Doblo Araç Giydirme

Aracın Modeli :Fiat Doblo

İşlem Yapılan Malzeme : Avery Cast Folyo

Baskı Süreci :1 Gün

Araç Giydirme Süreci :5 Saat

Sadal Arac Giydirme
TEKLİF AL

HIZLI FİYAT TEKLİFİ

Hızlı fiyat teklifi için yandaki butondan fiyat teklif formumuza ulaşabilirsiniz.

Sorularınız için 0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 08:00-18:00 saatleri arası bizi arayabilirsiniz.

TEKLİF AL

Araç Kaplamada Püf Noktalar

Araç giydirme işleminde en önemli detaylardan bir tanesi kullanılan ürünün kalitesidir. İlk etapta farklı malzemeler arasındaki farkı anlamak oldukça zor olsa da kısa dönem de ürün kalitesi kendini göstermeyi başarmaktadır. Araç giydirme işleminde kullanılması gereken folyo ürünü Cast Folyo’dur. Hangi marka araç kaplama folyosu kullanılırsa kullanılsın muhakkak Cast Folyo olmak zorundadır.

Cast folyo yapısı gereği esnek bir malzemedir ve araç yüzeyindeki kıvrımlı yüzeylere rahatlıkla tutunabilir. Normal cam folyoları ise kıvrımlı yüzeylerde uzun süreli başarılı değildirler ve araç yüzeyinde tercih edildiğinde genleşmeye bağlı olarak kopabilmekte, deforme olabilmektedir.

Fiat doblo Araç Giydirme

Dış etkilere, olumsuz hava koşullarına karşı dış mekanlarda en etkili baskı olan UV baskı ile de araçlarınızı kaplayabilirsiniz.

İLETİŞİM

HEMEN ARAYIN

0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 08:00-18:00 saatleri arası bize ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve farklı materyaller üzerine baskı örnekleri görmek için uv baskı merkezimize bekleriz.

Faaliyetine 1994 yılında başlayan Boran Reklam, 20 yılı aşan süreçte reklam sektörünün öncü firmalarından biri haline geldi. Firmamız modern makine parkuruyla yurt içi ve yurt dışı kurumsal müşterilere açık hava reklamcılığı, dijital baskı, uv baskı, tabela, hareketli reklam sistemleri, araç giydirme dahil birçok hizmet veriyor.

BORAN REKLAM HİZMETLERİ

Adres : Şeyhli Mh. Kuruçeşme Sk. No.3 Pendik / İSTANBUL

Tel : 0216 383 44 02

Faks : 0216 383 44 03

İLETİŞİM