Işıklı Harfli Pano

Boran Reklam olarak kuruluşumuzdan bu yana hizmette sınır tanımayarak reklam ve baskı kalitesini en iyi şekilde ortaya koymaktayız. Bu sebeple de tercih kriterlerine uygun ürünler ve baskı çeşitlerinin de mevcut olması ile müşterilerimizin talep gösterdiği yönde her zaman hizmet vermeye devam ediyoruz.

Çalışmalarımız arasında en çok tercih edilen ürünlerden biri olan ışıklı harfli pano ve dekoratif görünüm sağlayacak birçok ürün firmamızın kaliteli üretim seçenekleri arasında yer almaktadır. Birbirinden farklı seçeneklerde LED’ li pano çeşitleri arasında harfli tasarımlar ise en çok göze çarpan ürünlerdir.

Ağırlığı fazla olmayan ürün, ışıklı modele sahip olmakla beraber 65 adet font değişimi ile birlikte monte edilmesi oldukça kolaydır. Bu sebeple de dekoratif görünümün yanı sıra kolay bir montaj ile tercih edilir. Her mekana uygun bir görünüm sunar. Bu sebeple de renk tercihleri ve LED sayısı ile ışığın yoğunluğu ayarlanabilir.

ışıklı harfli pano

Işıklı panoları iç mekan projelerine uygun olarak tasarlayarak 50 adet tekstil kasa üretmekteyiz. Geniş kapsamda ışıklı kumaş baskı üretimi ile birlikte çeşitli etkinliklerden organizasyonlara kadar varan önemli bir kulanım alanı için hizmette sınır tanımıyoruz.

Işıklı Tekstil Baskı

Birçok alanda kaliteli görünüm arz eden ışıklı tekstil baskı, klasik panolara göre hem portatif hem de dekorasyon örneklerine de uygun bir üründür. LED box tabelalar dijital ışıklı kumaş sayesinde ışığı geçirir. Bu sayede görünümde oldukça kaliteli bir duruş sergiler. Ürün arkadan aydınlatılmış tabela çeşitlerinde önemli bir kullanım sağlar.

ışıklı lightbox tekstil kasa

Arkadan aydınlatmalı kumaşın kenar kısımları silikon ile dikilmiştir. Bu sayede sağlam bir materyal olması sebebi ile kolay kolay yırtılma veya yıpranma yaşanmaz. Işıklı harfli pano, görünümü gibi aydınlatılmış bir ürün ile ortama şık bir hava katar. Netlik ve renk çözünürlüğü baskı tekniğinde en iyi şekilde ortaya çıkmaktadır. Bu durum ise baskının kalitesini üretim tekniklerinde en iyi şekilde yansıtır.

Işıklı tekstil baskıda yoğun renklerin hakim olması ile pürüzsüz bir kumaş tercihi oldukça önemlidir. Ortama istenilen havayı katarak görsel kaliteyi de ortaya çıkarmaktayız. Kullanım alanları ise ev ve iş yerlerinin yanında birçok mekanda da tercih edilebilir niteliktedir. Işıklı kutulara göre tercih edilen kaliteli kumaşların gerilmesi ile birlikte duvara asılabilir ürünlerdir.

3D Lenticular Baskı ve Kalitesi

Yıllardır verdiğimiz hizmet Boran Reklam firması olarak beklentileri en iyi şekilde karşılamaktadır. Hizmetlerimiz arasında 3D lenticular baskı tekniği ve kalitesi ile lens ve derinliği en iyi şekilde yansıtıyoruz. Resimdeki perspektifi özel baskı tekniği kullanarak poster üzerinde 3D Adworks markası ile uygulanmaktadır.

Reklam firmamızda müşterilerimiz için özel olarak tasarladığımız posterler de fark yaratan baskı ile çarpıcı görseller sunuyoruz. Müşterilerimizi etkileyecek kalitede hazırlanan baskılar, Lenticular lens ile hazırlanmaktadır. Bu sayede resimlerde çarpıcı bir görüntü elde edilir.

Hizmetlerimiz arasında ışıklı harfli pano, ışıklı tekstil baskı ve 3D Lenticular baskı yanında birçok çalışmalarımız da mevcuttur. Diğer baskı türlerine göre daha etkileyici bir görsel sunmaktayız. Tek posterde birden çok görsel kullanılarak etkileyici reklamlara ulaşmak firmamız açısından oldukça önemlidir. Bu sayede tercih alanı oldukça geniş olan firmamızda müşterilerimizin istediği kalitede baskı kullanımı sağlanır. Normal poster çeşitlerine göre daha fazla etkileyici ürün içeriğine sahiptir. Bu sebeple kullanımdaki görünüm fonksiyonu oldukça fazladır.

