Örümcek Stand Modelleri

Örümcek standlar klasik fuarlarda mükemmel bir alternatif olarak ön plana çıkmaktadır. Fuarlarda defalarca kullanılabilen standlar firmalar için yıllar boyunca ideal bir ürün olmaktadır. Kişiye özel, kolayca kurulabilen bir örümcek stand mı arıyorsunuz? Bu noktada Boran Reklam oval örümcek standlar sizin için mükemmel bir seçimdir. Aynı zamanda örümcek standlar fuar sistemlerinde hafif, kolay kuruluma sahip ve katlanabilir sistemler olarak bilinmektedir. Türkiye de ilk defa stand görsellerinde PVC üzerine UV Baskı ile üretilen oval örümcek stand, görsel kurulumunda da birleşme yerlerinde kolaylık sağlamaktadır.  Pleksi kutular, çerçeveler ve diğer fuar aksesuarları ile standlarınızı tamamen kendi şirketinize özel tasarlayabilirsiniz. Halojen lambalar ile aydınlatma seçenekleri sunan örümcek standlar her sektöre hitap etmektedir. Örümcek standlar ihtiyaca göre farklı ölçülerde temin edilebilmektedir.

Örümcek stand ölçüleri her ihtiyaca uygun şekilde üretilebilmektedir. Genel fuar ihtiyaçlarını kolaylıkla sağlayabilecek örümcek standlar sıklıkla kullanılmaktadır.

Bütün bu ölçülerdeki örümcek fuar standları özel korumalı taşıma çantası ile birlikte müşterilerimize teslim edilmektedir.  Taşınabilir sistemler kullanılabilir alanlarınızı genişleterek şirket isminizi, sloganlarınızı veya vurgulamak istediğiniz yazıları daha büyük bir alanda kullanmanıza yardımcı olmaktadır. Komplike tasarımlar fuar görsellerinde çok fazla önerilmemekle beraber,  büyük görseller ve tek renk zemin kullanılmanız standlarınızdaki etkiyi arttıracaktır.

Düz ve oval örümcek standlar tek bir mekanizmadan oluşup üzerindeki görseller mıknatıs yardımı ile mekanizmaya sabitlenmektedir.Her panel için ayrı mıknatıs sistemi olduğundan dolayı montaj parça parça yapılabilmektedir.Mıknatıslar yardımı ile görseller örümcek stand üzerine yerleştirildikten sonra diğer aksesuarlar stand üzerine yerleştirilebilir.

Soft Case Örümcek stand paketleme sistemi

Bir Örümcek Stand bir kişi tarafından kurulabilir mi?

  • Bir çok fuar standı bir kişinin kurulabileceği şekilde üretilmektedir. Ancak çok büyük parçalarda üretilmişse bir asistana ihtiyaç duyabilirsiniz.
  • Bütün örümcek standlar hiçbir ek parçaya gerek duyulmadan birleştirilebilmektedir.
  • Örümcek standlar ve display sistemleri hakkında bilgi almak için destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Oval örümcek standlarda ürünlerinizi daha geniş alanlarda sunabileceğiniz için potansiyel müşterileri fuarlarda çok daha kolay çekebilirsiniz. Ürünlerin bu kadar büyük olmasına rağmen çok hafif ve kolay taşınabilir olması da ayrı bir kolaylık olarak ön plana çıkmaktadır. İki adet farklı taşıma çantası ile müşterilere seçeneklerde sunulmaktadır. Hard Case ve Soft Case olarak adlandırılan bu taşıma ürünleri sağlamlık ihtiyacınıza göre farklı seçeneklerde sunulmaktadır.

Fuar-Tanıtım Stand Örnekleri

Fuar-Tanıtım Stand Örnekleri

Boran Reklam olarak 20 yılı aşkın süredir reklam sektöründe verdiği hizmetlerini display sistemlerde de sürdürerek sektörde hizmet vermeye devam etmektedir.

Fuar-Tanıtım Stand Örnekleri