Kabartma Pleksi UV Baskı

Aynı noktaya defalarca uygulanan baskı sayesinde mürekkeplerin katman oluşturması ile dokulu baskılar elde edebilirsiniz. Farklılık yaratmak isteyenler için özel bir baskı olarak ortaya çıkan pleksi UV Baskı ile yaratıcı çalışmalar yaratabilirsiniz. Özel olarak oluşturulan grafik dosyaları ile sınırları siz belirleyin. Çeşitli bölgelerde farklı yükseklikler oluşturarak bir platoyu dahi ufak çaplı olarak kabartma baskı ile simüle edebilirsiniz.

Siyah pleksi üzerine 10 kat baskı yapılarak gerçekleştirilmiş UV Baskı örneği.

Baskı sayıları defalarca kez arttırılarak pleksi üzerine kabartma baskı yaptırabilirsiniz. Daha fazla katman için baskı sayısını arttırabilirsiniz.

Beyaz mürekkepler kullanılarak aynı noktaya defalarca uygulanan katmanlı UV Baskı tekniği.

Detaylar her zamankinden daha canlı.

Defalarca kez aynı noktaya baskı yapılmasına rağmen dağılmayan mürekkep ve baskı teknolojisi en kaliteli pleksi UV Baskılara sahip olabilirsiniz. Ancak defalarca aynı noktaya yapılan baskılarda dış darbelere karşı korunmasız hale gelen mürekkepler, dekoratif alanlarda kullanılmalıdır. Dış darbelere maruz kalmadığı koşullarda iç mekanlarda 10 yılı aşkın sürelerde solma gerçekleşmemektedir. Pleksi yüzeyinde daha iyi tutunan kabartma baskılar, alüminyum veya metal yüzeylerde aynı oranda verimli olamamaktadır.

İLETİŞİM

HEMEN ARAYIN

0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 09:00-19:00 saatleri arası bize ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve farklı materyaller üzerine baskı örnekleri görmek için uv baskı merkezimize bekleriz.

Faaliyetine 1994 yılında başlayan Boran Reklam, 20 yılı aşan süreçte reklam sektörünün öncü firmalarından biri haline geldi. Firmamız modern makine parkuruyla yurt içi ve yurt dışı kurumsal müşterilere açık hava reklamcılığı, dijital baskı, uv baskı, tabela, hareketli reklam sistemleri, araç giydirme dahil birçok hizmet veriyor.

BORAN REKLAM HİZMETLERİ

Adres : Cevizli Mah. Güven Sokak No.1 Maltepe / İSTANBUL

Tel : 0216 383 44 02

Faks : 0216 383 44 03

İLETİŞİM