Yüksek Çözünürlük ile UV Baskı

Her zaman baskı seçenekleri arasında istenilen görseli yansıtan yüksek çözünürlük ile UV baskı tercihi dokuz kısımdan oluşur. Firmamız tarafından hazırlanan UV baskı türleri aşağıda verilmiştir,

 • Cam baskı
 • Ahşap üzerine baskı
 • Pleksi baskı
 • Foreks UV baskı
 • Kompozit baskı
 • Fayans baskı
 • Deri baskı
 • Işıklı tekstil baskı
 • Duvar kâğıdı baskı

Yukarıda verilen UV baskı çeşitleri birçok alanda tercih edilmekle beraber sınırsız görsel seçeneği kullanılmaktadır. Baskı kapasitesi oldukça geniş olmasının yanında 1000 m2 üzeri baskı seçeneklerinde ekstra özel indirim imkanı da mevcuttur.

Işıklı harfli pano içeriğinde ise kullandığımız Greenguard Gold belgesi ile mürekkeplerimiz yiyeceklere temas edebilir özelliktedir. Bu sayede sağlık standartlarına uygun olması ile ürün kullanımı için tercih edilebilirlik önemlidir. UV baskı kullanım alanı oldukça geniş bir ürün içeriğine sahiptir.

İç Mekân Tasarımları İçin Dijital Baskı Uygulama

Boran Reklam firması olarak iç mekân tasarımları için belirlediğimiz dijital baskı tekniği 6 çeşitten oluşur. Tercih edilen seçenekler ise,

 • Vinil baskı

 • Folyo baskı

 • One way vision baskı

 • Kanvas baskı

 • Store perde baskı

iç mekan baskılı tasarımlar

Yukarıda verilen baskı türleri kullanım alanı değişim göstermekle beraber yüksek standartta olan kaliteli teknikler arasında gelir. Duyuru amaçlı panolar üzerinde mevcut olmakla beraber billboardlar da kullanım için tercih edilir.

Sadece baskı tekniği olarak değil aynı zamanda üretimlerimiz arasında ışıklı harfli pano, araç giydirme ve mağaza görselleri de yer almaktadır. Her çalışmamızda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak 20 yıllık tecrübemizle sektörde en iyi olmaya devam ediyoruz. Fark yaratan tasarımlar için dijital baskı tekniğini rulo malzemelerin yanında düz materyaller üzerine de uygulama imkanımız mevcuttur. Birçok çeşitten oluşan ürün aralığımız üretim teknolojisinde en üst sırada yer alır. Bu sayede Ar-Ge çalışmalarımız ile ilk sırada yer almaktayız. UV baskı tekniği ile dijital baskı yapılabilmektedir. Müşterilerimizin tercih etmiş olduğu her malzeme ile yüksek çözünürlükte görünüm sağlayan poster veya bez baskılar hazırlamaktayız. Folyo veya store ürünler için de tercihe göre UV baskı tercihimiz mevcuttur.

Baskı Çeşitleri ve Kullanım Alanları

Boran Reklam firması olarak tercih edilen baskı çeşitlerimiz oldukça geniş kapasitede olup geniş kapsam da üretim fonksiyonlarına sahibiz. Bu sayede 20 yıllık birikimimiz ve tecrübemize dayanarak sektörde verdiğimiz hizmeti en iyi şekilde sunmaya devam ediyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak akrilik pleksiglass baskı, flatbed dijital kesici ve ışıklı harfli pano çeşitlerimiz de mevcuttur.

Kalite standardı yüksek bir üretim fonksiyonuna sahip olmakla beraber aynı zamanda mağazaların cam ve vitrin görsellerini de hazırlamaktayız. Baskı işlemlerinde tablalı kesici teknolojisini en iyi şekilde sağlıyoruz. LED UV baskı teknolojisini ve kutu harf tabela çeşitlerini de renk ve ebat seçeneğine göre belirlemekteyiz. Baskıların kullanım alanları ise,

 • Cam kaplamalar
 • Tabelalar
 • Tanıtım
 • Afişler
 • Araçlar
 • Cephe kaplamaları
 • Bilboardlar vb.

Belirtilen alanlar için birçok baskı tekniği mevcut olmakla beraber reklamcılık alanında oldukça geniş kapsamda çalışmaktayız. Hız bakımından da seri baskı ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına kısa sürede cevap veriyoruz.

Dış Cephe Uygulamaları

Dış cephe kaplamalarında kullanılan baskı teknolojisi her zaman göz alıcı bir içeriğe sahip olması gerekir. Bu durumun sebebi de ürün satışı için geçerli olan reklam kampanyalarına uygun bir görünüm kazandırmaktır. Dış cepheye uygulanan baskı türü ise trafikte yol kenarlarında mevcut olan tabelalardan mekanların ışıklı tabelasına kadar geniş bir çeşit aralığına sahiptir.  Işıklı harfli pano ve daha pek çok üründe çeşit özelliğine sahibiz. En çok görülen duvar ve çatı panolarında Boran Reklam firması olarak geniş çapta üretim ağımız her zaman mevcuttur. Fark yaratan tasarımları en iyi şekilde işleyerek teknolojik gelişimde hız kazanan firmamız dünya standardında yükselmeye devam ediyor.