Canon Branding

Dijital baskıdan daha fazlası

Grafik ve geniş format baskı üretimleriniz için daha fazla araştırma yapmanıza gerek yok.

Boran Reklam 25 yıllık dijital baskı tecrübesi ile Türkiye ve Avrupa pazarında yaratıcı ve farklı ürünlerini sunmaya devam etmektedir. Geniş format dijital baskı ile ilgili son teknoloji ekipmanlara düzenli olarak yatırım yapılmaktadır

Boran Reklam bünyesinde Solvent, Latex, rulodan ruloya UV ve flatbed UV baskı makineleri bulunmaktadır. 2018 yılında yapılan Swissqprint Nyla 3 baskı makinesi ile üretim kapasitesini arttırmıştır.

Size geri dönelim!

Projeniz için en uygun baskı çözümünü belirlemek için sizi arayalım :

  TEKLİF AL

  HIZLI FİYAT TEKLİFİ

  Hızlı fiyat teklifi için yandaki butondan fiyat teklif formumuza ulaşabilirsiniz.

  Sorularınız için 0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 08:00-18:00 saatleri arası bizi arayabilirsiniz.

  TEKLİF AL
  3M Ultra Clear Cam uygulamasi

  Geniş Format Baskı Üretimi

  Canon Sirkeci Deneyim merkezi için uygulamasını yapmış olduğumuz branding çalışmasında 3M ürünleri ve en yüksek baskı teknolojisine sahip UV baskı sistemleri kullanılmıştır. Beyaz mürekkep seçeneği ile şeffaf ve renkli materyallerde sınırsız yaratıcılık imkanları sunmaktadır.

  Her türlü dijital baskı, folyo kesim, lazer kesim ve laminasyon seçenekleri ile iç mekan ve dış mekanda 360 derece çözüm sunan Boran Reklam her türlü ihtiyaca kısa sürede çözüm üretebilmektedir.

  3 Basamakta Branding Çalışması

  Mimarlar veya reklam ajansları tarafından oluşturulan projeleri kusursuz bir şekilde uygulayan Boran Reklam en uygun maliyetler ile en kısa sürede dönüş sağlamaktadır.

  • Proje Hazırlığı.
  • Hazırlanan projenin reklam ürünlerine ve uygulama alanlarına göre doğru seçimi.
  • Uygun maliyet ve hızlı uygulama süreleri ile kısa sürede dönüş.
  Canon Deneyim Merkezi Uygulamasi

  Branding Baskı Hizmetleri

  iç mekan reklam uygulamaları
  Canon Branding Uygulaması
  3M Select Platinum Member
  g7 certified printers

  Güvenilir Malzeme ve Baskı Ekipmanları

  Boran Reklam dünya geneline en kaliteli baskı materyalleri olan Orafol, 3M ve Avery Dennison gibi markalar ile çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetini en yüksek noktada tutabilmek için ürünlerimizin tamamında garanti ve servis desteği sunuyoruz.

  Baskı sistemlerimizde kalite devamlılığını sağlamak için sektörün önde gelen sertifikasyonlarından G7 Master Sertifikasına sahibiz.

  manufacturing large format printing

  Üretim, Tedarik Zinciri & Lojistik

  Dünya genelinde bir çok ajansa hizmet veren Boran Reklam en yüksek kalitede no-time projeleri organize edebilmektedir. Branding ve Retail sektörleri için daima sürekli çalışabileceğimiz güvenilir firmalara hizmet etmek için sizleri bekliyoruz.

  İLETİŞİM

  HEMEN ARAYIN

  0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 08:00-18:00 saatleri arası bize ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve farklı materyaller üzerine baskı örnekleri görmek için uv baskı merkezimize bekleriz.

  Faaliyetine 1994 yılında başlayan Boran Reklam, 20 yılı aşan süreçte reklam sektörünün öncü firmalarından biri haline geldi. Firmamız modern makine parkuruyla yurt içi ve yurt dışı kurumsal müşterilere açık hava reklamcılığı, dijital baskı, uv baskı, tabela, hareketli reklam sistemleri, araç giydirme dahil birçok hizmet veriyor.

  BORAN REKLAM HİZMETLERİ

  Adres : Şeyhli Mh. Kuruçeşme Sk. No.3 Pendik / İSTANBUL

  Tel : 0216 383 44 02

  Faks : 0216 383 44 03

  İLETİŞİM