Baskı İşlemlerinde Tablalı Kesici Teknolojisi

UV baskı ile üretilen ürünlerde doğru kesim işlemi son derece önemlidir. Yüksek kalitede bir iş ortaya çıkarabilmek için seramik, pvc, cam ve pleksi gibi malzemeler üzerine UV baskı ile son derece kaliteli baskılar geliştirilebilmektedir. Yapılan işin kalitesinin artırılabilmesi için de en iyi kesim işleminin yapılabilmesi amacıyla düz yataklı kesici cihazları son derece yüksek bir avantaj sağlamaktadır. Son derece zorlu bir süreç olan bu kesme işlemleri artık düz yatak kesici teknolojisi ile daha profesyonel bir şekilde ve kısa sürede gerçekleştirilebilmektedir.

Flatbed Dijital Kesici
TEKLİF AL

HIZLI FİYAT TEKLİFİ

Hızlı fiyat teklifi için yandaki butondan fiyat teklif formumuza ulaşabilirsiniz.

Sorularınız için 0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 08:00-18:00 saatleri arası bizi arayabilirsiniz.

TEKLİF AL

Düz yataklı bir kesici işletmelerinize artı değer kazandırırken bir yandan da son derece kusursuz çalışmalar ortaya çıkarmanıza yardımcı olmaktadır. Bu düz yataklı kesicilerin en büyük avantajı her türlü boyuttaki kesimde kullanılabilmesidir. Geleneksel kesim yöntemleri sizlere ciddi bir zaman kaybı olacağı için yeni nesil baskı kesim cihazları işlerinizi ciddi oranda kolaylaştıracaktır. Sizlere zaman tasarrufu sağlayan bu cihazlar sayesinde otomatik kesme sistemleri kullanılarak çok daha kusursuz tabakalar kesebilirsiniz. Sağlam, çok yönlü ve oldukça esnek bir kesim işlemi için tercih edilebilecek bir teknolojidir.

Düz Yataklı Kesici Hangi Malzemelerde Kullanılıyor?

Düz yataklı kesiciler birçok farklı alanda kullanılabilmektedir. İşlerinde daha ileri seviyeye gelmeyi hedefleyen iş yeri sahipleri bu cihazların yüksek teknolojisinden en iyi şekilde yararlanmayı seçiyor. Bu cihazlar ile şu alanlarda kesim işlemleri gerçekleştirebilirsiniz:

 • Rulo malzemeleri

 • Alüminyum kompozit

 • Tekstil ürünleri

 • PVC ve MDF Plakalar

 • Oluklu mukavva

 • Akrilik ve Foreks

Tablalı dijital kesiciler

Birçok farklı malzeme üzerinde hızlı ve kusursuz bir kesim işlemi gerçekleştirilebilmektedir. UV baskı uygulamasının yapıldığı alanlarda her yönden avantajlı bir cihazdır. Cihazlar iş akışınızın planladığınız gibi gitmesinde son derece önemli bir yere sahiptir.

Düz Yataklı Kesici Özellikleri Nelerdir?

Düz yataklı kesici teknolojisi sayesinde bulunduğunuz sektördeki işlerinizin akışını kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Cihazlarda öne çıkan birçok özellik bulunuyor. Bu özelliklerden birisi de vakum sistemidir. Hava emiş özelliğine sahip olan bu sistemin sayesinde malzeme işlenirken aynı zamanda masa üzerinde kusursuz bir yüzey elde etmenize imkân tanır.

Konveyör sistem özelliği ise oldukça büyük çapta kesim işlemlerinde etkili bir özelliktir. Masaların kenar kısımlarına sabitlenen kelepçe sistemleri sayesinde oldukça büyük malzemelerin uzunluklarını ayarlamada etkilidir. Rulodan ruloya destek sistemi ise rulo malzemelerini daha kolay bir şekilde işlemenize yardımcı olmaktadır.

İşlerinizi Kolaylaştıracak Düz Yataklı Kesici Avantajları

UV baskı işlerinde hem iş gücünü rahatlatmak hem de son derece verimli çalışmalar gerçekleştirebilmek için düz yataklı kesicilerin avantajlarından yararlanılmaktadır. Otomatik derinlik kontrolü özellikleri sayesinde bıçak ve bit ayarları otomatik olarak ayarlanmaktadır. Bu özellik sayesinde istenilen boyutlarda ve incelikte kesim işlemleri gerçekleştirilebilir.

Barkod tanıma özelliği de cihazların artıları arasında yer alıyor. Farklı ürünlerin kesim karmaşasını ortadan kaldıran bu özellik sayesinde ürünlerin üzerindeki barkodu okutarak tüm işi cihaza aktararak tanımasını sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte kesim işlemindeki ayarlarını kendisi otomatik olarak kurabilmesi cihazın avantajlarından biridir.

Tamamen kullanıcı dostu olarak tasarlanan cihaz, işletmelerde hem çalışma hayatını kolaylaştırıyor hem de müşteri memnuniyetini artıracak düzeyde çalışmalar ortaya çıkarmanızı sağlıyor. Yüksek performansı sayesinde her türlü UV kesimi daha hızlı ve kolay şekilde yapabilme avantajı sunuyor. Son derece sağlam ve dayanıklı olması cihazların daha uzun ömürlü olmasını sağlamıştır. İş verimliliğini artırmak ve daha kaliteli işler çıkarabilmek için tercih edilen düz yataklı kesici teknolojisi sorunsuz kesim yapabilme avantajı elde edilmesini sağlar.

Kullandığımız Diğer Makineler

 • swissqprint NYLA 3S UV Baskı
 • Flatbed Kesici
 • Oce Arizona 460 XT UV Baskı
 • hp5500 iç mekan baskı
 • Epson SC 80600
 • bestlam-1600 laminasyon makinesi
 • maxima inno solvent baskı
 • mutoh kona plotter
İLETİŞİM

HEMEN ARAYIN

0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 08:00-18:00 saatleri arası bize ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve farklı materyaller üzerine baskı örnekleri görmek için uv baskı merkezimize bekleriz.

Faaliyetine 1994 yılında başlayan Boran Reklam, 20 yılı aşan süreçte reklam sektörünün öncü firmalarından biri haline geldi. Firmamız modern makine parkuruyla yurt içi ve yurt dışı kurumsal müşterilere açık hava reklamcılığı, dijital baskı, uv baskı, tabela, hareketli reklam sistemleri, araç giydirme dahil birçok hizmet veriyor.

BORAN REKLAM HİZMETLERİ

Adres : Şeyhli Mh. Kuruçeşme Sk. No.3 Pendik / İSTANBUL

Tel : 0216 383 44 02

Faks : 0216 383 44 03

İLETİŞİM