Magnet Araç Giydirme

Magnet Baskı

Bir çok alanda kullanılan magnet araç giydirme, mağazacılık ve iç dekorasyon gibi bir çok alanda kullanılmaktadır. Magnet Araç Giydirme sök tak işlemini kolaylaştırdığı için geçici süreli kiralanan araçlarda ve özel organizasyon araçlarında sıklıkla tercih edilmektedir. 0.6 mm kalınlığında güçlü mıknatısı sayesinde temiz araç yüzeylerinde kolayca tutunabilmektedir. Araç yıkama işleminde dilediğiniz gibi sökerek araç temizliğini gerçekleştirebilirsiniz.

Magnet Buzdolabı Baskı

Magnet herkesin bildiği bir üründür. Ama bu yaratıcılıkla daha önce hiç kullanılmamıştı. Bildiğimiz gibi mutfak hemen hemen evdeki en popüler ve ev hanımlarının en çok zaman geçirdiği yerdir. Bu yüzden tasarım bakımından insan gözüne hitap etmeli ve etkileyici görünmesi önemlidir.

Magnet üzerine yapılan UV baskılar ile buzdolaplarınız biranda mutfak içinde bir sanat eserine dönüşecektir. Magnet üzerine yapıldığı için istenildiğinde çıkarılarak ev hanımlarının temizlik işini de kolaylaştıracaktır. Bu da ev hanımları için büyük bir kolaylık sağlayacaktır.

Magnet UV Baskı ile 60 cm. genişliğe kadar tek parça kişiye özel baskı imkanı.
TEKLİF AL

HIZLI FİYAT TEKLİFİ

Hızlı fiyat teklifi için yandaki butondan fiyat teklif formumuza ulaşabilirsiniz.

Sorularınız için 0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 08:00-18:00 saatleri arası bizi arayabilirsiniz.

TEKLİF AL

Kişiye özel istediğiniz görsel ile buzdolabı üzeri magnet baskı yaptırabilirsiniz.

UV baskının insan sağlığına hiçbir etkisi olmadığı için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Klasik folyo baskılar zamanla yıpranacağı ve kullanışlı olmayacağı için genellikle tercih edilmemektedir. Ayrıca genellikle folyo üzerine yapılan baskılar solvent bazlı olduğundan dolayı insan sağlığına zararlıdır ve boya kokusunu rahatsız edici düzeyde hissedersiniz.

Magnet herhangi bir yapıştırıcıya ihtiyaç duymadan buzdolabı üzerinde durabildiği için görselinizi tekrar tekrar kullanabildiğiniz gibi sıkıldığınızda veya görsel değiştirmek istediğinizde rahatlıkla değişimimizi firmamız üzerinden yaptırabilirsiniz. Magnetin magnetik özelliği herhangi buzdolabınıza zarar vermez. Ölçülerimiz 61×300 cm’dir. Bu ölçülerde herhangi bir buzdolabı kaplamak için yeterli büyüklüktedir.İsteğinize göre bu  ölçü şekillendirilerek buzdolabınıza uygun bir hala getirilir.

Boran Reklam olarak sizlere magnet üzerine UV baskı konusunda da hizmet vermeye başlayarak, her konudaki dekarasyon ve reklam çözümleri için UV baskı makinalarımız ile hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM

HEMEN ARAYIN

0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 08:00-18:00 saatleri arası bize ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve farklı materyaller üzerine baskı örnekleri görmek için uv baskı merkezimize bekleriz.

Faaliyetine 1994 yılında başlayan Boran Reklam, 20 yılı aşan süreçte reklam sektörünün öncü firmalarından biri haline geldi. Firmamız modern makine parkuruyla yurt içi ve yurt dışı kurumsal müşterilere açık hava reklamcılığı, dijital baskı, uv baskı, tabela, hareketli reklam sistemleri, araç giydirme dahil birçok hizmet veriyor.

BORAN REKLAM HİZMETLERİ

Adres : Şeyhli Mh. Kuruçeşme Sk. No.3 Pendik / İSTANBUL

Tel : 0216 383 44 02

Faks : 0216 383 44 03

İLETİŞİM