Mobilya Üzerine Baskı

Mobilya üzerine baskı sistemlerini geliştirerek müşterilerine farklı alanlarda yenilikçi ürünler sunmaya çalışan Boran Reklam ahşap baskı işleminde farklılık yaratarak bu alandaki müşterilerine de hizmet vermeye devam etmektedir.

Her türlü düz zemine baskı yapabilme imkanı sağlayan UV Baskılar, bu baskıyı sunabilmesine rağmen malzeme yüzeyindeki tutunabilmeyi gündelik yaşamda kullanabileceğimiz düzeyde sağlayamamaktadır. Boran Reklam tarafından geliştirilmiş özel koruma ile temizlik malzemelerine karşı korumaya sahiptir. Piyasada bulunan diğer baskı sistemleri temizlik malzemeleri ile kolayca zarar görebilmektedir.

Çocuk mobilyası baskıları

Mobilya baskılarda kullanılan mürekkeplerin insan sağlığına olumsuz bir etkisi bulunmamaktadır.

Baskıya uygun olarak hazırlanması gereken dolap kapaklarında hiçbir ek aparat olmamalı ve dolaplar düz bir şekilde şirketimize teslim edilmelidir. Daha sonra uygun görseller yüksek çözünürlüklü olarak seçildikten sonra 4 iş günü içerisinde dilediğiniz görselle birlikte baskılı dolap kapaklarınıza sahip olabilirsiniz. Su bazlı boyalar kullanılarak gerçekleştirilen üretimin insan sağlığına karşı hiçbir olumsuz etkisi yoktur. Avrupa kalite standartları uyarınca Regulation (EC) No 1935/20041 belgelerine sahip mürekkeplerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Mobilya Baskı

Baskı Sistemleri geliştikçe dekoratif alanlardaki kullanımıda yaygınlaşmak ile birlikte mobilya sektöründe baskılı ürünler ses getirmektedir.

Mobilya Ahşap Baskıda Kişiye Özel Görsel Seçenek

Sizde dilediğiniz görsellere aklınıza gelebilecek her türlü ahşap zemin üzerinde sahip olabilirsiniz. Kişiye özel baskı sayesinde hiç kimsede olmayan mobilyalara kavuşabilirsiniz. Zeminlerde ve masa gibi çok fazla darbe alabilecek zeminlerde çizilmelere bağlı olarak baskılı ahşap ürünlerimizi önermemekteyiz.

Mobilya Üzerine Baskı sistemleri ile üretilen örnek dolaplarımızı inceleyebilirsiniz.

Mobilya üzerine baskı seçenekleri ile dilediğiniz ahşap üzerine görsel baskı seçeneği Boran Reklam da.

Korumalı Baskı Sistemleri

Mobilya üzerine baskı sistemlerimiz temizlik malzemelerine karşı tam korumaya sahiptir.