Promosyonel UV Baskı

Iphone kapak baskılarında alternatif bir çözüm olarak UV baskılar yer almaktadır. UV baskının insan sağlığı üzerindeki etkisi açısından hiç bir zararı yoktur. Baskı kalitesi olarak da 2 sene gibi uzun bir ömrü vardır. Hiç bir telefon kılıfını 2 sene kullanmadığımızı düşünürsek bir telefon kılıfı kadar ömrü vardır diyebiliriz. Adetli baskı yaptırmanıza gerek kalmadan istediğiniz görseli iphone kapaklarında baskılı bir biçimde görebilirsiniz.

Iphone Kapak Baskı

UV Baskıda Kalite

Ancak görsellerin dijital ortamdaki kaliteleri çok önem taşımaktadır. Çünkü en az 200 dpi resim kalitesindeki bir foto en ince ayrıntısına kadar baskıda net bir hal alabilir. Düşük kalitedeki resimler de tabi ki iphone kapağı olarak basılabilir ancak yüksek kaliteli bir resim gibi net, canlı ve parlak çıkmayacaktır.Resimler üzerinde herhangi bir oynama yapmanıza gerek kalmadan Boran Reklam tarafından baskıya hazır bir hal alacaktır.

Teslimat süresinde de adetler binlere ulaşmadığı takdirde ertesi gün alabilmektesiniz ve baskınız fotoğraf kalitesinde çıkmaktadır. Baskılar Oce Arizona 460 XT UV makinası ile basılarak kalitede hiç bir sıkıntı yaşanmamaktadır.

Özel günlerde arkadaşlarınıza, sevgilinize ya da eşinize iphone kılıfları ile mükemmel bir hediye verebilirsiniz. En değer verdiğiniz kişi ile fotoğraflarınızı iphone kılıfları üzerine baskı yaptırarak karşı tarafı mutlu edebilirsiniz.

İLETİŞİM

Iphone Kapak Baskı

Tabi ki bunu yaparken de kaliteli bir baskı olması sizin için de önemli olduğu için Boran Reklam’la iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM