Seramik Üzerine Baskı

Dekorasyon sektöründe sıkça karşımıza çıkan bir ürün olan seramik hemen hemen her alanda kullanılmaktadır.Özellikle evlerde banyo ve mutfaklarda sıklıkla kullanılan seramikler ile evler tamamen farklı bir boyuta taşınmaktadır.

Sabah kahvaltınızı boğaza karşı ya da çam ağaçlarının altında yapmak isterseniz seramik üzerine uv baskı tam size göre! İstediğiniz görseli istediğiniz ölçülerde seramiklerin üzerine bastırabilirsiniz. Sevdiklerinize değişik bir hediye olarak da sunabilirsiniz.

Su, cif, çamaşır suyu, tuz ruhu, alkol, bulaşık deterjanı gibi temizlik malzemelerine karşı TAM KORUMALI seramik baskı.

Seramik üzerine baskıda da diğer materyallerde olduğu gibi baskı tutuculuğunda sorunlar yaşanabilmektedir. Ancak Boran Reklam tarafından özel olarak geliştirilmiş baskı sonrası tam koruma ile bu sorunlar ortadan kaldırılmıştır.
Su bazlı boyalar ile baskısı yapılan seramikler hiçbir şekilde insan sağlığına zarar vermemektedir. Oce Arizona güvencesi altında ekolojik boyalar kullanan uv flatbedimiz özel ışınlar altında ısıtılarak malzemeye olan tutuculuğu maksimuma çıkarılmaktadır.

Dış Mekanda 2 sene, iç mekan da ise 5 sene boya solmama garantisi.

Her türlü ve her ölçüdeki seramik baskı yapabilmekle beraber videoda gördüğünüz üzere seramikler birleştirilerek de baskı yapılabilmektedir. İç mekanların yanı sıra dış mekan seramik uygulamalarında da bu baskı türünü tercih edebilirsiniz. Güneşe karşı koruması bulunan baskı 5 sene gibi bir süre boyunca direk güneş ışınlarına karşı dayanabilmektedir.

Seramik Baskı silinmeye ve kimyasallara karşı dayanıklıdır.

Banyo ve mutfaklarda istenilen görseller istediğiniz adetlerde üretime geçebilmektedir.. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçerek, yüksek çözünürlüklü resimlerinizi bize sağlamaktır. Baskı ve koruma adına yapılan bütün işlemler Boran Reklam’ın 20 yıllık tecrübesi ile tamamlanacaktır.
Seramik üzerine UV baskı örnekleri için aşağıdaki videomuzu izleyebilir ya da youtube sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Seramik Baskı Çalışmalarımızdan Örnekler

Banyo Dekorasyonda Seramik Baskı
Mutfak Dekorasyonunda Seramik Baskı
Mutfak Panellerinde Fayans Baskı
Banyo Fayans Üzerine Baskı