Paslanmaz Kutu Harf | Kutu Harf Tabela Üretim2023-11-06T09:16:56+03:00

Paslanmaz ve Kutu Harfler

Paslanmaz Kutu Harfler ile Modern Bir Görüntü

Kutu harf tabela üretiminde paslanmaz, pleksi, alüminyum ,kompozit gibi bir çok farklı ürün bulunmaktadır. Boran Reklam olarak sizin projenize en uygun materyalleri belirleyerek kutu harf tabela üretimini gerçekleştiriyoruz. Waterjet kesim ile paslanmaz alüminyumda en yüksek kaliteyi alabilirsiniz.

Paslanmaz kutu harfler ile en küçük detayları ve harfleri dahi üretebiliyoruz. Üretici firma olarak müşterilerimize toptan satış fiyatları ile hizmet vermekteyiz.

Alüminyum Kutu Harf Yat Tabelası

Tabela sistemlerinde en çok kullanılan, ustalarımızın el becerilerini sergilediği ışıklı ve ışıksız olarak üretilen paslanmaz, alüminyum, pleksi glass malzemelerin kullanıldığı şık ve dayanıklı tabela biçimleridir. Günümüzde enerji tasarrufu bakımından paslanmaz ve kutu harflerde aydınlatma açısından led tercih edilmektedir.

TEKLİF AL

HIZLI FİYAT TEKLİFİ

Hızlı fiyat teklifi için yandaki butondan fiyat teklif formumuza ulaşabilirsiniz.

Sorularınız için 0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 08:00-18:00 saatleri arası bizi arayabilirsiniz.

TEKLİF AL

Paslanmaz ve Kutu Harf Çalışmalarımızdan Örnekler

Star Kutu Harf Tabela – Ocak 2009 - Amsterdam
Dr. Frik İlaç Pleksiglass Kutu Harf Tabela – Şubat 2011
Volvo ASC Türk Alüminyum Kutu Harf Tabela – Şubat 2012
Salon Mövenpik Pleksiglass Kutu Harf Tabela – Haziran 2011
Paslanmaz Kutu Harf

Paslanmaz Kutu Harf

Diğer Paslanmaz ve Kutu Harfler örneklerimiz için Paslanmaz ve Kutu Harfler Galerisini ziyaret edebilirsiniz.

Paslanmaz Kutu Harf
İLETİŞİM

HEMEN ARAYIN

0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 08:00-18:00 saatleri arası bize ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve farklı materyaller üzerine baskı örnekleri görmek için uv baskı merkezimize bekleriz.

Faaliyetine 1994 yılında başlayan Boran Reklam, 20 yılı aşan süreçte reklam sektörünün öncü firmalarından biri haline geldi. Firmamız modern makine parkuruyla yurt içi ve yurt dışı kurumsal müşterilere açık hava reklamcılığı, dijital baskı, uv baskı, tabela, hareketli reklam sistemleri, araç giydirme dahil birçok hizmet veriyor.

BORAN REKLAM HİZMETLERİ

Adres : Şeyhli Mh. Kuruçeşme Sk. No.3 Pendik / İSTANBUL

Tel : 0216 383 44 02

Faks : 0216 383 44 03

İLETİŞİM

Paslanmaz Kutu Harf Yazılarımız

Boran Reklam Arch Dsgn Summit Fuarındayız

Boran Reklam Arch Design Summit Fuarında Mimari Etkinlik Merkezi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen mimari ve tasarım zirvesi “Arch+Dsgn Summit 2018”, 6-7 Nisan tarihlerinde “Mimari ve Tasarımda Yeni Yaklaşımlar” temasıyla hayata geçti.

Kutu Harf Tabela Nedir?

KUTU HARF TABELA Cephelerinizi renklendirin! Kutu Harf Tabela Kutu Harf Tabela Nedir? Kutu harf tabela, iki veya üç boyuttan oluşabilen ve farklı malzemelerden üretilen reklam çeşididir. Elegant tasarımlarla

İDO Yalova Kantin Işıklı Tabela

Işıklı Kutu Harf Tabela Firma: İDO Tabela Türü: Işıklı Tabela - Kutu Harf Tabela Kullanılan Malzeme:  Led Kutu Harf Hazırlama ve Montaj Süresi: 2 GÜN Garanti Süresi: 2 YIL İDO Yalova kantin ışıklı tabela

Asia Otomotiv Kutu Harf Tabela

Kutu Harf Tabela Firma: Asia Otomotiv Tabela Türü: Işıksız Tabela - Kutu Harf Tabela Kullanılan Malzeme: Kutu Harf Hazırlama ve Montaj Süresi: 2 GÜN Garanti Süresi: 2 YIL Asia Otomotiv ışıksız kutu harf tabela

A4 YAPI A.Ş Tabela

Işıksız Tabela Firma:A4 YAPI Tabela Türü: Işıksız Tabela Kullanılan Malzeme: Kutu Harf Hazırlama ve Montaj Süresi: 3 gün Garanti Süresi: 2 sene A4 Yapı A.Ş firmasına yapılmış olan ışıksız kutu harf tabela görselleri aşağıdadır.

İDO Tabela (Yalova)

İDO Işıklı Tabela İDO Yalova kantini için yapılan ışıklı tabela uygulamamız. Firma: İDO Tabela Türü: Işıklı Tabela Kullanılan Malzeme: Kutu Harf Tabela Hazırlama ve Montaj Süresi: 2 gün Garanti Süresi: 2 yıl

Go to Top