Yükleniyor…
Anasayfa2024-02-07T15:10:44+03:00

İletişim  • 0216 383 44 02

  • info@boranreklam.com

  • 0216 383 44 02

  Mağaza Baskıları

  Mağaza içi görselleri tüm dünyaya ulaştırıyoruz.

  Dünyanın en büyük zincir mağazalarına uluslararası tedarik zinciri oluşturuyoruz. Yüksek kapasiteli üretim ve hassas kalitemizle yüksek marka deneyimi yaşatıyoruz. Cam giydirmeleri, vitrin süslemeleri, duvar grafikleri, POP – POS materyalleri ve ışıklı tekstil kasalar ile mağaza içi 360 derece hizmet sunmaktayız.

  Ahşap üzerine UV Baskı ile ahşap üzerinde dilediğiniz görseller ve desenleri yaratabilirsiniz.
  Ahşap üzerine UV Baskı ile ahşap üzerinde dilediğiniz görseller ve desenleri yaratabilirsiniz.

  UV Baskı

  Baskı limitlerinizi ortadan kaldırın.

  Güneş ışığına ve suya dayanıklı, hemen her türlü malzeme üzerine uygulanabilen UV Baskı Boran Reklam’da. Flatbed UV baskı makinesi ile 5.08 cm kalınlıkta bütün düz yüzeylere baskı yapılabilmektedir. Tabla genişliği 2,5 x 3,05 metre genişlikte malzemelere bile yüksek kalitede dijital baskı çözümleri. Cam, pvc, ahşap, seramik, forex, pleksi ve daha birçok malzemede direk uygulanabilir ve mükemmel sonuçlar verir.

  Boya 1 sn. içinde kuruduğu için ürün baskıdan çıktığı anda kullanıma hazırdır. Boya tutuculuğu için 8 saat beklenmelidir. UV Baskı makinemizde ayrıca roll-to-roll seçeneği de mevcut. Rulo halindeki branda, folyo, vinil benzeri materyallere seri baskı yaptırabilirsiniz. Saatteki baskı hızı ruloda 24 metre kare iken tabla(flatbed) üzerinde 35 metre kareye çıkabilmektedir. 1440 dpi baskı seçeneği ile fotoğraf kalitesinde görseller. Su bazlı boyalar kullanıldığından dolayı sağlık açısından hiç bir olumsuz etkisi saptanmamıştır. Bu yüzden dolayı banyo, mutfak, mobilya ve birçok alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  Dijital Baskı

  Açık Hava Reklamlarınızda yüksek kalitede baskılar

  Dijital baskı bilgisayar ortamında hazırlanmış olan grafik tasarımlarının farklı materyaller üzerine farklı uygulama alanları ile görselliğin kaliteli, hızlı bir şekilde reklama dönüştürme aracıdır. Başlıca folyo, one way vision, vinil, mesh, canvas gibi malzemeler dijital baskının vazgeçilmezlerindendir. Dijital baskı uygulama alanı açısından iç mekan ve dış mekan olarak ikiye ayrılır. İç mekan (indoor) dijital baskı mağazaların vitrin içi uygulamaları, mağaza ve restoran gibi mekanların ışıklı-ışıksız panoları, iç dekorasyon, fotoğraf, poster gibi birçok değişik çalışmada kullanılır.

  Dijital Baskı ile açık hava reklamlarınızdaki bir çok konuda çözüm ortağınız.

  İç mekan dijital baskıda dış mekana göre daha canlı ve yüksek görüntü kalitesi elde edilir ancak kullanılan baskı malzemeleri güneş ışınlarına karşı dayanıklı değildir. Dış mekan dijital baskı; açık hava reklamcılığında kullanılan bilboard ve afişler, araç giydirme, mağaza vitrinleri, bina dış cepheleri, çatı ve yönlendirme reklamları gibi sayısız alanda kullanılmaktadır. Özetle reklam veya görselliğin ön planda olduğu her yerde dijital baskı uygulamaları yapılır. Teknolojiyi takip eden Boran Reklam sık sık dijital baskı makinelerini yenilemekte ve müşterilerine daha kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

  BORAN REKLAM DİJİTAL UV BASKI

  Fayans üzerine UV Baskı ile klasik fayanslar ile kendinizi sınırlamak zorunda değilsiniz.

  Fayans Baskı

  Mimari alanlarda fayans üzerine kalıcı baskı

  UV Baskı teknolojisini bir adım öteye taşıyan Boran Reklam, fayans üzerine baskı sonrası özel geliştirmiş olduğu koruma sistemi sayesinde fayansın kullanıldığı her alanda baskılı fayanslarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Bir Boran Reklam markası olan FayansArt; mutfak, banyo, hamam, havuz ve her türlü mimari projelerde defalarca kanıtlanmış kalitesi ile baskılı fayans ve seramikleri kullanabilirsiniz.

