Resimli Çocuk Havuzu Fayansları

Fayans Baskı Havuz Uygulamaları

Türkiye’de üretilen özel formül sayesinde artık baskı sonrası fayanslar çok daha dayanıklı. Boran Reklam tarafından üretilen bu formül her türlü fayans üzerine istenilen ölçülerde fotoğraf kalitesinde resimler basılabilmektedir.

UV Baskı uygulandığı için hızlı üretim kapasitesi tek adetli ve büyük ebatlı işleri tek bir seferde basabilme imkanı ile ön plana çıkmaktadır.

 • İstenilen yüksek çözünürlüğe sahip imajlar seramik, fayans, cam ve porselen yüzeylere uygulanabilmektedir.
 • Tasarım onayından sonra 1 hafta içerisinde teslimat. (Büyük ebatlı işlerde süre değişebilmektedir.)
 • Kullanılan bütün fayanslar kalıcı dekorasyon için uygundur.
 • Her fayans özel olarak numaralandırılarak uygulama aşamasında kolaylık sağlanmaktadır.
 • Çalışmalar yüksek kalite de bize ulaştırılmalıdır.(En az 200 dpi)
 • Gerekirse özel çalışmalar grafiker arkadaşlarımız tarafından uygulanabilmektedir.
 • Sipariş öncesi numune baskı yapılabilmektedir.
 • Fayanslar dış mekan kullanımlar için uygundur. Yüzme havuzları, nemli odalar ve her türlü hava koşuluna karşı ekstra korumaya sahiptir.
 • Resimler UV Baskı ile fayansa işlediği için renklerde solma meydana gelmez.
 • Firmamız tarafından kullanılan fayans ve seramikler standarttır. Ancak ürün müşteri tarafından da temin edilebilmektedir.
 • Yer kaplamada içinde fayanslar kullanılabilmektedir.
 • Çamaşır suyu, tuz ruhu, klor, bulaşık deterjanı gibi maddelere karşı test edilmiş ve tam koruma sağlanmıştır.

Özel Baskılı Havuz Fayansları

Klasik havuz fayansları arasında seçim yapmak zorunda değilsiniz! Geliştirdiğimiz özel koruması ile özel baskılı fayanslar artık havuz içinde de kullanılabiliyor. Resimli havuz fayanslarına sahip olmak artık çok kolay!

Her proje Boran Reklam bünyesinde eşit önemde değerlendirilmektedir. Projelerimizde başarılı olma nedenlerimizden biride aynı dikkat ve hassasiyeti her projede uygulamamızdır. Fayans Baskı konusunda uzman baskı operatörleri ve grafiker arkadaşlarımızın koordinasyonu sayesinde her projemizde başarıya ulaşmaktayız.

Baskı öncesi tasarım bölümünde uygulanacak alanda projenizi birebir görebilme imkanı ve numaralandırılmış sistem sayesinde kolay uygulama sağlanmaktadır.

Boran Reklam ile çalışırken size kalitemizi, yaratıcılığımızı ve profesyonelliğimizi hissettirebileceğimizden emin olabilirsiniz. Projelerinizde partner firma olarak yer alabileceğimiz gibi bütün projenizi yönetebileceğimiz konsept çalışmalarda uygulayabilmekteyiz.

Özel Fayans Paketleme Sistemi

Fayans baskıda yüksek ölçekli işlerin kendi zorlukları vardır. En büyük zorluk bizim için ürünlerin zarar görmeden güvenli bir şekilde teslimatını garanti edebilmektir. Bunun bilincinde olarak fayansların nasıl güvenli bir şekilde taşınabileceğini düşünmeye ve ürün tasarlamaya başladık. Bunun sonucundaki yaratıcı fikirler sayesinde farklı slotları bulunan strafor paketleme sistemini geliştirdik.

Bu başarılı paketleme sayesinde gelecek küçük ve büyük boyutlu bütün projelerde strafor paketleme sistemi kullanılmaktadır.Bu sistemin geliştirilmesindeki en büyük etken fayansların kırılmadan, proje tarihini etkilememesi ve müşterilerimiz zamanında teslimat ile mutlu etmektir. Ancak en önemlisi Boran Reklam kalite ve standartlarına uygun olmasıdır.

Havuz Fayans Baskı Örnekleri