Araç Giydirme İşlemleri

Araç Giydirme işlemi hiç bu kadar kolay olmamıştı. Müşterimiz için sadece tasarım onaylandıktan sonraki 2 gün içerisinde baskı ve uygulama işlemi gerçekleştirilmiştir. Tasarım süresi 1 gün gibi kısa bir sürede tamamlandıktan sonra baskıya geçilmiştir.

Araç Kaplama da 3M Cast folyo tercih edilmiştir. Bunun sebebide renk solmalarına karşı ekstra dayanıklılığı bulunan 3M kalitesi ve daha sonraki söküm işlemlerinde hiçbir sorun çıkarmaması tercih sebebimizdir. Boran Reklam olarak araç kaplamalarında sadece 3M Cast folyo kullanmaktayız. Kaliteden asla ödün vermeyen firmamız daima en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Bas-kes tekniği ile baskıya geçilen araç kaplama işleminde baskı süresi 1 gündür ve dijital baskıdan sonraki kesim işlemi MUTOH kesim makinesinde gerçekleştirilmiştir. Uygulama süresi ortalama olarak bir saat sürmüştür. Uygulama elemanlarımız özel olarak 3M firmasının vermiş olduğu kurslara katılarak özel sertifikalar elde etmişlerdir. Baskı öncesinde ise tasarım, bilgisayar ortamında müşterimize sunularak onay alınmıştır.

Müşterimize bilgisayar ortamında tasarımımızı onaylatmadan baskı işlemine geçmemekteyiz. Diğer araç giydirme örnekleri için lütfen burayı tıklayınız.

Araç Giydirme
Araç Giydirme Örneği