UV Baskı ile Maliyetlerinizi Düşürün

Yeni çağ dijital baskı teknolojisine hoş geldiniz. Lazer ve mürekkep püskürtmeli süblimasyondan sonra yeni bir devrim niteliğinde bir baskı türü olan UV baskı, otomatik teknolojiye sahip UV Yazıcıların sağladığı baskılar çözümleri sayesinde dijital baskı, UV baskı ve tekstil baskı çözümlerini içerir.

En düşük baskı maliyetlerine UV Baskı ile ulaşabilirsiniz.

Dijital baskı ve UV baskı ile ahşap, akrilik, cam, plastik, tekstil, ahşap, seramik, deri gibi çok çeşitli malzemeye baskı yapabilen yazıcılardan üretilen kaliteli baskı ürünleri alabilirsiniz. Bu tür yazıcılar, üzerlerine baskı yapılabilecek malzemenin yerleştirildiği düz bir yüzeye sahiptir. Bu son teknoloji yazıcılar, çok çeşitli malzemelere kolay baskı yapılmasını sağlayan UV ile kurutulan mürekkepler kullanır. Popüler parlaklık tekniği, mat tekniği ve kabartma tekniğini birleştirmek hiç olmadığı kadar kolay olarak uygulanabilir.

UV baskı tekniği hem ekonomik hem de çevresel olarak daha uygun ve tercih edilen yeni bir teknoloji olarak gün geçtikçe popülerliğini arttırmaktadır. Daha önceki teknolojilerde solvent ve su bazlı iç mekan baskı makineleri çok fazla kartuş israfı ve kirliliğe neden olmaktaydı. Yeni teknolojiyle birlikte baskı makineleri çok yönlü, kompakt ve çevre dostu bir hale geldi. Buna ek olarak, UV ile sertleşen mürekkepler hava şartlarına dayanıklı ve nispeten daha az koku ve ısı üretir.

UV Baskı Teknolojisi ile Maliyetlerinizi Nasıl Düşürürsünüz?

Dijital UV Baskı makineleri, tüm karlılık ikilemleriniz için tek elden harika bir çözümdür. Bu yeni çevre dostu teknik, müşteri tabanınızı artırmanıza, mevcut müşterilerinizi korumanıza ve daha ucuz üretim maliyeti için size daha iyi bir ürün sunmanıza yardımcı olacaktır.

İşte UV Yazıcılar ile elde edilen birkaç avantaj:

Özelleştirme

Geniş Format UV baskı makineleri ve küçük UV baskı makineleri, müşterilere yararlı ve elde tutmaya yardımcı olan özelleştirme ve kişiselleştirme özellikleri sunar. Basılabilecek nesnelerin bolluğu; cep telefonu kılıfları, cam, ahşap ürünler, seramik karolar ve pratik olarak özelleştirilebilen her şeyi kapsar. Kişiselleştirme hem yerli ürünler hem de ofis kullanımı ürünleri için gelişen pazarın talebi olmaya devam etmektedir.

Maliyet Etkinliği

Artırılmış baskı kalitesi ile baskı hacimleri artar ve maliyet etkinliği ile maliyetiniz klasik yöntemlere göre %100’ü aşan bir oranda azalır. Dijital baskı teknolojisi sayesinde daha önce pahalıya mal olan malzemeler açısından oldukça uygun fiyatlı ürünlere sahip olursunuz.

Uygun Bakım Maliyeti

UV baskı teknolojilerinde kullanılan cihazlar, klasik cihazlara göre daha az bakım maliyetleri oluşturduğundan UV baskı alacağınız ürünlerinize, aynı oranda daha uygun bir fiyata sahip olabilirsiniz. Yıllık onarım ve bakım maliyetleri baskı uygulayan firmalar açısından çok uygun olduğundan dolayı, birim fiyata yansıması aynı oranda çok daha düşük olabilmektedir.

Daha Hızlı Üretim

Ne sıklıkta ya da adette ürün istediğiniz hiç önemli değildir. UV baskı teknolojisi sayesinde yeni dönemde daha hızlı bir üretim süreci sayesinde istediğiniz niteliklerdeki ürünlerinize kısa bir zaman zarfında ulaşırsınız.

Boran Reklam, profesyonel ve son teknoloji makine parkı ile isteklerinize en uygun UV Baskı çözümlerini en uygun maliyetle size sunmaktadır. Boran Reklam’ın dijital baskı, UV Baskı ve tekstil baskı çözümleri hakkında daha fazla bilgi almak için dilediğiniz zaman iletişime geçebilir, detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

İLETİŞİM

HEMEN ARAYIN

0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 08:00-18:00 saatleri arası bize ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve farklı materyaller üzerine baskı örnekleri görmek için uv baskı merkezimize bekleriz.

Faaliyetine 1994 yılında başlayan Boran Reklam, 20 yılı aşan süreçte reklam sektörünün öncü firmalarından biri haline geldi. Firmamız modern makine parkuruyla yurt içi ve yurt dışı kurumsal müşterilere açık hava reklamcılığı, dijital baskı, uv baskı, tabela, hareketli reklam sistemleri, araç giydirme dahil birçok hizmet veriyor.

BORAN REKLAM HİZMETLERİ

Adres : Şeyhli Mh. Kuruçeşme Sk. No.3 Pendik / İSTANBUL

Tel : 0216 383 44 02

Faks : 0216 383 44 03

İLETİŞİM