Fotoğraf Kağıdı Üzerine UV Baskı

UV baskı üzerine baskı materyalleri konusunda çeşitlilik yaratma amacında olan Boran Reklam her gün kendini geliştirmenin yanı sıra müşterilerine de bol çeşitlilik sunara en yüksek düzeyde memnuniyet sağlamaktadır.

Genelde dış mekanda büyük boyutlarda yapılan bu fotoğraf baskıları, boyutlarından dolayı iç mekan baskılarda kullanılamamaktadır. İç mekan baskı kalitesinden 2 kat daha kaliteli görseller basılabilmektedir.  Fotoğraf kalitesinde 1440 dpi çözünürlüğe kadar baskı yapabilen OCE Arizona 460 XT UV baskı sektöründe en iyi makinelerden bir tanesidir.

Baskı esnasında kullanılan yüksek ısılı ultraviyole ışınlar boyanın baskı yapılan yüzey ile temasa geçişini kolaylaştırarak saniyeler içerisinde boyayı kurutmaktadır. Tabla ölçüsü 2.50×3.00 metre olmakla beraber rulo ünitesi ile 2 metre eninde sonsuz uzunlukta baskı yapılabilmektedir.

Fotoğraf kağıdının yanı sıra canvas üzerine de baskı yaparak sanatsal ürünler elde edilebilmektedir. Türkiye genelinde bir çok müşterimiz ile canvas üzerine sanatsal çalışmalar yapmaktayız.

fotoğraf baskı
fotoğraf kalitesinde UV baskı