Işıklı Kasa Uygulamaları

İç mekan ve dış mekanda farkındalığı arttırmak adına ışıklı baskı sistemleri ve ışıklı kasalar ( lightbox) yaygınlaşmaya başlamıştır. Bu uygulamalarda genellikle pleksi ve ışıklı baskılara uygun kumaşlar kullanılmaktadır. Baskı teknolojilerinin gelişmesi ile birlikte de özel ışıklı kasa sistemlerine uygun media profilleri oluşturulmakta ve yüksek hassasiyette canlı renkler elde edilebilmektedir.

Fuar ve tanıtım standların da %90 oranında ışıklı ürünler kullanılmaktadır. Yapılan araştırmalara göre ışıklı reklam ürünleri, klasik reklamlara göre %70 daha etkilidir.

ışıklı tekstil baskı

İç mekanlarda kullanılan tekstil baskı sayesinde 9 metreye kadar tek parça ışıklı görsel üretilebilmektedir.

TEKLİF AL

HIZLI FİYAT TEKLİFİ

Hızlı fiyat teklifi için yandaki butondan fiyat teklif formumuza ulaşabilirsiniz.

Sorularınız için 0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 08:00-18:00 saatleri arası bizi arayabilirsiniz.

TEKLİF AL
pleksi baskı
ışıksız pleksi baskı

Gündüz ve gece uygulamaları içinde oluşturulabilen özel baskı modları ile ışık yanmadığında da gerçek renkleri elde edebilirsiniz. 5 layer baskı sayesinde ışık yanmadan ve ışık yandığında aynı görüntü gözlemlenebilmektedir. UV Baskı ile artan ışıklı baskı uygulamalarında pleksi baskı ve kumaş baskı en popüler ürünler olarak tercih edilmektedir.Farklı pleksi malzemelerine farklı baskı teknikleri uygulanmaktadır. Opak pleksi, beyaz pleksi ve şeffaf pleksi en çok tercih edilen pleksi türleridir.

buzlu pleksi uv baskı

Opak Pleksi Üzerine UV Baskı

Opak pleksi de malzemenin ön yüzeyinden baskı uygulanmaktadır. Işık geçirgenliği çok yüksek olan bu malzemeye yüksek density de baskı yapılarak renk doygunluğu sağlanmaktadır. Baskı malzemenin ön yüzeyinde olduğundan dolayı dış darbelere ve çizilmelere karşı daha hassastır.

Beyaz Peksi Üzerine UV Baskı

Beyaz pleksi de aynı şekilde opak pleksi gibi ön yüzeyden baskı yapılmaktadır. Işık geçirgenliği opak pleksiye göre daha az olan beyaz plekside baskı yüksek densityde yapılmamalıdır. Aksi halde renkler orjinal tasarımlara göre daha koyu ve detaysız çıkacaktır. Beyaz plekside de baskı malzemenin ön yüzeyinde olduğundan dolayı dış darbelere ve çizilmelere karşı daha hassastır.

Şeffaf Pleksi Üzerine UV Baskı

Diğer pleksi türlerine göre biraz daha farklı bir baskı yöntemi izlenmektedir. Materyal şeffaf olduğundan dolayı ayna görüntüsüne dönüştürülen imaj, şeffaf pleksinin arka yüzeyinden uygulanır. Renk baskısı sonrası renk doygunluğunu alabilmek için beyaz baskı da yapılması gerekmektedir.

buzlu pleksi uv baskı
frameless kumaş baskı

Berger Samba Kumaş üzerine UV Baskı

Berger Samba Alman malı ışıklı lightbox pano uygulamaları için özel olarak üretilmiş piyasada bulunan en kaliteli ve popüler üründür. Örgü sistemi sayesinde ışığı mükemmel bir şekilde dağıtmakta ve tatmin edici sonuçlar sunmaktadır. Boran Reklam olarak İsviçre menşeili Swissq Print ve Alma menşeili Berger Samba kumaş projelerimizde kullanılmaktadır.

Avrupaya düzenli olarak yapmış olduğumuz projeler sayesinde de kalitemizi kanıtlamış durumdayız.

İLETİŞİM

HEMEN ARAYIN

0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 08:00-18:00 saatleri arası bize ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve farklı materyaller üzerine baskı örnekleri görmek için uv baskı merkezimize bekleriz.

Faaliyetine 1994 yılında başlayan Boran Reklam, 20 yılı aşan süreçte reklam sektörünün öncü firmalarından biri haline geldi. Firmamız modern makine parkuruyla yurt içi ve yurt dışı kurumsal müşterilere açık hava reklamcılığı, dijital baskı, uv baskı, tabela, hareketli reklam sistemleri, araç giydirme dahil birçok hizmet veriyor.

BORAN REKLAM HİZMETLERİ

Adres : Şeyhli Mh. Kuruçeşme Sk. No.3 Pendik / İSTANBUL

Tel : 0216 383 44 02

Faks : 0216 383 44 03

İLETİŞİM