniz. Kurumun renklerini tabela aydınlatmasında tercih edebilirsiniz. Paslanmaz olan alüminyum kutu harf tabelalar, yüksek oranda dayanıklılık sağlar. Tabela seçimi yapmadan önce detaylı bir araştırma yapmanız önerilir. Tabelanın kurumsal kimliğinizi gösterecek şekilde tasarlaması gerekir. Akılda kalıcı tabelalar ile potansiyel müşterinize hitap edebilirsiniz. Paslanmaz kutu harf tabelalar en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Siz de Boran Reklam üzerinden kutu harf tabela siparişi verebilirsiniz.

Kutu Harf Tabelaların Kullanım Alanları

Kutu harf tabela, her alanda istediğiniz biçim ve şekilde tasarlanarak kullanılabilir. İşletmenizin içeriği ve misyonunuza göre özel tasarımlı kutu harf tabelaları tercih edebilirsiniz. Bununla beraber işletmenize uygun olarak ışıklı ya da ışıksız tabela da seçmeniz mümkündür. Paslanmaz alüminyum, krom ve nikelden oluşan bu ürünler yağmur ve kar sularına oldukça dayanıklıdır. Ayrıca, rüzgâr ve fırtına gibi olumsuz hava koşullarına göre üretilir. Uzun yıllar gönül rahatlığıyla bu ürünü kullanabilirsiniz.

kutu harf çatı tabelası

Kutu Harf Tabelaların Fiyatları

paslanmaz kutu harf montajı

Kutu Harf Tabelaların fiyatları, ürünlerin malzemesine ve ışıklı olup olmamasına göre değişkenlik gösterebilir. Örneğin paslanmaz alüminyum ışıksız kutu harf tabelası farklı fiyatlandırılırken, ışıklı seçenek daha farklı ücretlendirilir. Kutu harf tabelalar dayanıklı ve sağlam malzemelerden üretilir. Farkındalık oluşturacak şekilde tabelanızı tasarlayabilirsiniz. Ayrıca işyerinizin renklerini bu tabelalarda gerek ışıklandırmada gerekse yazı renginde kullanabilirsiniz. Her işletmeye özel tasarımlar uzman ekibimiz tarafından oluşturulur. Boran Reklam, her türlü iş ve dış kutu harf tabelalarını sağlam ve dayanıklı bir şekilde üretir. Kutu harf tabelalarını uygun ücrete Boran Reklam’dan satın alabilirsiniz.

İLETİŞİM

HEMEN ARAYIN

0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 08:00-18:00 saatleri arası bize ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve farklı materyaller üzerine baskı örnekleri görmek için uv baskı merkezimize bekleriz.

Faaliyetine 1994 yılında başlayan Boran Reklam, 20 yılı aşan süreçte reklam sektörünün öncü firmalarından biri haline geldi. Firmamız modern makine parkuruyla yurt içi ve yurt dışı kurumsal müşterilere açık hava reklamcılığı, dijital baskı, uv baskı, tabela, hareketli reklam sistemleri, araç giydirme dahil birçok hizmet veriyor.

BORAN REKLAM HİZMETLERİ

Adres : Şeyhli Mh. Kuruçeşme Sk. No.3 Pendik / İSTANBUL

Tel : 0216 383 44 02

Faks : 0216 383 44 03

İLETİŞİM