Işıklı Pleksi Baskı

Işıklı Pleksi baskı sistemleri ile mükemmel efektlerde baskılara kavuşabilirsiniz.

Boran Reklam  UV Baskı’da farklı ve butik işler konusunda Türkiye’nin bir numaralı baskı merkezlerinden biri olmayı başarmıştır. 21 yıllık deneyimini yüksek teknoloji ile harmanlayarak kaliteli UV Baskı üretimine devam etmektedir.

Akrilik pleksi üzerine, fotoğrafik baskı sıvama yönetimi ile yıllardır standart şekillerde sanatçılar, iç mimarlar, dekorasyoncular tarafından kullanılmaktadır. Pleksi üzerine uygulanan bu sıvama methodu ile bulunduğunuz ortamın atmosferini değiştirebilirsiniz.

Venediğin mükemmel renklerine UV Baskı ile pleksi üzerinde yakalayın. Aydınlatma sistemleri sayesinde en parlak renkleri elde edin.
Pleksi üzerine siyah beyaz UV Baskı.

Ancak yeni gelişen UV Işıklı Pleksi Baskı Sistemleri, istediğiniz kalınlıkta direkt pleksi üzerine baskıyı mümkün kılabilmektedir. Transparan boya sistemi ile cast pleksi, beyaz pleksi ve şeffaf pleksi de ışık geçirgenliğini tam olarak sağlayabilirsiniz.

Yüksek çözünürlüklü baskı sistemi ile 250×305 cm. ebatlarında kadar tek seferde fotoğraf kalitesinde baskılı pleksilere kavuşabilirsiniz.

UV Baskı klasik baskılardan bir çok yönü ile farklıdır. Yine püskürtme mürekkep sistemiyle çalışmakla beraber mürekkep kurutma yöntemi tamamen farklıdır. Solvent baskıların kuruması için solventin hava ile karışması beklenirken, UV Baskılarda  kurutma sistemi fotomekanikal olarak adlandırdığımız yüksek ısılı ışınlar ile sağlanmaktadır.

UV ışınlar sayesinde sıvı formda bulunan mürekkepler aniden katı forma dönüşebilmektedir. Buharlaşma ve emicilik olarak diğer boyalara göre daha az tepki gösterdiğinden boya maliyetlerini de ciddi anlamda dengeleyebilmektedir. Ayrıca diğer baskı mürekkeplerine göre daha az inorganik madde içerdiği için çevreye duyarlı ve insan sağlığını etkilemeyecek bileşenlerden oluşmaktadır.

Ultraviole ışınlar sayesinde beyaz pleksi, cast pleksi ve şeffaf pleksi üzerinde saniyeler içerisinde kuruyarak taşınabilir bir hale gelmektedir. Ancak montaj ve uygulama işlemi için 12 saat gibi bir süreye ihtiyacı vardır.

Serigrafiye göre avantajları bir adet baskı dahi gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca mükemmel baskı kalitesi sayesinde her türlü ince detayı materyal üzerinde inceleyebilirsiniz.

Ayrıca ışıklı pleksi örneklerimizi görmek için sizleri showroomlarımıza bekliyoruz.

arac içi pleksi baskı
Işıklı Pleksi UV Baskı ile dilediğiniz renklere pleksi üzerinde kavuşabilirsiniz.
Pleksi Üzeri Işıksız UV Baskı
İLETİŞİM

Işıklı Pleksi Baskı

Pleksi üzeri ışıklı baskı sistemi hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM