Geleceğe Yön Veren Teknoloji: LED UV Baskı

Yıllar içinde teknolojinin gelişmesi, çağın en büyük olaylarından biri olmuştur. Bu yüzden matbaa gibi üretimlerin, geçerliliği hala devam etse de birçok insan tarafından geçerliliğini yitirdiği gözüyle bakılmaktadır. Artık birçok yerde matbaa basımında kullanılan belirli materyallerin fonksiyonlarını kaybettiği görülmektedir. Broşürler, afişler, panolar ve birçok göstergeler LED’ler aracılığıyla baskı işlemi görmektedir. Yeni baskı olarak sistem içerisine giren bu LED ışıklar, göstergenin büyüleyici dünyasına hizmet etmektedir. Göstergeden kasıt olarak, insanların gördüğünü anlamlandırabilmesidir. LED UV baskı giderek çoğalmakta ve rekabeti arttırmaktadır. Peki LED ışıklar geleceğe mi yön verecek?

LED UV Baskı
TEKLİF AL

HIZLI FİYAT TEKLİFİ

Hızlı fiyat teklifi için yandaki butondan fiyat teklif formumuza ulaşabilirsiniz.

Sorularınız için 0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 08:00-18:00 saatleri arası bizi arayabilirsiniz.

TEKLİF AL

Eski baskı kullanan şirketler artık yatırım konusunda büyük bir zahmete girmemelidir. Çünkü, LED baskı kullanımı öne çıktığından yeni bir fırsat kapısının kapandığı onlar için aşikardır. Birçok insan tercihlerini LED UV baskıdan yana kullanmaktadır. Bu insanların yüzdesi önceki dönemlere göre arttığı için artık LED UV baskının dijital dünyada kazancı daha büyüktür.

LED baskı tekniğini edinen birçok şirket için avantajlar bulunmaktadır:

  • Göze hoş gelen görüntü
  • Zaman tasarrufu
  • Esneklik
  • Çevreye karşı duyarlılık

Eski baskı türleri rekabetten uzaklaşmaya devam etmektedir. Rekabeti önemseyen şirketler için en büyük öneri, yeniliklere açık olunması ve dijital dünyaya sağlam bir giriş yapılmasıdır.

Çok Fonksiyonlu LED UV Baskı

Sınırlı sayıda bulunan yazıcılar, birçok fonksiyonu beraberinde getirmektedir. Broşürler, prospektüsler, dergiler, kurumsal belgeler ve kataloglar gibi birçok türe fayda sağlamaktadır. Bu fonksiyonlar göze lüks görünebilir, fakat bunlar sayesinde projelerin amaca en uygun şekilde hizmet edilmesi kaçınılmazdır.

Göz Dolduran Dokulu Afişler

Birçok çeşitliliğe sahip LED ışıklı baskının hedefe istenilen şekilde ulaşması, farklı türlerin birleşimiyle yeni bir stok kazandırmasına da olanak sağlar. Bu yeni türler önceki başlıkta da bahsedilen proje türü işlerdir. LED UV baskının sahip olduğu yazıcılar ile kalite farkı öne çıkmaktadır. Her işiniz için öncelikli hale gelip insanları etkilemek için birebir çözüm sunar.

Kalite Dikkati Önemser

Bir LED UV baskı, mürekkebini hemen kurutsa da işin kalitesini eksiltmez. Mutlak doğru olarak söylenecek olunursa, işinin kalitesini daha da arttırır. Bunun nedeni mürekkebin malzemelere bulaşma riskini ortadan kaldırmasıdır. Renklerin kontrast ayarı oldukça yüksek, yeterince parlak ve canlı gözükmektedir. Kontrastı yüksek keskin bir renk insanlar için öne çıkar. Örneğin, bir saat üreticisinin kullandığı bu sistem ile, canlı ve yüksek kontrasta sahip renklerin en detaylı vurguları gösterebilecek hale getirmesine olanak sağlamaktadır.

LED UV baskı yazıcı kullanmak, ürünlerin orijinal halde kalmasına yardımcı olmaktadır. Ürünler, hiçbir defo özelliği göstermeksizin, kusurlardan uzak minimum hata ile projelerinize fayda sağlar.

Hızlı Baskı Çözümleri İçin LED Baskı

Şirketlerin en çok dilediği şey, mümkün olan en kısa sürede baskı yapmaktır. Eski baskı teknolojisinde üretim zaman almaktaydı. Ancak, LED ışıklı yazıcıda durum böyle değildir. Direk kurutma işlemi sayesinde anti-set-off sprey işlemi gerektirmeden üretime hazır hale getirme mevcuttur. Bu özellik zamandan tasarrufu amaçlamaktadır.

Çevre Dostu LED UV Baskı

LED UV baskı geleneksel baskılara göre daha az güç harcamaktadır. Anında açma ve kapama işlemiyle gereksiz tüketimi ortadan kaldırmaktadır ve karbon salınımını azaltmaktadır.

Geleceğin Teknolojisi LED UV Baskı

Pazarlama amacıyla üretilen LED UV baskı teknolojisi şüphesiz gelecek zamana hizmet edecektir. Ürünleriyle tam verim almak isteyen üst düzey bir şirket için, bir LED UV yazıcı aracılığıyla afiş, reklam ve projeler oluşturmak, göze hoş gelen bir hizmet sunmaya aynı zamanda kaliteyi arttırmaya yardımcı olacaktır.

İLETİŞİM

HEMEN ARAYIN

0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 08:00-18:00 saatleri arası bize ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve farklı materyaller üzerine baskı örnekleri görmek için uv baskı merkezimize bekleriz.

Faaliyetine 1994 yılında başlayan Boran Reklam, 20 yılı aşan süreçte reklam sektörünün öncü firmalarından biri haline geldi. Firmamız modern makine parkuruyla yurt içi ve yurt dışı kurumsal müşterilere açık hava reklamcılığı, dijital baskı, uv baskı, tabela, hareketli reklam sistemleri, araç giydirme dahil birçok hizmet veriyor.

BORAN REKLAM HİZMETLERİ

Adres : Şeyhli Mh. Kuruçeşme Sk. No.3 Pendik / İSTANBUL

Tel : 0216 383 44 02

Faks : 0216 383 44 03

İLETİŞİM