Dijital Baskı Araç Giydirme Örneklerimiz – Hassan İnşaat

Araç Giydirme ( Araç Kaplama ) Yapılan aracın Modeli : Peugeot Boxer
Araç giydirme işlemi yapılan aracın fotoğrafı çekilerek ölçülendirilmiştir.
Araç giydirme işlemi Grafik çalışması, deneyimli grafikerlerimiz tarafından yapılarak son hali firma yetkilisine onaylatılmıştır.
Dijital baskı için hazırlanan parçalar, fotoğraf kalitesinde baskı yapan 1440 Dpi Dış mekan dijital baskı makinalarımızda, araç giydirme folyosu olan Arlon cast folyo üzerine baskı yapılmıştır.
Araç giydirme için Dijital baskısı yapılmış olan folyo kurumaya bırakılmıştır.
Son işlem deneyimli Araç giydirme (araç kaplama) aplikasyon elemanlarımız tarafından gerçekleştirilerek aracın giydirilmesi yapılmıştır.
Araç giydirme süresi 4 saattir.

Araç Kaplama Hassan İnşaat
Araç giydirme Araç Kaplama

 

DİJİTAL BASKI FİYATLARI / DİJİTAL BASKI MERKEZİ / DİJİTAL BASKI / DİGİTAL BASKI / DİJİTAL BASKI FİYATLARI

Dijital baskı sektöründe kalitenin simgesi haline gelmiş olmanın haklı gururunu yaşayan Boran Reklam, dijital baskı, araç giydirme (araç kaplama), tabela, folyo kesim, kutu harf tabela, vinil germe tabela, ışıklı tabela, afiş, branda afiş, reklam afişi, vinil afiş, avrupa vinil, iç mekan dijital baskı, display ürünler, cephe giydirme (cephe kaplama), Roll-up, örümcek stand, poster baskı, one way vision baskı, dijital fotoğraf baskı, büyük ebatlı afiş dijital baskı, hp dijital printer ile dijital iç mekan baskı, folyo baskı, canvas baskı, canvas tablo, canvas dijital baskı tablo, mesh baskı, mesh germe, billboard, kağıt baskı, kumaş baskı, otobüs durağı baskıları, araç üstü cast folyo baskı, megalight baskıları, grafik tasarım ve akla gelebilecek tüm açık hava reklam hizmetlerini profesyonel olarak vermektedir.

Dijital Baskı: Her türlü fotoğraf, yazı ve görselin bilgisayar destekli dijital baskı makinaları kullanılarak basılma işlemine Dijital Baskı ( Digital Baskı ) denir. Dijital baskı, açık hava reklamcılığında vazgeçilmez bir mecradır. Dijital baskı, Açıkhava da (şehir merkezi, cadde, sokak) Billboard, tabela, araç giydirme ( araç kaplama, araç üstü reklam ) afiş vb. reklam mecralarında kullanılır. Açıkhava reklamcılığı çok etkilidir. Markaların hedef kitlelerine ulaşmasında çok etkili bir yol olan açık hava reklamcılığı, “ Dijital baskı ” ile vardır. Dijital baskı olmadan açık hava reklamcılığı olmaz. Çünkü; Billboard dan tabela ya otobüs giydirme den cephe giydirme ye yönlendirme levhalarından megalight baskılarına otobüs durağı reklamlarından branda afişlere her türlü açık hava reklam mecrası dijital baskı yöntemi kullanılarak yapılır. Bu nedenle dijital baskı çok önemlidir.

Dijital baskıda ise en önemli kısımlardan biri baskı kalitesidir. Sonrasında ise baskının dayanıklılığıdır. Yani dijital baskı yapılmış olan malzemenin ( folyo, vinil, branda, billboard kağıdı, mesh, one way vision, canvas, block out vb.) çabuk solmaması gerekir ki bu dijital baskı kalitesi ile ilgilidir. Dijital baskı kalitesini etkileyen en önemli faktörlerden biri de dijital baskı yapılan dijital baskı makinasıdır. Boran Reklam olarak 1440 dpi maksimum kalite dijital baskı makinası kullanıyoruz.

Dijital Baskı , birçok baskı teknolojisini geride bırakmıştır. Dijital baskının kaliteli, hızlı ve ekonomik oluşu en önemlisi de istenen her ebada uygulanabilir olması dijital baskıyı diğer Basklı teknolojilerinden ayrıştırmıştır. Dijital baskı doğrudan bilgisayar ortamında herhangi bir aracı materyale gerek kalmadan (film kalıp vb.) baskı yapılmasını sağlar. Boran Reklam olarak sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerimize en uygun hizmeti en kaliteli şekilde vermeyi hedefliyoruz. Ayrıntılı bilgi için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Boran Reklam olarak ilkelerimiz;

Dijital baskı uygulamalarında Kaliteli işçilik

Dijital baskı hizmetinde Dürüst Hizmet

Zamanında teslim

Uygun fiyat ( ucuz )

Dijital baskıda Maksimum müşteri memnuniyeti

Dijital baskı da en uygun fiyat

Ucuz dijital baskı

Dijital baskı merkezi

Dijital baskı canvas

Dijital baskı folyo

Dijital baskı afiş

Dijital baskı  branda

Dijital baskı makinaları

Dijital fotoğraf baskı

Büyük ebat Dijital baskılı fotoğraf

Büyük ebat Dijital baskılı poster

One way vision Dijital Baskı

Dijital baskı sistemleri

Dijital baskı makine fiyatları

Maksima 1440 dpi dijital printer

Konica kafalar

Seico dijital baskı makine kafaları