Suntalam UV Baskı

UV baskı çalışmamızda Oce Arizona 460 XT baskı makinası kullanılmıştır. Hiç bir şekilde solvent içermeyen boyalarda high definition (HD) görüntü kalitesine yakın olarak baskı yapılmıştır. Güneşe karşı klasik solvent bazlı baskılara kıyasla 2 kat daha dayanıklıdır. Ham maddenin üzerine yapılmış baskıyı 200 dereceye yakın UV ışınları ile kurutarak baskıyı her zamankinden daha güçlü kılar.

UV baskı 18 mm suntalam üzerine direk baskı yapılmıştır. Örnekte de gördüğünüz gibi kısmi baskılar yapılarak ahşabın üzerinde şık bir görüntü elde edebilirsiniz.  Boran Reklam olarak en kaliteli UV baskıları Oce Arizona 460 XT ile müşterilerimize sağlamaktayız.

UV baskıda Oce Arizona’nın da deneyimlerini kullanarak dijital baskı ile hazırlanabilecek en kaliteli ürünleri hazırlamaktayız.  Baskı boyaları  Avrupa’dan ithal edilerek ürünün kullanılabilirlik süresini ve kalitesini artırır. Solvent içermediği için de insan sağlığına en ufak bir zararı yoktur.

En önemli tarafı da folyo ve benzeri ürünlere ihtiyaç duymamaktır. Bu sayede folyodaki renklerin solması veya sıvama yapılan maddeden ayrılması gibi bir konuda söz konusu değildir. Ayrıca ürünlerinizi müşterilerinize sunarken de renkli, canlı ve kaliteli baskı ile insanları etkileyebilirsiniz. İnsanlar ürünlerinizin canlılığını hissettiklerinde ürüne bakış açışını değiştirerek talepleri artırabilirsiniz. Çok fazla kullanım alanı olduğundan dolayı da reklamlarınızda kısıtlamaya gitmenize gerek kalmamaktadır. UV baskı ile bütün sınırları kaldırın!

UV baskı suntalam örneği;

 

3.9 mm kalınlığındaki suntalam üzerine UV baskı.