  Her türlü ebatta baskı yapabilme kapasitesine sahip olarak büyük küçük bütün projelere yanıt verebilmektedir. Özel geliştirilmiş bu koruma sistemi sayesinde tuz ruhu, çamaşır suyu, klor ve cif gibi bütün kimyasal temizlik malzemelerine karşı tam korumaya sahip ürünlerdir.

  3D Lenticular Baskı

  Klasik baskıların yerini artık 3D Baskı alıyor

  Reklamcılıkta 3. boyut: Lenticular – 3D Baskı. Üç boyutlu dijital baskı teknolojisi ile rakiplerinizin önüne geçin. Lenticular – 3D dijital baskılı reklam görselleri diğer dijital baskı ürünlerinden çok daha fazla dikkat çeker ve akılda kalır. Yapılan araştırmalar lenticular 3d baskılı promosyonlara ilgi gösterenlerin oranının son derece yüksek (%96) olduğunu göstermektedir.

  3D Lenticular baskı ile baskı sınırlarınızı zorlayın. Üç boyutlu baskı teknolojisi ile görseller artık size daha yakın.

  Üç boyutlu afiş ve posterleri inceleyenlerin oranı, klasik dijital baskı afişlerin beş katıdır (%69-%14). Bu teknoloji sayesinde görsellere herhangi bir gözlük gerektirmeden size üç boyutlu derinlik(depth), değişim (flip) veya animasyon gibi efektlerin gözlenebilmesine imkan sağlar. Malzeme kalınlıkları ortalama 3 mm. ile 4 mm. arasında değişiklik göstermektedir. 3D Lenticular baskının kendi özel bir malzemesi vardır. Bu sebepten dolayı istenilen her materyal üzerinde üç boyutlu efektler uygulanamamaktadır.

  Hareketli Reklam sistemleri ile megalight, raket pano (CLP), trivision gibi bir çok ilgi çekici ürüne kavuşabilirsiniz.

  Hareketli Reklam

  5 kat daha etkili reklam mecrası

  Hareketli reklam sistemine sahip olan panolar diğer sabit panolara göre çok daha dikkat çekicidir ve etkili sonuçlar vermektedir. Bir fiziksel alanda 3 adet reklam sunma imkanı mecra ve pano sahibi firmalar için, sabit panolara göre daha kazançlı ve prestijlidir. Hareketli reklam sistemleri dış mekanlarda raket pano, megalight, trivizyon ve billboard olarak uygulanabildiği gibi, ayrıca iç mekanlarda da farklı model ve malzemeden yapılmış daha estetik panolarda kullanımı mümkündür. Düşük seste çalışma özelliği sayesinde iç mekanda da zaman zaman tercih edilebilir. Daha detaylı bilgi için Hareketli Reklam Sistemleri hizmet sayfamıza bakınız.

   

  Açık hava reklamcılığı ve baskı alanında her türlü ihtiyacınızı tek çatı altında toplayan Boran Reklam ile iletişime geçerek müşteri hizmetlerimizden projeleriniz ile ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

  Yeniliklerden haberdar olmak ister misiniz?

   Dijital Baskı Hakkında Merak Ettikleriniz

   Yerel İşletmeler İçin Fiziksel Reklamın Gücü

   Yerel işletmeler için fiziksel reklam, dijital reklamcılığın hızla arttığı bir dünyada bile hala büyük bir etki yaratma gücüne sahiptir. Fiziksel reklamlar, müşterilerle doğrudan bir bağlantı kurmanızı sağlar ve

   Outdoor Reklamın Önemi ve Etkinliği

   Dış mekan reklamcılığı, markaların geniş kitlelere ulaşmasında, marka bilinirliğini artırmasında ve etkileşimde bulunmasında önemli bir rol oynar. Boran Reklam ile gerçekleştirilen outdoor reklam çözümleri, işletmelerin bu potansiyelden en

   Mağaza İçi Reklam Çözümleri

   Mağaza içi reklam, müşterilerin satın alma kararlarını önemli ölçüde etkileyebilen güçlü bir araçtır. Boran Reklam, mağazalarınızın iç mekanlarını canlandıracak çeşitli görsel reklam çözümleri sunarak, müşteri deneyimini zenginleştirir ve

   Lightbox Işıklı Pano ile Her Zaman Dikkat Çekin

   Işıklı panolar, özellikle gece saatlerinde veya düşük ışıklı ortamlarda markaların dikkat çekici bir şekilde sergilenmesini sağlayan etkili reklam araçlarıdır. Boran Reklam tarafından sunulan Lightbox ışıklı pano çözümleri, işletmelerin

   Kutu Harf Tabelalarla Markanıza Prestij Katın

   Kutu harf tabelalar, markalar için modern, göze çarpan ve prestijli bir görünüm sunarak, işletmelerin fark edilirliğini artırmada kilit bir rol oynar. Boran Reklam, yüksek kaliteli malzemeler ve özelleştirilebilir

   Go to Top